• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Trąbki Wielkie

Znalezionych ofert: 13

15890681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak na sprzedaż, Trąbki Wielkie. 27883052 15890681 Tylko u nas!Na sprzedaż parterowy dom w zabudowie bliźniaczej, gotowy do własnej aranżacji.Przyjedź i wybierz swoją połówkę!Największa atuty to świetna lokalizacja, dbałość o detale podczas budowy oraz bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń, idealny...

Trąbki Wielkie (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

1 225 000 PLN (11 239 zł/m2)

4
1
109 m2
2025
15890682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak na sprzedaż, Trąbki Wielkie. 27883050 15890682 Tylko u nas!Na sprzedaż parterowy dom w zabudowie bliźniaczej, gotowy do własnej aranżacji.Przyjedź i wybierz swoją połówkę!Największa atuty to świetna lokalizacja, dbałość o detale podczas budowy oraz bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń, idealny...

Trąbki Wielkie (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

1 169 000 PLN (10 725 zł/m2)

4
1
109 m2
2025
15772427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25610283 15772427 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWIOSENNY RABAT !!! CENA obejmuje rabat 20 000 zł do 31 maja !!!Pastelowa Osada to kameralne osiedle 12 mieszkań w zabudowie 6 domów dwurodzinnych podzielonych na mieszkania na górze (z balkonem) oraz na do...

Trąbki Wielkie (Kłodawa) (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

449 000 PLN (7 610 zł/m2)

3
-
59 m2
2026
15889203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Spokojna okolica i szybki dojazd do Gdańska 27845953 15889203 HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Zaskoczyn, w otoczeniu terenów zielonych oraz zabudowy jednorodzinnej. To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, kontakt z na...

Trąbki Wielkie (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

220 000 PLN

-
-
1249 m2
-
15856533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe mieszkanie blisko Gdańska | 2 poziomy 27092542 15856533 Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy.Nowe bezczynszowe mieszkanie 55 m² powierzchni całkowitej 2 poziomy Trąbki Wielkie parkingNa sprzedaż nowe...

Trąbki Wielkie (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

449 000 PLN (12 829 zł/m2)

3
1
35 m2
2025
15856111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe mieszkanie z poddaszem,Trąbki Wielkie,parking 27083207 15856111 Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy.Bezczynszowe mieszkanie 2-poziomowe 3 pokoje Trąbki Wielkie 2024Na sprzedaż nowoczesne, bezczynszowe miesz...

Trąbki Wielkie (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

459 000 PLN (13 909 zł/m2)

3
1
33 m2
2024
15637637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Obiekt w Trąbkach Wielkich! 22987279 15637637 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTYWyjątkowa nieruchomość, z potencjałem na rozwój i rozbudowę.LOKALIZACJANa sprzedaż obiekt o łącznej powierzchni 1063,55 m2, mieszczący się na działce o powierzchni 4...

Trąbki Wielkie (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

1 500 000 PLN (1 411 zł/m2)

1
-
1063 m2
1960
14975456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Obiekt wielofunkcyjny po mleczarni 5915155 14975456 WIELE MOŻLIWOŚCI INWESTYCYJNYCH, POD RÓŻNE RODZAJE DZIAŁALNOŚCI! OBIEKTY PO ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM OSM MAĆKOWY!LOKALIZACJA:Trąbki Wielkie to wieś położona w powiecie gdańskim, w gminie Trąbki Wielkie (Kociewie). Obiekt położony bardzo blisko drogi wo...

Trąbki Wielkie (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

1 489 000 PLN (1 401 zł/m2)

11
-
1063 m2
1908
15778077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25740565 15778077 Ogłoszenie dotyczy nieruchomości położonej w Cząstkowie, jednak ze względu na większy zasięg wyszukiwania zostało wystawione również dla lokalizacji Trąbki Wielkie, które znajduje się zaledwie 6 km dalej. Jeśli szukasz domu blisko natury, z szybkim d...

Trąbki Wielkie (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

1 049 000 PLN (5 245 zł/m2)

8
2
200 m2
1983
15619408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak 30 min od Gdańska 22585419 15619408 NOWA SUPER LOKALIZACJA, SPRAWDZONY PROJEKTNa sprzedaż  domy w zabudowie bliźniaczej w kameralnej inwestycji  w Trąbkach WielkichLOKALIZACJA: Trąbki Wielkie to malownicza wieś, położona 10 km od Pruszcza Gdańskiego. W najbliższej odległości pełne zapl...

Trąbki Wielkie (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

629 000 PLN (6 763 zł/m2)

4
2
93 m2
2025
15619404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak 30 min od Gdańska 22585420 15619404 NOWA SUPER LOKALIZACJA, SPRAWDZONY PROJEKTNa sprzedaż  domy w zabudowie bliźniaczej w kameralnej inwestycji  w Trąbkach WielkichLOKALIZACJA: Trąbki Wielkie to malownicza wieś, położona 10 km od Pruszcza Gdańskiego. W najbliższej odległości pełne zapl...

Trąbki Wielkie (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

649 000 PLN (6 978 zł/m2)

4
2
93 m2
2025
15619409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak 30 min od Gdańska 22585413 15619409 NOWA SUPER LOKALIZACJA, SPRAWDZONY PROJEKTNa sprzedaż  domy w zabudowie bliźniaczej w kameralnej inwestycji  w Trąbkach WielkichLOKALIZACJA: Trąbki Wielkie to malownicza wieś, położona 10 km od Pruszcza Gdańskiego. W najbliższej odległości pełne zapl...

Trąbki Wielkie (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

639 000 PLN (6 871 zł/m2)

4
2
93 m2
2025