• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Łagów Górna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Górna

Znaleźliśmy 6 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Łagów

15789687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25946874 15789687 DUŻA OBNIŻKA CENY: TERAZ TYLKO 898 tys. zł! Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania nieruchomość położona w Łagowie przy ul. Górnej - zaledwie 3 km od centrum Zgorzelca . Przedmiotem sprzedaży są dwie działki o łącznej powierzchni ...

Łagów (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

898 000 PLN (4 490 zł/m2)

5
-
200 m2
1836
15505990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20067218 15505990 Dom jednorodzinny, wolnostojący w parterze! Budynek o powierzchni użytkowej 195,1 m2, usytuowany na przestronnej i pięknie zagospodarowanej działce, o powierzchni 3084 m2. Dom po kapitalnym remoncie, gotowy do zamieszkania. Wykończony w podwyższonym ...

Łagów (Świętokrzyskie, gm. Łagów)

949 000 PLN (4 314 zł/m2)

5
2
220 m2
1962
15849907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26982551 15849907 Wyjątkowa okazja. Dom do remontu na dużej działce - Łagów (k. Zgorzelca). Szukasz miejsca z duszą, gdzie naprawdę odetchniesz? Ta oferta to rzadkie połączenie prestiżowej lokalizacji w Łagowie z imponującą przestrzenią. To idealna baza pod Twój wyma...

Łagów (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

380 000 PLN (4 750 zł/m2)

3
1
80 m2
-
15637465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22983959 15637465 DUŻA OBNIŻKA CENY! Teraz tylko 980 tys. zł! Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania wyjątkowy dom, w pełni umeblowany, nie wymagający wkładu finansowego. Nieruchomość położona jest w zacisznej okolicy w Łagowie przy ul. Kwiatowej. Bud...

Łagów (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

980 000 PLN (8 448 zł/m2)

5
2
116 m2
-
15750228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25119510 15750228 SUPER OBNIŻKA o 100 tys. zł. TYLKO DO KOŃCA MAJA!TYLKO W METROHOUSE !!! NIE SZUKAJ DALEJ !!!KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!!ZAPRASZAMY INNE BIURA DO WSPÓŁPRACY PRZY TEJ OFERCIE !!!Mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży duży dom o powierzchni łącznej...

Łagów (Lubuskie, gm. Łagów)

790 000 PLN (3 930 zł/m2)

8
3
201 m2
1999
15428188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18345451 15428188 Na sprzedaż dom o pow. użytkowej 123,5 m2 (całkowitej ok. 245,8 m2), zlokalizowany na działce o pow. 1185 m2 w Łagowie Budowa domu zakończyła się w 2004 roku (rozpoczęcie budowy - 1999r.). W skład nieruchomości wchodzą: (powierzchnie pomieszcz...

Łagów (Świętokrzyskie, gm. Łagów)

660 000 PLN (2 694 zł/m2)

5
-
245 m2
2004