• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Bogucice Drugie Zakamień

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Zakamień, Drugie i Bogucice

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15894864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27949931 15894864 Na sprzedaż wyjątkowa Willa projektu Karpiel&Steindel Architektura, łącząca ze sobą styl tatrzańskich schronisk z nowatorskimi detalami. Obiekt o pow. 322 m2 podzielono na 6 niezależnych apartamentów, na działce o pow. 1576 m2. NIERUCHOM...

Kościelisko (Małopolskie, gm. Kościelisko)

6 500 000 PLN (20 186 zł/m2)

12
6
322 m2
2022
15823687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26643095 15823687 Wyjątkowy dom jednorodzinny w Kądzielnie Projekt Willa Parkowa 4 – elegancja, solidność i komfort zaledwie 4 km od KołobrzeguNa sprzedaż nowoczesny w stanie surowym zamkniętym, starannie zaprojektowany dom jednorodzinny wolnostojący, zlokalizowany w ...

Kądzielno (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 500 000 PLN (7 485 zł/m2)

6
2
334 m2
2024
15776249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25701122 15776249 NOWA INWESTYCJA W ZAWADZIE! Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC 2%.Szukasz pięknego, nowego domu w spokojnej i zielonej okolicy? Nie musisz szukać dalej! Ta wspaniała szeregówka o powierzchni 102,6m2 spełni Twoje najśmiels...

Zawada (Opolskie, gm. Popielów)

779 760 PLN (7 645 zł/m2)

4
-
102 m2
-
15753310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25194766 15753310 Wspaniale położony, wolnostojący, dom mieszkalny z budynkiem gospodarczym i garażami zlokalizowany w miejscowości Studniska Dolne. Nieruchomość oddalona ok. 8 km od Zgorzelca i ok. 3 km. od Sulikowa (w którym ma siedzibę Urząd Gminy). Budynek pi...

Studniska Dolne (Dolnośląskie, gm. Sulików)

587 000 PLN (3 669 zł/m2)

5
-
160 m2
-
15893396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27910351 15893396 Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym w miejscowości Lubicz- oddalonej od Gryfina 20 km , od Szczecina 50 km, do przejścia granicznego w Krajniku Dolnym 20 km. W miejscowości sklep, przystanek autobusowy, sama miejs...

Lubicz (Zachodniopomorskie, gm. Widuchowa)

595 000 PLN (6 738 zł/m2)

4
-
88.3 m2
2021
15888604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27818458 15888604 ZDJĘCIA W OFERCIE NALEŻĄ DO WŁAŚĆICIELA OFERTY Do sprzedania nieruchomość w Brzesku,zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym ,posiadająca WZ na przebudowę i rozbudowę na budynek wielorodzinny z częścią usługową .WZ pozwala na rozbudowe bud...

Brzesko (Małopolskie, gm. Brzesko)

899 000 PLN (4 994 zł/m2)

6
2
180 m2
1963
15750218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25118528 15750218 Oferujemy wyjątkową nieruchomość w urokliwej, spokojnej okolicy Charzyna, zaledwie kilka minut od Kołobrzegu. To miejsce dla osób, które chcą stworzyć dom idealnie dopasowany do własnego stylu życia – przestronny, funkcjonalny i pełen potencjału. Naj...

Siemyśl (Zachodniopomorskie, gm. Siemyśl)

949 000 PLN (5 423 zł/m2)

6
4
175 m2
2023
15890215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27875758 15890215 Jedyna taka okazja na mapie Zachodniopomorskiego — dom w pierwszej linii brzegowej jeziora Szadzko, z bezpośrednim, prywatnym dostępem do wody. Nie szukaj dalej.Dom i jego charakterWybudowany w 2014 roku budynek o charakterze rustykalnym z duszą — dr...

Szadzko (Zachodniopomorskie, gm. Dobrzany)

995 000 PLN (6 520 zł/m2)

4
2
152.6 m2
2014
15883696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675415 15883696 Nieruchomość zlokalizowana w Gryficach (miasto powiatowe w odległości 100 km od Szczecina, 100 km od Koszalina, 25 km od morza). Miejsce idealne pod hurtownię, magazyn z biurem, punkt przeładunkowy, dom mieszkalny z możliwością prowadzenia działalnoś...

Gryfice (Zachodniopomorskie, gm. Gryfice)

1 490 000 PLN (2 483 zł/m2)

4
-
600 m2
2011
15565738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21463969 15565738 NieruchomośćWolnostojący dom w stylu klasycznej willi z 2014r.W bryle budynku znajduje się garaż jednostanowiskowy.Działka ponad 1000m2 - w pełni zagospodarowana: kostka przed wejściem, liczne krzewy oraz kilka dużych sosen.Na tarasie grill z wędzarn...

Szczęsne (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

2 000 000 PLN (12 121 zł/m2)

6
2
165 m2
2014
15495670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19841209 15495670 NIERUCHOMOŚĆNa parterze znajduje się wiatrołap, łazienka z prysznicem, półotwarta kuchnia oraz piękny, przestronny salon z dużymi oknami i wyjściem do ogrodu.Na piętrze mieszczą się duża łazienka, główna sypialnia z kolejną prywatną łazienką oraz trz...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

990 000 PLN (7 279 zł/m2)

5
3
136 m2
2024
15214066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12783497 15214066 Dom letniskowy z dużą zagospodarowaną działką w środku lasu. Dom letniskowy o powierzchni 42m2 z możliwością rozbudowy i przekształcenia na całoroczny.Dom składa się z trzech pokoi,kuchni,lazienki i dużego tarasu.Działka o powierzchni 851 m2 położona...

Młynarze (Mazowieckie, gm. Zabrodzie)

250 000 PLN (5 952 zł/m2)

3
1
42 m2
1980