• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Arciszewo Bajkowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Bajkowa i Arciszewo

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15776249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25701122 15776249 NOWA INWESTYCJA W ZAWADZIE! Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC 2%.Szukasz pięknego, nowego domu w spokojnej i zielonej okolicy? Nie musisz szukać dalej! Ta wspaniała szeregówka o powierzchni 102,6m2 spełni Twoje najśmiels...

Zawada (Opolskie, gm. Popielów)

779 760 PLN (7 645 zł/m2)

4
-
102 m2
-
15753310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25194766 15753310 Wspaniale położony, wolnostojący, dom mieszkalny z budynkiem gospodarczym i garażami zlokalizowany w miejscowości Studniska Dolne. Nieruchomość oddalona ok. 8 km od Zgorzelca i ok. 3 km. od Sulikowa (w którym ma siedzibę Urząd Gminy). Budynek pi...

Studniska Dolne (Dolnośląskie, gm. Sulików)

587 000 PLN (3 669 zł/m2)

5
-
160 m2
-
15894363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment środkowy 138 m2, 4 pokoje, Wola Gołkowska 27941046 15894363 1 199 000 zł SPRZEDAŻ 138,62 m2 Segment środkowy Wola Gołkowska gmina PiasecznoBEZ PODATKU PCC ! ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA ! Opłata rezerwacyjna 1% ! 0% PROWIZJI !II ETAP INWESTYCJI - Dostępne 2 lokale z 4.Przedmiotem sprzedaży jest segme...

Wola Gołkowska (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 199 000 PLN (8 688 zł/m2)

4
2
138 m2
2026
15893396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27910351 15893396 Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym w miejscowości Lubicz- oddalonej od Gryfina 20 km , od Szczecina 50 km, do przejścia granicznego w Krajniku Dolnym 20 km. W miejscowości sklep, przystanek autobusowy, sama miejs...

Lubicz (Zachodniopomorskie, gm. Widuchowa)

595 000 PLN (6 738 zł/m2)

4
-
88.3 m2
2021
15890477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment w Bobrowcu I 129 m2 I działka 323 m2 27877731 15890477 Cena: 1 145 000 zł SPRZEDAŻ 129 m² BOBROWIEC GMINA PIASECZNO DOSTĘPNY OD ZARAZ!!!BEZ PCC I BEZ PROWIZJI AGENCJIPrzedmiotem sprzedaży jest segment o powierzchni użytkowej 129 m², z garażem oraz dodatkowymi miejscami parkingowymi przed budynkiem. D...

Bobrowiec (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 145 000 PLN (8 876 zł/m2)

4
2
129 m2
2025
15889260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący, 136m2, 4 pokoje, Piskórka 27846239 15889260 1 070 000 zł DOM WOLNOSTOJĄCY 136,8 m2 4 POKOJE DZIAŁKA 1000 M2 PISKÓRKA I GM. PRAŻMÓWBEZ PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERAKUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DLA AGENCJINowa inwestycja w przepięknym miejscu, tuż przy lesie.Dom parterowy z poddaszem ...

Piskórka (Mazowieckie, gm. Prażmów)

1 070 000 PLN (7 868 zł/m2)

4
1
136 m2
2026
15888657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący, 136m2, 4 pokoje, Piskórka 27819554 15888657 990 000 zł DOM WOLNOSTOJĄCY 136,8 m2 4 POKOJE DZIAŁKA 1000 M2 PISKÓRKA I GM. PRAŻMÓWBEZ PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERAKUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DLA AGENCJIOferowany dom jest w niższym standardzie- bez utwardzeń i zaadaptowanego poddasza....

Piskórka (Mazowieckie, gm. Prażmów)

990 000 PLN (7 279 zł/m2)

4
2
136 m2
2026
15888604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27818458 15888604 ZDJĘCIA W OFERCIE NALEŻĄ DO WŁAŚĆICIELA OFERTY Do sprzedania nieruchomość w Brzesku,zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym ,posiadająca WZ na przebudowę i rozbudowę na budynek wielorodzinny z częścią usługową .WZ pozwala na rozbudowe bud...

Brzesko (Małopolskie, gm. Brzesko)

899 000 PLN (4 994 zł/m2)

6
2
180 m2
1963
15888595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 190 m2 działka 500 m2 Głosków czerwiec 2026 27817564 15888595 1 390 000 zł SPRZEDAŻ LOKAL W BUDYNKU JEDNORODZINNYM DWULOKALOWYM 190 m2 GŁOSKÓW gmina PIASECZNOBEZ PODATKU PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!0% PROWIZJI!DOSTĘPNE OBIE POŁÓWKIPrzedmiotem sprzedaży jest lokal w budynku jednorodzinnym dwulokalo...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 390 000 PLN (7 316 zł/m2)

5
2
190 m2
2026
15888186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5 pokoi, garaż, gotowe domy, Wola Przypkowska 27805956 15888186 899 000 zł I SPRZEDAŻ I 145 M2 DOM WOLNOSTOJĄCY działka 500 m2 I WOLA PRZYPKOWSKA I GMINA TARCZYNOstatnie 3 domy !!!Przedmiotem sprzedaży jest dom WOLNOSTOJĄCY w stanie deweloperskim, o pow. użytkowej 145,35 m2, na działce 500 m2 z garażem jednosta...

Wola Przypkowska (Mazowieckie, gm. Tarczyn)

899 000 PLN (6 200 zł/m2)

5
3
145 m2
2024
15887924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z garażem 116,13 m2, Marysin, gm. Lesznowola 27797132 15887924 Sprzedaż I 1 070 000 zł I Lokal w domu dwulokalowym 116,13 m2 I Działka 495 m2 I Marysin I gm. Lesznowola I pow. piaseczyńskiBez prowizji agencji !!!  Współpracujemy z doradcami kredytowymi, którzy pomogą sprawdzić Twoją zdolność kredytową.Przedmiote...

Marysin (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 070 000 PLN (9 224 zł/m2)

4
2
116 m2
2022
15887740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Skrajny dom z ogrodem | 155,96m2 | Baszkówka 27792177 15887740 SKRAJNY SEGMENT Z DUŻYM OGRODEMSPRZEDAŻ I 1 180 000 I 155,96 m2 LOKAL JEDNORODZINNY BASZKÓWKAZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA BEZ PCC MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PRZEZ CUDZOZIEMCÓW BEZ ZGODY MSWIAPrzedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej dwulokalo...

Baszkówka (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 180 000 PLN (7 195 zł/m2)

5
1
164 m2
2026