• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Ustka Ustka

Znalezionych ofert: 99

15683867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23899632 15683867 Na sprzedaż oferuję urokliwe mieszkanie na parterze mieszące się przy ulicy Grunwaldzkiej w Ustce, na przeciwko starego hotelu Lubicz. Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych i słonecznych pokoi, łazienki i niedawno urządzonej kuchni. Do mieszkania p...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

419 000 PLN (9 109 zł/m2)

2
1
46 m2
1950
15893522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27913515 15893522 Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana blisko morza - Ustka, ul. Brzozowa Marzysz o budowie domu nad morzem lub szukasz bezpiecznej nieruchomości inwestycyjnej w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na polskim wybrzeżu? Ta oferta je...

Ustka (Ustka) (Pomorskie, gm. Ustka)

649 000 PLN

-
-
1095 m2
-
15885325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27723677 15885325 Pięknie położona działka w Centrum Ustki na Osiedlu Kwiatowym o powierzchni 571 m2. Działka przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne z dostępem do drogi publicznej. Na działkach obok piękne domy. Zapraszam...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

720 000 PLN (1 261 zł/m2)

-
-
571 m2
-
15886835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27768796 15886835 REZERWACJA!Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wyposażony apartament w nadmorskim klimacie, idealny zarówno do zamieszkania, jak i jako gotowa inwestycja pod wynajem krótkoterminowy.Lokalizacja:Ustka- Osiedle 'Na Wydmie'tylko 500 m do plażyzaled...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

580 000 PLN (13 488 zł/m2)

2
1
43 m2
2002
15819727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633120 15819727 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,49 m2 usytuowane na IV piętrze przy ulicy Grunwaldzkiej w Ustce.W skład nieruchomości wchodzą 3 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka z WC.Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica.Miejsca parking...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

520 000 PLN (8 667 zł/m2)

3
1
60 m2
2000
15845094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26850806 15845094 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w Ustce ul. Wczasowa 58 m² 400 m od plaży 2. piętroZ przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę mieszkania położonego w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Ustce przy ulicy Wczasowej, zaledwie...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

529 000 PLN (9 121 zł/m2)

3
1
58 m2
1980
13956740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2265627 13956740 Kompleks 20 działek budowlanych zlokalizowanych w gminie Ustka, w odległości 3km od plaży. Wydane warunki zabudowy na budynki mieszkaniowe jednorodzinne z garażem (garaż może być realizowany jako wolnostojący), powierzchnia zabudowy wynosi do 30%, wy...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

300 000 PLN

-
-
1000 m2
-
13956758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 101302 13956758 Kompleks 20 działek budowlanych zlokalizowanych w gminie Ustka, w odległości 3km od plaży. Wydane warunki zabudowy na budynki mieszkaniowe jednorodzinne z garażem (garaż może być realizowany jako wolnostojący), powierzchnia zabudowy wynosi do 30%, wy...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

300 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15836542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26713684 15836542 Na sprzedaż dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni 82,9 m2.W skład nieruchomości wchodzą:Parter- pokój z wyjściem na taras, kuchnia, przedpokój, łazienka z WCI piętro- pokój z balkonem, pokójDo lokalu przynależy duża piwnica, ogródek i kawałek d...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

630 000 PLN (7 683 zł/m2)

3
1
82 m2
1961
15845093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26850807 15845093 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem po generalnym remoncie w centrum Ustki o powierzchni 46,82 m2.W skład nieruchomości usytuowanej na III piętrze wchodzą 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka z WC.Do mieszkania przynależy balkon i piwnica...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

445 000 PLN (9 674 zł/m2)

2
1
46 m2
1978
15866382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27320033 15866382 Dom wolnostojący na sprzedaż - Wodnica 204,8 m² działka 17 44 m² pompa ciepła fotowoltaika garaż dwustanowiskowy Opis nieruchomości Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący poł...

Ustka (Wodnica) (Pomorskie, gm. Ustka)

1 565 000 PLN (7 672 zł/m2)

5
-
204 m2
2012
15853323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27047801 15853323 Słoneczne 2 pokoje w Ustce - Twoja baza nad morzem lub pewna inwestycja! Szukasz przytulnego azylu blisko bałtyckiej plaży, który urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może celujesz w bezpieczną lokatę kapitału w jednym z naj...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

289 000 PLN (9 031 zł/m2)

2
-
32 m2
1975