• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Wyszków

Znalezionych ofert: 37

15887996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka z oddzielną kuchnią | Prosta 16 | 3 pięt 27799670 15887996 Opis mieszkania:Kawalerka z oddzielną kuchnią  i łazienką z WC o powierzchni 27,40 m2. Wszystkie okna PCV w dobrym stanie, widok na zieleń, wschodnia strona świata.Lokal położony jest na 3 piętrze. Do mieszkania przynależy piwnica.  Lokalizacja:Wyszk...

Wyszków (Mazowieckie, gm. Wyszków)

215 000 PLN (7 963 zł/m2)

1
1
27 m2
1969
15886745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27766437 15886745 Kamieńczyk – atrakcyjna działka rekreacyjna na osiedlu domków letniskowych przy rzece Bug.Szukasz idealnego miejsca oddalonego od zgiełku miasta, gdzie każda chwila będzie okazją do głębokiego relaksu na łonie natury? Ta wyjątkowa działka r...

Wyszków (Kamieńczyk) (Mazowieckie, gm. Wyszków)

120 000 PLN (128 zł/m2)

-
-
935 m2
-
15437983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18547772 15437983 Działka budowlana w malowniczej okolicy Wyszkowa w Rybienku Leśnym blisko rzeki i terenów zielonych, które posiadają swój własny mikroklimat.Przyszli właściciele mają tu szansę cieszyć się spokojem z dala od codziennego zgiełku miasta. Bliskość rzeki...

Wyszków (Mazowieckie, gm. Wyszków)

239 000 PLN (129 zł/m2)

-
-
1850 m2
-
15437973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18547774 15437973 Działka budowlana w malowniczej okolicy Wyszkowa w Rybienku Leśnym blisko rzeki i terenów zielonych, które posiadają swój własny mikroklimat.Przyszli właściciele mają tu szansę cieszyć się spokojem z dala od codziennego zgiełku miasta. Bliskość rzeki...

Wyszków (Mazowieckie, gm. Wyszków)

182 000 PLN (145 zł/m2)

-
-
1256 m2
-
15877135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27562452 15877135 Nie pobieram wynagrodzenia od KupującegoNa sprzedaż 2 działki budowlane: o numerze ewidencyjnym 580 oraz 589, Ślubów k. Wyszkowa. Można kupić każdą działkę osobno.LOKALIZACJAŚlubów, zaledwie 9 km od WyszkowaWYMIARY działki o numerze 580Powierzchnia:...

Wyszków (Mazowieckie, gm. Wyszków)

169 500 PLN

-
-
1358 m2
-
15707052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pok. Mieszkanie | słoneczne | w centrum 24312606 15707052 Opis mieszkania:2-pokojowe rozkładowe mieszkanie z aneksem kuchennym oraz łazienką z WC o łącznej powierzchni 37,85 m2, w dużej części umeblowane. Kuchnia otwarta na salon, zmywarka, lodówka, piekarnik, kuchenka gazowa, szafki na wymiar. Łazienka wyp...

Wyszków (Mazowieckie, gm. Wyszków)

350 000 PLN (9 459 zł/m2)

2
1
37 m2
1969
15871554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27470705 15871554 Dworek modrzewiowy z 1930 roku działający jako hotel i restauracja.Budynek trzy kondygnacyjny.W części piwnicznej ulokowano kuchnie w pełni wyposażoną i funkcjonującą.Komunikację z salami i barem zapewnia winda kuchenna.Restauracja to dwie sale na 35...

Wyszków (Rybienko leśne) (Mazowieckie, gm. Wyszków)

3 250 000 PLN (10 484 zł/m2)

11
-
310 m2
1930
15469211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19252647 15469211 Ciekawa oferta domu. Wszystkie media. Budynek piętrowy podpiwniczony, konstrukcji murowanej z dachem dwuspadowym, krytym blachą. Forma prosta, gabarytowo i estetycznie tworzy z pobliską zabudową ujednolicony krajobraz. Budynek jest funkcjonalny, przy...

Wyszków (Mazowieckie, gm. Wyszków)

899 000 PLN (5 800 zł/m2)

4
2
155 m2
2024
15469210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19252640 15469210 Ciekawa oferta domu w pobliżu rzeki. Cicha, spokojna okolica. Wszystkie media.Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykłada...

Wyszków (Mazowieckie, gm. Wyszków)

899 000 PLN (5 800 zł/m2)

4
2
155 m2
2024
15866197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27315448 15866197 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż ostatnie dostępne mieszkanie w domu w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej, położone w zielonej i spokojnej okolicy – Lucynów Duży (powiat wyszkowski).To idealna propozycja dla osób szukających k...

Wyszków (Mazowieckie, gm. Wyszków)

655 000 PLN (4 456 zł/m2)

4
-
147 m2
2026
15760543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25359190 15760543 Na sprzedaż lokal 54 mkw w WyszkowieLokalizacja: Nowoczesne apartamenty nad samym Bugiem.Blisko centrum Wyszkowa.Doskonałe miejsce do prowadzenia działalności usługowej - firmy transportowej, kancelarii notarialnej, komorniczej, radcy prawnego a takż...

Wyszków (Mazowieckie, gm. Wyszków)

640 000 PLN (11 852 zł/m2)

11
1
54 m2
2021
15778824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25760007 15778824 Mieszkanie dwupoziomowe w cichej i spokojnej dzielnicy Wyszkowa. Alternatywa dla tych, którzy myślą o zakupie domu.Na pierwszej kondygnacji (63 m2) są: salon, sypialnia, kuchnia i łazienka z WC. Na drugiej (poddasze użytkowe 71 m2) są dwa pokoje, prz...

Wyszków (Mazowieckie, gm. Wyszków)

849 000 PLN (6 336 zł/m2)

4
1
134 m2
1997