• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Wojcieszyn

Znalezionych ofert: 14

15418130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18093277 15418130 Polecamy nieruchomość składającą się z kompleksu 3 działek o łącznej powierzchni 4677mkw.Teren znajduje się na wzgórzu z ładnym widokiem w malowniczej miejscowości Wojcieszów 6 km od Złotoryi, na Pogórzu Kaczawskim, najpiękniejszej wsi na Dolnym Śląs...

Wojcieszyn (Dolnośląskie, gm. Pielgrzymka)

397 545 PLN

-
-
4677 m2
-
15882709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27673458 15882709 Przedmiotem oferty jest działka usługowa o powierzchni 16 700 m2, położona w miejscowości Wojcieszyn. Działka ma regularny kształt i mieści się na płaskim terenie. Nie jest uzbrojona, ale główne sieci: wodociągowa, gazowa, prąd znajdują się przy głów...

Wojcieszyn (Zachodniopomorskie, gm. Nowogard)

1 899 000 PLN

-
-
16700 m2
-
15883419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27675112 15883419 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży kompleksu działek usługowych.-4 działki o łącznej powierzchni ponad 126 000 m2.-Tereny przeważnie płaskie, każdy z dostępem do drogi.-Media w drodze głównej.-lokalizacja tuż przy węźle Nowogard-Wschód, zjazdu z ...

Wojcieszyn (Zachodniopomorskie, gm. Nowogard)

13 999 000 PLN

-
-
126281 m2
-
15887354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27781665 15887354 Przedmiotem oferty jest działka usługowa o powierzchni 64 200m2, położona w miejscowości Wojcieszyn.Działka ma regularny kształt i mieści się na płaskim terenie. Nie jest uzbrojona, ale główne sieci: wodociągowa, gazowa, prąd znajdują się przy główne...

Wojcieszyn (Zachodniopomorskie, gm. Nowogard)

7 399 000 PLN

-
-
64200 m2
-
15793575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26042463 15793575 Na sprzedaż działka o powierzchni 12 200 m2. Położona w sąsiedztwie autostrady S6, przy węźle Nowogard Wschód. Jedna z ostatnich działek inwestycyjnych w tej okolicy. Cały ten teren objęty jest Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który określa te...

Wojcieszyn (Zachodniopomorskie, gm. Nowogard)

1 525 000 PLN (125 zł/m2)

-
-
12200 m2
-
15793576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26042465 15793576 32 500 m2 powierzchni inwestycyjnej na sprzedaż!Jedna z ostatnich działek usługowych przy węźle Nowogard Zachód, na autostradzie S6. Położona w miejscowości Wojcieszyn, 5 minut od Nowogardu, 20 minut od Goleniowa i 40 minut od Szczecina.- Miejski Pla...

Wojcieszyn (Zachodniopomorskie, gm. Nowogard)

4 062 500 PLN (125 zł/m2)

-
-
32500 m2
-
14823945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26840 14823945 Do sprzedania działka o powierzchni 1923 m2 w gminie Stare Babice.Duża działka z możliwością budowy domu jednorodzinnego.Przyłącze energii elektrycznej oraz gazu w działce.Przez miejscowość kursują linie komunikacji miejskiej 709 i 729 oraz podmiejsk...

Wojcieszyn (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

849 000 PLN (442 zł/m2)

-
-
1923 m2
-
15827773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26588701 15827773 Działka dla domu, z dużym ogrodem!Nieruchomość o powierzchni 2666 m2 na której możesz postawić dom jednorodzinny lub bliźniaka.- warunki zabudowy określone przez Miejski Plan Zagospodarowania Przestrzennego- płaski teren- regularny kształt- woda oraz...

Wojcieszyn (Zachodniopomorskie, gm. Nowogard)

239 940 PLN (90 zł/m2)

-
-
2666 m2
-
15827756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26626886 15827756 Dużo przestrzeni, blisko natury!Nieruchomość o powierzchni 2486 m2 na której możesz postawić dom jednorodzinny lub bliźniaka.- warunki zabudowy określone przez Miejski Plan Zagospodarowania Przestrzennego- płaski teren- regularny kształt- woda oraz p...

Wojcieszyn (Zachodniopomorskie, gm. Nowogard)

223 740 PLN (90 zł/m2)

-
-
2486 m2
-
14629058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 152247 14629058 Miejscowość Wojcieszyn, druga linia zabudowy, łączna powierzchnia 3000m2 działka z przeznaczeniem na działka usługowa z przeznaczeniem na magazyn, media w działce, droga dojazdowa 6m. Działka w gminie Stare Babice w sąsiedztwie hali średniego składow...

Wojcieszyn (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

900 000 PLN (450 zł/m2)

-
-
2000 m2
-
15212912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 12754941 15212912 Budynek w Gminie Stare Babice, o pow. 475m usługowo-mieszkalny, usytuowany na działce narożnej. Budynek posiada 2 kondygnacje .Konstrukcja budynku - ściany i stropodach pozwala na dobudowanie trzeciej kondygnacji czyli II piętra do wysokości 12,5 m.....

Wojcieszyn (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

3 400 000 PLN (7 158 zł/m2)

3
-
475 m2
2018
13563428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość idealna pod agroturystyke 98079 13563428 SPRZEDAŻ Nr oferty: SBDOC7540 Kategoria: Dom wolnostojący Lokalizacja: Wojcieszyn Powierzchnia domu: 740 m2 Powierzchnia działki: 15000 m2 OPIS Do sprzedaży dom do wykończenia wolnostojący z restauracją oraz sklepem. Obiekt idealny pod agroturysty...

Wojcieszyn, Wojcieszyn

735 000 PLN (993 zł/m2)

11
-
740 m2
-