• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Środa Śląska Młynarska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Młynarska

Znaleźliśmy 22 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Śląska Środa

15770916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 160m2 z ogrodem w wysokim standardzie 25567230 15770916 Świąteczna promocja 1 399 000,00zł NIESPOTYKANA ARCHITEKTURA W STANDARDZIE PREMIUMDlaczego ten dom to Twoja najlepsza inwestycja?- 0% prowizji i bez podatku PCC! - Pełna pomoc w finansowaniu, oferta 16 banków w jednym miejscu! - Możliwość wykończenia...

Cesarzowice (Dolnośląskie, gm. Środa Śląska)

1 399 000 PLN (8 799 zł/m2)

5
-
159 m2
2025
15858067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący /Ciechów 27137893 15858067 Nieruchomości ApartamentMałgorzata Świetłowicz tel. 793 775 800    Dom jednorodzinny Działka 1067 m2 GarażCiechówNa sprzedaż dom wolnostojący z 2017 roku, położony w powiecie średzkim, gmina Środa Śląska, województwo dolnośląskie. Nieruchomość znajd...

Ciechów (Dolnośląskie, gm. Środa Śląska)

1 340 000 PLN (6 091 zł/m2)

4
2
220 m2
2016
15881725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27645594 15881725 Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez PCC! Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem! To prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy – zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. ...

Cesarzowice (Dolnośląskie, gm. Środa Śląska)

1 590 000 PLN (10 000 zł/m2)

5
3
159 m2
2025
15889307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27846777 15889307 Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez PCC! Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem! To prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy – zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. ...

Cesarzowice (Dolnośląskie, gm. Środa Śląska)

1 590 000 PLN (10 000 zł/m2)

5
2
159 m2
2025
15885729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27739971 15885729 Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez PCC! Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem! To prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy – zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. ...

Cesarzowice (Dolnośląskie, gm. Środa Śląska)

1 680 000 PLN (10 566 zł/m2)

5
3
159 m2
2025
15893233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27906003 15893233 Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez PCC! Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach – zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem, oferuje Państwu zdecydowan...

Cesarzowice (Dolnośląskie, gm. Środa Śląska)

1 590 000 PLN (10 000 zł/m2)

5
3
159 m2
2025
15896144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27970805 15896144 Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez PCC! Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach – zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem, oferuje Państwu zdecydowan...

Cesarzowice (Dolnośląskie, gm. Środa Śląska)

1 590 000 PLN (10 000 zł/m2)

5
3
159 m2
2025
15884717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27710216 15884717 REZERWACJA OFERTA OD DEWELOPERA BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO I PODATKU PCC 2%!!! Prestiżowa i wyjątkowa inwestycja w pod wrocławskich Cesarzowicach – zaledwie 3 km od Oporowa. Kompleks składa się jedynie...

Cesarzowice (Dolnośląskie, gm. Środa Śląska)

1 760 000 PLN (11 069 zł/m2)

5
3
159 m2
2025
15884233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27696339 15884233 `OFERTA OD DEWELOPERA, BEZ PCC, BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO! Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach– zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem, oferuje Państwu zdecydowa...

Cesarzowice (Dolnośląskie, gm. Środa Śląska)

1 650 000 PLN (10 377 zł/m2)

5
3
159 m2
2025
15582093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 21817643 15582093 Zapraszam do zakupu pięknych, wyjątkowych domów, z garażem w bryle budynku, z ogrodem. Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach – zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem...

Cesarzowice (Dolnośląskie, gm. Środa Śląska)

1 680 000 PLN (10 566 zł/m2)

5
3
159 m2
2025
15894355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27940961 15894355 Klucze do odbioru gotowy przy lesie premiumNa sprzedaż skrajny segment - ostatniBEZ PCC BEZ PROWIZJIPolecamy na sprzedaż lokale mieszkalne w zabudowie bliźniaczej, położone w niezwykle malowniczej scenerii - w otoczeniu lasów i natury.Nieruchomoś...

Środa Śląska (Dolnośląskie, gm. Środa Śląska)

799 000 PLN (6 470 zł/m2)

5
2
123.5 m2
2025
15677170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na prestiżowym osiedlu | Standard PREMIUM | 23785883 15677170 NIESPOTYKANA ARCHITEKTURA W STANDARDZIE PREMIUMPODPISZ UMOWĘ DEWELOPERSKĄ I ODBIERZ PREZENT!Kompletna instalacja fotowoltaiczna z panelami w cenie domu.Dlaczego ten dom to Twoja najlepsza inwestycja?- 0% prowizji i bez podatku PCC! - Pełna pomoc w fi...

Cesarzowice (Dolnośląskie, gm. Środa Śląska)

1 499 000 PLN (9 428 zł/m2)

5
-
159 m2
-