• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Bydgoszcz Jastrzębia

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Jastrzębia

Znaleźliśmy 83 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Bydgoszcz

15729394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24761607 15729394 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu bliźniaka z możliwością zamieszkania dwóch rodzin. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, zapewniając prywatność, a jednocześnie bliskość do wszelkich udogodnień miejskich. Dom składa się z trzec...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

599 000 PLN (3 698 zł/m2)

4
2
162 m2
-
15564961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21445579 15564961 Unikatowa kamienica nad Brdą z widokiem na WYSPĘ MŁYŃSKĄ Obiekt do generalnego remontu. Projekt przebudowy zaakceptowany przez konserwatora zabytków. Trzypiętrowa kamienica o pow. całkowitej 2200m² na działce o pow. 710m&...

Bydgoszcz (Stare miasto) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

4 950 000 PLN (2 250 zł/m2)

11
-
2200 m2
1771
14971734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 5867893 14971734 Na sprzedaż willa w wyjątkowej lokalizacji - na Bielawach. Nieruchomość składa się z: - BUDYNKU MIESZKALNEGO: - o powierzchni całkowitej 223 m2 - parter 130 m2, TARAS 17 m2 - piętro 60 m2 - częściowo podpiwniczony 33 m2 - BUDYNEK GARAŻOWO GOSPO...

Bydgoszcz (Bielawy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 430 000 PLN (6 413 zł/m2)

8
-
223 m2
-
15508122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w mieście, gotowy do wprowadzenia 20128233 15508122 Oferta w naszym biurze!!!Przedstawiam nieruchomość z dużym potencjałem.Dom zarówno dla rodziny oraz jako miejsce prowadzenia działalności gospodarczej, np. gabinety lekarskie.Duża działka od głównej ulicy, można zagospodarować pod kolejną zabudowę lu...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 390 000 PLN (12 636 zł/m2)

4
2
110 m2
-
15267334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14270216 15267334 Oferujemy do sprzedaży 10 mieszkań o łącznej powierzchni 1000mkw Kamienica z początku XX wieku położona w centrum Bydgoszczy. 4-kondygnacyjny budynek położony na działce 1172mkw 12 kamienicy będąca przedmiotem sprzedaży obejmuje 10 wydzielonych ...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

5 000 000 PLN (5 214 zł/m2)

11
-
959 m2
1904
15288477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14820365 15288477 Nietuzinkowy, klimatyczny, komfortowy dom na poszukiwanym osiedlu Bielawy. Całość po remoncie z ogromną dbałością o szczegóły i dobrej jakości materiały wykończeniowe. Ogromny potencjał z uwagi na lokalizację. Nieruchomość składa się z 6-ci...

Bydgoszcz (Bielawy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 950 000 PLN (8 194 zł/m2)

11
-
360 m2
2008
15856683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27100551 15856683 Dom z potencjałem na sprzedaż - Osowa Góra, Bydgoszcz Na sprzedaż dom jednorodzinny typu „klocek” położony w spokojnej i zielonej części Bydgoszczy - na Osowej Górze. Nieruchomość przeznaczona jest do remontu, co daje ogromne mo...

Bydgoszcz (Osowa góra) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

649 000 PLN (5 408 zł/m2)

4
-
120 m2
-
15812120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowy dom - 6 pokoi z dodatkowym budynkiem 26466087 15812120 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! NIE SZUKAJ DALEJ!Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wygodnego i przestronnego domu znajdującego się na osiedlu Piaski w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest w pięknej, spokojnej okolicy. Dom o całkowitej powierz...

Bydgoszcz (Piaski) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 049 000 PLN (4 050 zł/m2)

6
2
259 m2
1975
15879338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękny, zapadający w pamięć dom po kapit. remoncie 27613305 15879338 Oferta dostępna wyłącznie w biurze HORYZONT. Zapraszamy do współpracy.     Na sprzedaż pięknie wykończony i zapadający w pamięć dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) położony w cichym i malowniczym zakątku os. Jachcice. Budynek w 2025r. przes...

Bydgoszcz (Jachcice) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 400 000 PLN (9 589 zł/m2)

4
2
146 m2
1966
15493649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19793038 15493649 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego na osiedlu Miedzyń. Ogromnym atutem jest duża działka o powierzchni 1636 m2 , w kształcie prostokąta z dużą ilością zieleni - na końcu działki z lasem. Działka daje ...

Bydgoszcz (Miedzyń) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

799 000 PLN (4 756 zł/m2)

4
2
168 m2
-
14381760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 44293 14381760 Polecam do sprzedaży ekskluzywny dom położony na działce o powierzchni 1245 m2. Na parterze znajduje się otwarty ,przestronny salon połączony z jadalnią, kuchnia ,wc dla gości, wiatrołap, pomieszczenie gospodarcze, garderoba oraz garaż na 2 samochod...

Bydgoszcz (Flisy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 200 000 PLN (10 526 zł/m2)

5
2
304 m2
2013
15867600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Twój dom w zielonej enklawie-Las, rzeka- OPŁAWIEC 27349442 15867600 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - dostępna tylko w Housing MarketNa sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Bydgoszczy - w spokojnej, zielonej dzielnicy Opławiec.To idealna propozycja dla osób szuk...

Bydgoszcz (Opławiec) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

699 900 PLN (6 086 zł/m2)

4
2
115 m2
2019