• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Wejherowo

Znalezionych ofert: 66

15883909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27684869 15883909 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m², zlokalizowane na 1. piętrze w kamienicy w spokojnej miejscowości Strzelno przy ulicy Kasztanowej 1.W ogłoszeniu są załączone wizualizacje oraz realne zdjęcia mieszkania.Możemy przygotować mieszkanie pod klu...

Wejherowo (Pomorskie, gm. Wejherowo)

139 900 PLN (2 640 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15877496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z widokiem na las 27570777 15877496 ATUTY- budynek bezpośrednio przy lesie- spokojna okolica- parkiet- 2 pokoje i oddzielna kuchnia- obecnie niezamieszkane- parking z bramą na pilota dla mieszkańców budynkuLOKALIZACJA i BUDYNEK:Nieruchomość położna blisko szpitala w Wejherowie to nieoc...

Wejherowo (Pomorskie, gm. Wejherowo)

390 000 PLN (8 864 zł/m2)

2
-
44 m2
1985
15746621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w zab. bliźniaczej z trzema mieszkaniami! 25086984 15746621 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.WYJĄTKOWY DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ Z 3 NIEZALEŻNYMI MIESZKANIAMI WEJHEROWONa sprzedaż niepowtarzalna nieruchomość inwestycyjna...

Wejherowo (Pomorskie, gm. Wejherowo)

1 199 000 PLN (4 955 zł/m2)

6
3
242 m2
1960
15873021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 Pokoje Wejherowo przy Parku Majkowskiego 27509986 15873021 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie  3 pokojowe w Kamiennicy  w centrum Wejherowa  tuż przy Parku Majkowskiego.Idealna propozycja do zamieszkania, jak i jako inwestycja.Układ pomieszczeń: (74m2)- Osobna kuchnia 14m2- Salon 18m2- Sypialnia 16m2- Sypialni...

Wejherowo (Pomorskie, gm. Wejherowo)

495 000 PLN (6 689 zł/m2)

3
1
74 m2
1920
15860333 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27182476 15860333 Na sprzedaż niepowtarzalna nieruchomość obejmująca wolnostojący dom jednorodzinny oraz dom w zabudowie bliźniaczej.Usytuowane na jednej, dużej działce w zielonej i spokojnej części Wejherowa - Śmiechowie.Otoczenie pełne zieleni, zadbany ogród i kamer...

Wejherowo (Śmiechowo) (Pomorskie, gm. Wejherowo)

1 398 000 PLN (5 440 zł/m2)

9
-
257 m2
1980
15802733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w centrum do wprowadzenia! 26275336 15802733 ATUTY:-dwustronna ekspozycja-pełna infrastruktura handlowo-usługowa-balkon-ścisłe centrum-ogrzewanie podłogowe-mieszkanie gotowe do wprowadzenia-funkcjonalny układ pomieszczeńOPIS NIERUCHOMOŚCI:Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze niskiego bud...

Wejherowo (Pomorskie, gm. Wejherowo)

685 000 PLN (10 873 zł/m2)

3
-
63 m2
2010
15375834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokoje + garderoba ! do negocjacji 17126679 15375834 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż mieszkanie w Wejherowie! ATUTY:otwarta i przestronna kuchnia świetna lokalizacjablisko komunikacji miejskiej LOKALIZAC...

Wejherowo (Pomorskie, gm. Wejherowo)

565 000 PLN (7 847 zł/m2)

3
1
72 m2
2017
15870669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Oferta inwestycyjna - zabudowa wielorodzinna! 27437016 15870669 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż działka inwestycyjna - Wejherowo, ul. Wejherowska 15 - teren oznaczony w MPZP symbolem 02.M Oferujemy atrakcyjną dział...

Wejherowo (Pomorskie, gm. Wejherowo)

1 700 000 PLN

-
-
4000 m2
-
15423279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe mieszkanie gotowe do wejścia! 18227419 15423279 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w świetnej lokalizacji!Tylko w Pepper House!Oferujemy do sprzedaży przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,50 m² położone na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku (2004 r.) w samym sercu Wejhero...

Wejherowo (Pomorskie, gm. Wejherowo)

435 000 PLN (7 909 zł/m2)

2
-
55 m2
2004
15846425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOM PODZIELONY NA MIESZKANIA DO DALSZEGO NAJMU ! 26887361 15846425 DOM INWESTYCYJNY Z NAJEMCAMI. 4 NIEZALEŻNE MIESZKANIA 2-POKOJOWE. DOM:Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 210 m2 mieszczący się w dzielnicy Wejherowo Śmiechowo. Dom po generalnym remoncie pełna termomodernizacja (Ocieplenie budynku,...

Wejherowo (Pomorskie, gm. Wejherowo)

1 199 000 PLN (5 710 zł/m2)

8
4
210 m2
1965
15460434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękne mieszkanie w centrum Wejherowa 19058378 15460434 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż piękne 4 pokojowe mieszkanie z garażem, przez który można wejść również do mieszkania. Duży ogród. Inteligentny dom, którym za pomocą aplikacji w telefonie mo...

Wejherowo (Pomorskie, gm. Wejherowo)

950 000 PLN (9 596 zł/m2)

4
2
99 m2
2014
15819853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26634646 15819853 Tylko u nas!Kup bez prowizji! WYJĄTKOWE 3 POKOJE NA OS. FENIKOWSKIEGO – GOTOWE DO WPROWADZENIA!Na sprzedaż oferujemy jasne, w pełni rozkładowe mieszkanie na trzecim piętrze o powierzchni 58,3 m², zlokalizowane w Wejherowie przy ul. Fenikowskiego (b...

Wejherowo (Fenikowskiego) (Pomorskie, gm. Wejherowo)

495 000 PLN (8 534 zł/m2)

3
1
58 m2
2008