• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Ustronie Morskie

Znalezionych ofert: 69

15848452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26937867 15848452 RUSZA III ETAP INWESTYCJI – PLANOWANE ZAKOŃCZENIE: II KWARTAŁ 2027 R. Prowizja – 0% Cena: 10 925 zł netto m² Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego apartamentu w Ustroniu Morskim – 800 metrów od plaży. Ustronie Morskie to dynamicznie ro...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

338 703 PLN (10 926 zł/m2)

1
1
31 m2
2027
15883296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27674847 15883296 PROWIZJĘ POŚREDNIKA POKRYWA SPRZEDAJĄCYIdealne dla osób szukających własnej przystani nad morzem lub pewnej inwestycji. Lokale: * powierzchnia od 28mkw do 77mkw (rzuty, wymiary i dostępność poszczególnych lokali widoczna na zdjęciach oraz u pośr...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

348 625 PLN (12 500 zł/m2)

1
1
27.89 m2
2025
15811236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom nad morzem! 26428027 15811236 Nowoczesny dom energooszczędny nad morzem - Ustronie MorskieNa sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom w Ustroniu Morskim, położony w pierwszym etapie kameralnego, ekologicznego osiedla. Idealna propozycja dla osób szukających domu nad morzem - do zamies...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

989 000 PLN (5 958 zł/m2)

5
3
166 m2
2025
15819842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27671113 15819842 Domy nad morzem.Marzysz o własnym, nadmorskim azylu?A może myślisz o inwestycji, która pozwoli uzyskać zwrot na poziomie 10% rocznie?Oto miejsce, które spełni Twoje oczekiwania!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowych domów w malowniczym Ust...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

645 000 PLN (7 963 zł/m2)

4
2
81 m2
2023
15882648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27671297 15882648 Na sprzedaż wyjątkowy apartament wykończony pod klucz o powierzchni około 79m2 - 54,31 m² plus ok. 25 m² antresoli, zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji w spokojnej części Ustronia Morskiego, zaledwie 800 m od plaży.Apartament znajduje się w nowym ...

Ustronie Morskie, Polna

589 000 PLN (10 845 zł/m2)

3
1
54.31 m2
2025
15882405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27663011 15882405 Sprzedam obiekt noclegowy 650 m2 w Ustroniu Morskim przy ulicy Rolnej.Obiekt posiada łącznie 27 pokoje, ogrodzone podwórko z parkingiem i budynkami gospodarczymi.Nieruchomość wyremontowana 2016, odnowiony w 2021.Pensjonat położony jest przy głównej u...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

3 200 000 PLN (2 920 zł/m2)

12
-
1096 m2
-
15829096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26594901 15829096 Przedstawiamy Państwu bardzo ładny dom wolno stojący o pow. 260,43 m2, położony w miejscowości Ustronie Morskie ok.13 km do Kołobrzegu.Dom znajduje się na działce w kształcie prostokąta, o powierzchni 921 m2.Działka ogrodzona siatką ,brama wjazdowa m...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

1 480 000 PLN (5 692 zł/m2)

6
3
260 m2
2004
15701577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24221194 15701577 Działka budowlana położona w obrębie centrum nadmorskiej miejscowości Ustronie Morskie w odległości około 870 m od morza. Sprzedaż dotyczy działki budowlanej o pow. 850 m2 położonej w sąsiedztwie ul. Bogusława XIV, Osiedlowej, oraz Słonecznej z możli...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

480 000 PLN

-
-
850 m2
-
15139026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 10749985 15139026 Na sprzedaż działka budowlana o pow. 583 mkw położona w Ustroniu Morskim przy ul. Bogusława IVX (210 m w kierunku wschodnim od skrzyżowania ulicy Słonecznej i Bogusława XiV). Na chwilę obecną brak najbliższej zabudowy w promieniu 200 metrów, teren pu...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

220 000 PLN

-
-
583 m2
-
14653599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 51229 14653599 Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1178 mkw położona w Ustroniu Morskim przy ul. PolnejRadosnej w odległości zaledwie 1200 metrów od morza. Najbliższą zabudowę stanowią domki letniskowe, pensjonaty, nowopowstające domy jednorodzinne a także usługow...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

450 000 PLN

-
-
1178 m2
-
15811238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na Morzem 26428029 15811238 Nowoczesny dom energooszczędny nad morzem - Ustronie MorskieNa sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom w Ustroniu Morskim, położony w pierwszym etapie kameralnego, ekologicznego osiedla. Idealna propozycja dla osób szukających domu nad morzem - do zamies...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

919 000 PLN (5 536 zł/m2)

5
3
166 m2
2025
15646808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23227254 15646808 Na sprzedaż dwupokojowy apartament w Ustroniu Morskim.Na sprzedaż przestronny i w pełni umeblowany apartament o powierzchni 52 m², zlokalizowany w nadmorskiej miejscowości Ustronie Morskie. Mieszkanie znajduje się na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu, ...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

699 000 PLN (13 442 zł/m2)

2
1
52 m2
2017