• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Borowiczki-Pieńki Piastowska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Piastowska i Borowiczki-Pieńki

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15893787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak gmina Puck, blisko Gdyni i Redy 27920884 15893787 Nowoczesny dom z garażem w zabudowie bliźniaczej, wydanie pod koniec IX 2026Dostępne dwie połówki prawy i lewy. LOKALIZACJABudynek jest położony w prężnie rozwijającej się wsi SŁAWUTOWO gmina Puck.Ze Sławutowa do Pucka ok. 6 km (7min autem), do Redy ...

Sławutowo (Pomorskie, gm. Puck)

850 000 PLN (8 333 zł/m2)

4
1
102 m2
2026
15890682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak na sprzedaż, Trąbki Wielkie. 27883050 15890682 Tylko u nas!Na sprzedaż parterowy dom w zabudowie bliźniaczej, gotowy do własnej aranżacji.Przyjedź i wybierz swoją połówkę!Największa atuty to świetna lokalizacja, dbałość o detale podczas budowy oraz bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń, idealny...

Trąbki Wielkie (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

1 169 000 PLN (10 725 zł/m2)

4
1
109 m2
2025
15806215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26329313 15806215 Międzywodzie! Prosperująca od lat, znana i lubiana kawiarnia, jedno - i dwupoziomowe pokoje, dwa duże mieszkania, a wszystko to wykończone ze smakiem - piękna mahoniowa stolarka, funkcjonalność, wysokiej klasy sprzęty kuchenne, jeszcze pachnące nowo...

Międzywodzie (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

4 800 000 PLN (13 714 zł/m2)

9
4
350 m2
2009
15796979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26134696 15796979 Dom:powierzchnia użytkowa: 67 m²powierzchnia po podłodze: 87,97 m²2 kondygnacje + piwnicapoddasze użytkowenowy dach, budynek ocieplonytechnologia tradycyjna cegła, ocieplenie styropianem 10 cmodnowiona elewacja i podbitka dachowaRozkład pomieszczeń:...

Biórków Mały (Małopolskie, gm. Koniusza)

579 000 PLN (6 655 zł/m2)

5
1
87 m2
1970
15401251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 17720089 15401251 Połowa bliźniaka w stanie surowym otwartym. Prąd w ulicy do wody miejskiej 100 m, do kolektora ściekowego 100 m. Bardzo dobra lokalizacja ok. 1200 m do rynku Skierniewic, podobnie do dworca kolejowego. Pomimo miejskiej lokalizacji cisza, spokój bra...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

300 000 PLN (2 381 zł/m2)

11
-
126 m2
2024
15894506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27944460 15894506 Wysoki Standard! 5pok Garaż w bryle!.INWESTYCJA O PODWYŻSZONYM STANDARDZIEBEZ PROWIZJI BEZ PCCPolecam na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej, zielonej części Iwin (gmina Siechnice), zaledwie 1 km od granicy Wrocła...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 198 990 PLN (7 919 zł/m2)

5
3
151.41 m2
2026
15894501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27944274 15894501 CHRZĄSTAWA WIELKA WROCŁAW OKOLICA DOM JEDNORODZINNY WOLNOSTOJĄCY DZIAŁKA 1600 M2 POMPA CIEPŁAATRAKCYJNY I FUNKCJONALNY JEDNORODZINNY DOM WOLNOSTOJĄCY Z PODDASZEM UŻYTKOWYMParterowy dom wolnostojący, niepodpiwniczony z poddaszem użytkowym o powier...

Chrząstawa Wielka (Dolnośląskie, gm. Czernica)

1 510 000 PLN (4 903 zł/m2)

6
2
308 m2
2008
15894451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27943950 15894451 DOSKONAŁA LOKALIZACJA RADOMIERZYCE, WOJSZYCE WROCŁAW, ok Grota Roweckiego DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ POW. 109 M2, DZIAŁKA 136 M2Rok budowy 2021, media miejskie, ogrzewanie gazowe, pełna własność z KW, bez obciążeń i zobowiązańNieruchomość w bardzo do...

Radomierzyce (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 444 001 PLN (10 314 zł/m2)

5
1
140 m2
2021
15894379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27941930 15894379 Ok.Jagodnodomszereg4pok.garażogródtopPrezentujemy Państwu na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej w okolicy Jagodna.Inwestycja gotowa do użytku. SPECYFIKACJA WYKOŃCZENIA:- strop żelbetowy, zbrojony,- ściany nośne z betonu komórkowego,- ściany zewnętr...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 115 000 PLN (9 866 zł/m2)

4
2
113.01 m2
2025
15893790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27921136 15893790 Ok. Grora Roweckie Top dom4pokKanalizaja2024Polecamy na sprzedaź komfortowy, przestronny i ładnie urządzony dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 115 m² (całkowita z poddaszem ok 150 m²), położony w jednej z najbardziej spokojnych i p...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 489 999 PLN (8 278 zł/m2)

4
2
180 m2
2024
15891218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27890889 15891218 Wrocław Marszowice Bliźniak 160m2 Lux2020!Na sprzedaż komfortowy, przestronny i ładnie urządzony dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej blisko 160m², położony w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych części Wrocławia – Marszowice.To...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 590 000 PLN (9 938 zł/m2)

5
2
160 m2
2020
15891160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27889975 15891160 Ok Lesnica Piekny Dom 4 pok LuxTopNa sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 104m2 położony na działce o powierzchni 140m2. Na parterze znajduje się łazienka z prysznicem, spiżarnia, otwarta kuchnia z jadalnią i przestronnym s...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

929 991 PLN (7 750 zł/m2)

4
2
120 m2
-