• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Tarnowskie Góry

Znalezionych ofert: 105

15794648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26076838 15794648 Na sprzedaż wyjątkowa działka w Tarnowskich Górach Pniowiec!Marzysz o domu w otoczeniu zieleni i spokoju? Ta oferta jest dla Ciebie!Na sprzedaż duża działka o powierzchni 1527 m², w kształcie zbliżonym do prostokąta, malowniczo położona na lekkim wz...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

299 000 PLN (196 zł/m2)

-
-
1527 m2
-
15634025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22908321 15634025 Na sprzedaż działka budowlana 1217 m² – ul. Staszica, Tarnowskie Góry, Repty ŚląskieOferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1217 m², położoną w spokojnej i zielonej okolicy Tarnowskich Gór, w dzielnicy Repty Śląskie. Lokalizacj...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

369 000 PLN (303 zł/m2)

-
-
1217 m2
-
15886828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27768408 15886828 Do sprzedania apartament o powierzchni użytkowej 76,50 m2, znajdujący się w Tarnowskch Górach - w Reptach Śląskich, do mieszkania przynależy ogródek. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze - w piętrowym apartamentowcu. W cenie nieruchomoś...

Tarnowskie Góry (Repty) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

519 000 PLN (6 829 zł/m2)

3
-
76 m2
2025
15886847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27769812 15886847 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,8 m², położone w samym centrum miasta - zaledwie 3 minuty spacerem do rynku. Lokal składa się z przestronnego salonu, osobnej kuchni, sypialni, łazienki z toaletą oraz przedpokoju. ...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

369 000 PLN (7 235 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15884918 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27714678 15884918 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 45,8 m² z balkonem i piwnicą - słoneczne, z widokiem na zieleń w Tarnowskich Górach - Osiedle Fazos. Na sprzedaż przestronne i bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 45,8 m², położone na 2. pięt...

Tarnowskie Góry (Śródmieście) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

289 000 PLN (6 422 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15722164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24616862 15722164 Wysoka jakość wykończenia - apartament pod klucz Opatowice KUPUJĄCY NIE PŁACI PCC!!! BEZCZYNSZOWE!!! DOSKONAŁA LOKALIZACJA!!! Do sprzedania nowe, wykończone mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Tarnowskich Górach - Opatowice. Dostępne mieszkan...

Tarnowskie Góry (Opatowice) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

815 000 PLN (9 588 zł/m2)

3
-
85 m2
2025
15883372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27675041 15883372 Zarząd Nieruchomości Tarnogórskich Sp. z o.o. ogłasza przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej położonej w Tarnowskich Górach przy ulicy Zagórskiej 84 1. Ozna...

Tarnowskie Góry (Tarnowskie góry) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

2 100 000 PLN

-
-
5026 m2
-
15722150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24616864 15722150 NOWE MIESZKANIA Z OGRÓDKIEM LUB BALKONEM! STAN DEWELOPERSKI! 2 WINDY! PARKING PODZIEMNY I NAZIEMNY! ŚCISŁE CENTRUM! Do sprzedania mieszkania o powierzchni OD 28,77 m2 DO 92,83 m2, usytuowane w ścisłym centrum Tarnowskich Gór. Nowy blok jest w trak...

325 275 PLN (7 565 zł/m2)

1
-
43 m2
-
15722370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24616704 15722370 Na sprzedaż działka budowlana w bardzo dobrej lokalizacji ! Teren o powierzchni 7810 m2 idealnie nadający się pod zabudowę wielorodzinną. Nieruchomość znajduje się w Tarnowskich Górach dzielnica Lasowice. Media - prąd, woda, gaz, ka...

Tarnowskie Góry (Lasowice) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

2 967 800 PLN

-
-
7810 m2
-
15722344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24616892 15722344 NOWE MIESZKANIA Z OGRÓDKIEM LUB BALKONEM! STAN DEWELOPERSKI! 2 WINDY! PARKING PODZIEMNY I NAZIEMNY! ŚCISŁE CENTRUM! Do sprzedania mieszkania o powierzchni OD 28,77 m2 DO 92,83 m2, usytuowane w ścisłym centrum Tarnowskich Gór. Nowy blok jest w trak...

513 552 PLN (7 901 zł/m2)

2
-
65 m2
-
15879033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27605791 15879033 Na sprzedaż 4 działki budowlane w Tarnowskich Górach - Bobrowniki Śląskie. Przedmiotowe działki znajdują się na obszarze obowiązywania miejscowego planu zagospodarowania o oznaczeniu WP - tereny zorganizowanej i nieuciążliwej działalności produkcyjno...

Tarnowskie Góry (Bobrowniki) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

333 000 PLN

-
-
1332 m2
-
15877455 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27570019 15877455 Na sprzedaż działka budowlana w Tarnowskich Górach - idealna lokalizacja! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1249 m², położona w spokojnej, bardzo dobrze skomunikowanej części Tarnowskich Gór. Działka jest w całości ogr...

Tarnowskie Góry (Lasowice) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

360 000 PLN

-
-
1249 m2
-