• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Żyrardów

Znalezionych ofert: 22

15860043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27181217 15860043 Na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej ok. 275m2, z lokalem usługowym na parterze, usytuowany przy ul. Skrowaczewskiego w Żyrardowie (Os. Wschód). Osobne wejścia. Osobne ogródki.Dom budowany w latach 2004-2009 metodą tradycyjną, utrzymany jest w ba...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

1 900 000 PLN (6 909 zł/m2)

4
2
275 m2
2009
15791319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25989600 15791319 ROZKŁAD POMIESZCZEŃPodpiwniczenie:garaż3 dodatkowe pomieszczenia gospodarczeWyższy parter:wiatrołap (terakota, panele ścienne)kuchnia (gres, gładź, imitacja cegły, drewniane blaty)salon z jadalnią (deska barlinecka, kominek)WCPiętro:komunikacja (podł...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

1 130 000 PLN (5 539 zł/m2)

1
-
204 m2
1983
15671456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23671786 15671456 Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu w zabudowie bli źniaczej, usytuowanego na spokojnym i cichym osiedlu w Żyrardowie. Ta przestronna nieruchomość o powierzchni 160 m2  to idealne miejsce dla rodzin ceniących komfort i ciszę, jedn...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

940 000 PLN (5 875 zł/m2)

6
2
160 m2
-
15859192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27165035 15859192 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w zabudowie szeregowej, położonego na kameralnym osiedlu Piękna w Żyrardowie, w województwie mazowieckim. To idealne miejsce dla tych, którzy cenią komfort, funkcjonalność i doskonałą lokalizację...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

1 385 000 PLN (6 756 zł/m2)

5
-
205 m2
1991
15522790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20454040 15522790 Do sprzedaży dom piętrowy w Żyrardowie o powierzchni całkowitej około 280 m2, zbudowanym na działce o pow. 640 m2, zbudowany z pustaka w roku1998, ocieplony, po GENERALNYM REMONCIE.  Posesja ogrodzona, z miejscami parkingowymi. Budynek zbudowany ...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

1 990 000 PLN (7 107 zł/m2)

6
-
280 m2
-
15518493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20344131 15518493 Do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący, po generalnym remoncie znajdujący się na obrzeżach centrum Żyrardowa. Na działce znajduje się dodatkowy budynek o pow. ok. 70 m2 , który został zaaranżowany na cele mieszkaniowe. Całkowicie wyremontowany...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

1 500 000 PLN (5 556 zł/m2)

5
-
270 m2
-
15796876 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26133197 15796876 Do sprzedaży dom wolnostojący w Żyrardowie, dwulokalowy dla jednej lub dwóch rodzin-dom posiada 2 niezależne wejścia na parter i piętro. Budynek z lat 60-tych, rozbudowany w latach 70-tych, nowsza część zbudowana z cegły kratówki i pustaka, warstwa...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

875 000 PLN (5 029 zł/m2)

7
2
174 m2
-
15239237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13551165 15239237 Do sprzedaży kamienica blisko Centrum miasta o pow. około 600 m2 położona na działce 1000 m2. Budynek z cegły, 2 piętrowy. Na parterze znajdują się 3 lokale użytkowe, ogrzewane niezależnie z piecy gazowych. 2 lokale wyremontowane po około 40 m2...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

2 100 000 PLN (3 500 zł/m2)

1
-
600 m2
-
10258168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 78337 10258168 Puszcza Mariańska dom na sprzedaż .Nieruchomość to dom parterowy o powierzchni 100 m2 z możliwością adaptacji poddasza na dużej działce 1400 m2. Dom parterowy składa się z trzech pokoi o powierzchni : 24 m2, 20 m2, 18 m2 , kuchni - 9,5 m2, łazienki -...

Żyrardów (Puszcza mariańska) (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

850 000 PLN (8 500 zł/m2)

3
1
100 m2
1962
15733886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24808615 15733886 Ten dom to nie tylko nieruchomość dla dużej rodziny, ale także:-podział na trzy odrębne mieszkania-pensjonat-hotel-hostel-dom senioramożliwości jest dużo.Dane nieruchomości:-powierzchnia użytkowa 278m2-3piętra-działka o powierzchni 479m2-wymiary dzia...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

1 379 000 PLN (4 960 zł/m2)

8
3
278 m2
2000