• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Zieleniewo

Znalezionych ofert: 48

14932634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 5005490 14932634 Zieleniewo ul. Malinowa na sprzedaż niezabudowana działka budowlana o pow. 2.346 m2 (nad działką biegnie linia energetyczna).Teren obniżony, trzeba go nawozić.Pozostałe media są w okalającym terenie przy nowo wybudowanych domach - do ustalenia.Link d...

Zieleniewo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

516 120 PLN

-
-
2346 m2
-
15639430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23041923 15639430 Na sprzedaż działka o powierzchni 1825 m², położona w miejscowości Zieleniewo, tuż za granicą administracyjną Kołobrzegu (woj. zachodniopomorskie).Działka położona 3,5 km od centrum Kołobrzegu oraz 3 km od morza. Dojazd do działki drogą osiedlową z k...

Zieleniewo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

699 000 PLN

-
-
1825 m2
-
15745340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25056051 15745340 Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej 221,27 m2, znajdujący się w Zieleniewie przy samej granicy Kołobrzegu.Ten dwukondygnacyjny dom do kapitalnego remontu zlokalizowany na działce o pow. 250 m2 posiada na parterze 2...

Zieleniewo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

499 000 PLN (2 258 zł/m2)

8
3
221 m2
1937
15324464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15811009 15324464 Zadbane nowoczesne mieszkanie o pow. 56,69 m.kw 3,5 km od plaży w Zieleniewie-Kołobrzegu! Słoneczne, zadbane mieszkanie z balkonem na 1 piętrze 3-piętrowego budynku z 2014 roku na osiedlu zlokalizowanym w cichej i spokojnej okolicy Kołobrzegu, składa...

Zieleniewo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

562 000 PLN (10 036 zł/m2)

2
1
56 m2
2014
15490478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19741537 15490478 Na sprzedaż działka pod zabudowę zagrodową o powierzchni 3.548 m2 w Zieleniewie, położona jedynie 3,5 km od morza na przedmieściach Kołobrzegu.Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 59,54x 59,6 m2, położona jest w cichej i spokojnej okolicy na gr...

Zieleniewo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

350 000 PLN (99 zł/m2)

-
-
3548 m2
-
15535694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 20735581 15535694 Na sprzedaż działka pod zabudowę zagrodową o powierzchni 3.575 m2 w Zieleniewie, położona jedynie 3,5 km od morza na przedmieściach Kołobrzegu.Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 66,1 x 54,1 m2, położona jest w cichej i spokojnej okolicy na gr...

Zieleniewo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

350 000 PLN (98 zł/m2)

-
-
3575 m2
-
15549791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 20947729 15549791 Na sprzedaż działka pod zabudowę zagrodową o powierzchni 3.545 m2 w Zieleniewie, położona jedynie 3,5 km od morza na przedmieściach Kołobrzegu.Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 71x 49,93 m2, położona jest w cichej i spokojnej okolicy na gran...

Zieleniewo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

350 000 PLN (99 zł/m2)

-
-
3545 m2
-
15883521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27675209 15883521 Marzysz o własnej posesji z widokiem na wodę, a jednocześnie chcesz być o krok od tętniącego życiem kurortu? Ta oferta łączy ekologiczny styl życia, ciszę natury i bliskość Kołobrzegu.Istnieje możliwość wyboru z 4 działek o powierzchni 3000 m2 - 4000...

Zieleniewo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

375 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15849048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 26957398 15849048 Marzysz o własnej posesji z widokiem na wodę, a jednocześnie chcesz być o krok od tętniącego życiem kurortu? Ta oferta łączy ekologiczny styl życia, ciszę natury i bliskość Kołobrzegu.Istnieje możliwość wyboru z 4 działek o powierzchni 3000 m2 - 4000...

Zieleniewo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

375 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15887738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27792171 15887738 Wyjątkowa działka rolna z linią brzegową nad jeziorem Pławno – idealne miejsce na odpoczynek blisko naturyZapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą malowniczo położonej działki rolnej w miejscowości Zieleniewo, gmina Bierzwnik, w okolicach urok...

Zieleniewo (Zachodniopomorskie, gm. Bierzwnik)

315 000 PLN

-
-
11403 m2
-
15885660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27735964 15885660 DZIAŁKI – ZIELENIEWO k. Stargardu Jez. Miedwie – wydane WZNa sprzedaż kompleks czterech działek budowlanych położonych w Zieleniewie (gm. Kobylanka), zaledwie 840 m w linii prostej od plaży z molo nad jeziorem Miedwie. Lokalizacja zapewnia szybki do...

Zieleniewo (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

215 000 PLN

-
-
896 m2
-
15882822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673430 15882822 Szukasz idealnego balansu między bliskością natury a miejską infrastrukturą? Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją w Zieleniewie. Oferujemy energooszczędne domy jednorodzinne (wolnostojące oraz w zabudowie szeregowej), które łączą elegancję ...

Zieleniewo (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

779 000 PLN (7 713 zł/m2)

4
-
101 m2
2026