• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 5 768

15746199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25071455 15746199 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33 m² z wydzieloną sypialnią, dużym balkonem (ok. 4 m²) oraz komórką lokatorską. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze budynku z windą z 2009 roku przy ul. Alternatywy. Pełna własność możliwość zakup...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (19 697 zł/m2)

2
1
33 m2
2008
15734562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24832683 15734562 Wyjątkowa oferta na Ursynowie 70 m2 z możliwością aranżacji od 2 do 4 pokoi!Na sprzedaż są dwa sąsiadujące ze sobą mieszkania o powierzchni ok. 70 m² każde. Lokale mają lustrzany układ i obecnie funkcjonują jako jeden, przestronny apartament o łączn...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 095 510 PLN (16 110 zł/m2)

2
1
68 m2
2003
15650491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23319057 15650491 Na sprzedaż: wyjątkowa działka budowlana na Ursynowie, ul. Jagielska – 2020 m² zielonej przestrzeni z pełnym uzbrojeniem!Szukasz idealnego miejsca pod dom marzeń lub inwestycję w prestiżowej lokalizacji Warszawy? Ta działka spełni Twoje oczekiwania!L...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 828 000 PLN (1 400 zł/m2)

-
-
2020 m2
-
15627052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22769783 15627052 Atrakcyjnie położone mieszkanie, przekształcone w lokal usługowy w sercu Mokotowa przy al. gen. Sikorskiego, Warszawa-Stegny, o powierzchni 63m2 przygotowanej pod gabinet kosmetyczny, idealny także na inne branże beauty . Cena sprzedaży to 1 320 000 ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 280 000 PLN (20 317 zł/m2)

2
2
63 m2
2011
15327659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 15903683 15327659 Działka usługowa 4942 m2 na sprzedaż przy trasie Warszawa - Konstancin-Jeziorna. Oferujemy działkę usługową o pow. 4942 m2 na obrzeżach Warszawy, w dzielnicy Wilanów, w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy. Działka jest objęta planem zagospodarowani...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 550 000 PLN (2 135 zł/m2)

-
-
4942 m2
-
15879183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27610730 15879183 Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51,00 m2, usytuowane na 3 piętrze w doskonałej lokalizacji w Ursusie przy ul. Stanisława Wojciechowskiego 35. W sąsiedztwie Park Hassów, tereny zielone, baseny - tereny sportowe, sklepy, kościół. Blok położon...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (12 745 zł/m2)

2
1
51 m2
1977
15855754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27075941 15855754 Na sprzedaż kawalerka z widokiem na Park Moczydło!Odkryj urok mieszkania położonego w sercu Warszawy na Woli przy ulicy Czorsztyńskiej 12.Ta 29-metrowa kawalerka to prawdziwa perełka dla osób poszukujących mieszkania z potencjałem aranżacyjnym i możl...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (18 966 zł/m2)

1
1
29 m2
1952
15864643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27271497 15864643 *OFERTA TYLKO W NASZEJ AGENCJI:Do sprzedaży ładne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 48,20 m2 usytuowane na 2.piętrze w czteropiętrowym budynku. Blok bez windy. BARDZO DOBRA LOKALIZACJA -Warszawa-Ursus osiedle Niedźwiadek- ulica Zagłoby.Bardzo dobra lokali...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

569 000 PLN (11 805 zł/m2)

3
1
48.2 m2
1975
15890620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882667 15890620 3-pokojowe mieszkanie na Pradze-Południe – ul. SzaserówBUDYNEK OSIEDLEMieszkanie położone jest na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 2010 roku.NIERUCHOMOŚĆLokal o powierzchni 63,35 m² składa się z:przestronnego salonu z aneksem kuchennym...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (15 609 zł/m2)

3
1
64 m2
2010
15827667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26643785 15827667 Mieszkanie 62.15m na 3 ostatnim piętrze w kamienicy z 1925 roku.Na wydzielonej klatce schodowej znajdują się tylko 2 mieszkania.Mieszkanie w stanie technicznym dobrym , nie wymaga większych nakładów finansowych .Kuchnia w zabudowie.Okna drewniane ze ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (18 504 zł/m2)

2
1
62.15 m2
1925
15820590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26607216 15820590 *OFERTA TYLKO W NASZEJ AGENCJI:Do sprzedaży widne, dwustronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,3 m², usytuowane na 3. piętrze w budynku bez windy, z pełną własnością. Lokalizacja: ul. 1 Maja, Ursus, blisko stacji PKP, placu Tysiąclecia oraz Par...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

595 000 PLN (13 431 zł/m2)

2
1
44.3 m2
1961
15890621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27882668 15890621 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Belgradzkiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 9 piętrowym budynkuRok budowy: 1989NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41,34m2 składa się z:-pokoju dziennego,-oddzielnej...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (18 118 zł/m2)

1
1
41.34 m2
1989