• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Budy

Znalezionych ofert: 16

15634794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22926152 15634794 Szukasz miejsca, gdzie czas płynie wolniej, a codzienność ustępuje przestrzeni i ciszy? To wyjątkowe siedlisko jest idealną propozycją dla osób ceniących spokój, kontakt z przyrodą oraz życie z dala od miejskiego zgiełku.W skład nieruchomości wchodzi...

Stare Budy (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

1 100 000 PLN (12 941 zł/m2)

2
2
85 m2
-
15534576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 domy, staw, basen - inwestycja, agroturystyka! 20699757 15534576 Na sprzedaż unikatowe siedlisko - dwa domy - z basenem, prywatnym zarybionym stawem położone na działce o powierzchni 18 800m2, co stanowi idealną bazę zarówno do prowadzenia gospodarstwa, jak i agroturystyki czy stadniny koni.Atuty nieruchomości:- d...

Budy Michałowskie (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

2 500 000 PLN (15 244 zł/m2)

5
-
164 m2
2004
15801413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dla dużej rodziny | 3 budynki | Działka 750 m 26241243 15801413 Duży dom + 2 budynki 350 m² działka 750 m² dla dużej rodziny lub inwestora   Szukasz domu, w którym wygodnie zamieszka cała rodzina — a każdy nadal będzie miał swoją przestrzeń? Ta nieruchomość daje możliwość stworzenia nawet kilku niezależnych mi...

Sade Budy, Polna

1 650 000 PLN (4 714 zł/m2)

11
3
350 m2
2000
15637977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22996901 15637977 Zapraszamy na prezentację nieruchomości położonej w Nowych Budach w odległości ok. 8 km od trasy S8 w pobliżu miejscowość Brańszczyk na dużej działce 12800m w prostokącie,  Media: prąd, woda, własne szambo, ogrzewanie własna kotłownia. Na działce ...

Nowe Budy (Mazowieckie, gm. Brańszczyk)

750 000 PLN (5 515 zł/m2)

3
1
136 m2
1973