• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Zawada

Znalezionych ofert: 64

15892377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27898641 15892377 Komfortowe osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych w Zawadzie - idealne miejsce dla Twojej rodziny!!! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowo powstającego kameralnego osiedla domów jednorodzinnych w Zawad...

Zawada (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

1 290 000 PLN (8 269 zł/m2)

5
2
156 m2
2025
15892325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27898639 15892325 Komfortowe osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych w Zawadzie - idealne miejsce dla Twojej rodziny!!! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowo powstającego kameralnego osiedla domów jednorodzinnych w Zawad...

Zawada (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

1 290 000 PLN (8 269 zł/m2)

5
2
156 m2
2025
15892278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27898640 15892278 Komfortowe osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych w Zawadzie - idealne miejsce dla Twojej rodziny!!! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowo powstającego kameralnego osiedla domów jednorodzinnych w Zawad...

Zawada (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

1 290 000 PLN (8 269 zł/m2)

5
2
156 m2
2025
15892235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27898638 15892235 Komfortowe osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych w Zawadzie - idealne miejsce dla Twojej rodziny!!! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowo powstającego kameralnego osiedla domów jednorodzinnych w Zawad...

Zawada (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

1 290 000 PLN (8 269 zł/m2)

5
2
156 m2
2025
15887757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27793292 15887757 Na sprzedaż: komfortowy dom wolnostojący z garażem - Zawada, gmina Myślenice Dom: 184 m² powierzchni mieszkalnej. Garaż z częścią mieszkalną: 91 m² powierzchni mieszkalnej + 52 m² garażu. Łączna powierzc...

Zawada (Małopolskie, gm. Myślenice)

1 499 000 PLN (5 451 zł/m2)

6
2
275 m2
2022
15892188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27898203 15892188 Komfortowe osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych w Zawadzie - idealne miejsce dla Twojej rodziny!!! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowo powstającego kameralnego osiedla domów jednorodzinnych w Zawad...

Zawada (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

1 290 000 PLN (8 269 zł/m2)

5
2
156 m2
2025
15892144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27898202 15892144 Komfortowe osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych w Zawadzie (Myślenice) - idealne miejsce dla Twojej rodziny!!! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowo powstającego kameralnego osiedla domów jednorodzin...

Zawada (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

1 290 000 PLN (8 269 zł/m2)

5
2
156 m2
2025
15891045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27885818 15891045 Na sprzedaż unikalna działka budowlana z własnym lasem, usytuowana na malowniczym wąwozem o powierzchni 9 321 m, położona w urokliwej miejscowości Zawada w gminie Wąwolnica. To wyjątkowa oferta dla osób ceniących kontakt z naturą, spokój i możliwość ...

Zawada (Lubelskie, gm. Wąwolnica)

299 000 PLN (32 zł/m2)

-
-
9321 m2
-
15891041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27885816 15891041 Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej z własnym lasem, położonej w malowniczej miejscowości Zawada w gminie Wąwolnica. To idealna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni do budowy wymarzonego domu w spokojnej okolicy, otoc...

Zawada (Lubelskie, gm. Wąwolnica)

299 000 PLN (31 zł/m2)

-
-
9667 m2
-
15890981 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883700 15890981 Działka budowlana w Zawadzie gm. Myślenice. Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne, widokowe działki budowlane o powierzchni 700 m2 każda położone w Zawadzie gm. Myślenice. Działki płaskie w kształcie prostokąta o wymiarach 27 x 26 m, południowa ekspozyc...

Zawada (Małopolskie, gm. Myślenice)

220 000 PLN

-
-
700 m2
-
15890470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877463 15890470 Mieszkanie 2-pokoje w Zawadzie 1 piętro przestronne 51,7m2Mieszkanie własnościowe o powierzchni 51.70m2 w Zielonej Górze (Zawada). Mieszkanie bardzo przestronne, dwa pokoje, kuchnia, łazienka, spiżarnia, skrytka oraz przynależąca piwnica o powierzc...

Zawada (Lubuskie, gm. Gubin)

245 000 PLN (4 804 zł/m2)

2
1
51 m2
1900
15886786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27766900 15886786 Do sprzedania duża, blisko 2 ha działka rolna w zielonogórskiej Zawadzie. OFERTA TYLKO W METROHOUSE!Całość nieruchomości stanowi obecnie 3 mniejsze działki o powierzchniach odpowiednio:- 6445 m2 - klasa IV,- 5904 m2 - klasa IV,- 7543 m2 - klasa IVV.I...

Zawada (Lubuskie, gm. Gubin)

225 000 PLN (11 zł/m2)

-
-
19892 m2
-