• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Wojciechów

Znalezionych ofert: 2

15887655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27789925 15887655 WOJCIECHÓW, GMINA ZAGRODNO, POWIAT ZŁOTORYJSKI, DWÓR I PARK POW. 27132 M2Dwór w Wojciechowie został wybudowany w 1782 roku, w miejscu wcześniejszego dworu. W 1894 roku został odrestaurowany, przebudowany na pałac, o czym świadczy chorągiewka na wieży...

Wojciechów (Dolnośląskie, gm. Zagrodno)

349 900 PLN (1 166 zł/m2)

12
-
300 m2
1782
15774373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25650043 15774373 Na sprzedaż wyjątkowy, energooszczędny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 111 m² (całkowitej 141 m²), położony na dużej, 30-arowej działce idealny dla osób ceniących przestrzeń, spokój i solidne wykonanie.Gotowy do wprowadzenia wystarczy wst...

Wojciechów (Opolskie, gm. Wilków)

780 000 PLN (5 532 zł/m2)

4
1
141 m2
2013