• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Cesarzowice Pogodna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Pogodna

Znaleźliśmy 15 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Cesarzowice

15654006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowy dom | Smart Home | Cesarzowice 23364583 15654006 Na sprzedaż wyjątkowy lokal w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 159,92 m², z ogrodem i tarasem, zlokalizowany w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim i wygodnym dojazdem do centrum Wrocławia.Lokalizacja: CesarzowiceCena: 1 650 000 złPowierzchnia uż...

Cesarzowice (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

1 650 000 PLN (10 377 zł/m2)

5
2
159 m2
2025
15883918 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27684901 15883918 OFERTA OD DEWELOPERA, BEZ PCC, BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO! Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach – zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem, oferuje Państwu zdecydowan...

Cesarzowice (Dolnośląskie, gm. Środa Śląska)

1 469 000 PLN (9 239 zł/m2)

5
3
159 m2
2024
15879328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27612955 15879328 Zapraszam do zakupu pięknych, wyjątkowych domów, z garażem w bryle budynku, z ogrodem. Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach – zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem...

Cesarzowice (Dolnośląskie, gm. Środa Śląska)

1 680 000 PLN (10 566 zł/m2)

5
3
159 m2
2025
15893203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27904108 15893203 Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez PCC! Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem! To prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy – zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. ...

Cesarzowice (Dolnośląskie, gm. Środa Śląska)

1 680 000 PLN (10 566 zł/m2)

5
3
159 m2
2025
15817978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26591582 15817978 Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez PCC! Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem! To prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy – zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. ...

Cesarzowice (Dolnośląskie, gm. Środa Śląska)

1 620 000 PLN (10 189 zł/m2)

5
3
159 m2
2025
15889405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27849870 15889405 Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach – zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem, oferuje Państwu zdecydowanie więcej niż powszechnie przyjęty standard deweloperski! To wyjątkowa inwesty...

Cesarzowice (Dolnośląskie, gm. Środa Śląska)

1 449 000 PLN (9 113 zł/m2)

5
3
159 m2
2025
15738849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksusowy dom z ogrodem i garażem pod Wrocławiem 24914654 15738849 Marzysz o luksusowym domu z ogrodem, blisko Wrocławia? Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego na kameralnym osiedlu w Cesarzowicach, tuż pod Wrocławiem. To idealna propozycja dla rodz...

Cesarzowice (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

1 570 000 PLN (9 874 zł/m2)

5
2
159 m2
2025
15884717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27710216 15884717 REZERWACJA OFERTA OD DEWELOPERA BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO I PODATKU PCC 2%!!! Prestiżowa i wyjątkowa inwestycja w pod wrocławskich Cesarzowicach – zaledwie 3 km od Oporowa. Kompleks składa się jedynie...

Cesarzowice (Dolnośląskie, gm. Środa Śląska)

1 760 000 PLN (11 069 zł/m2)

5
3
159 m2
2025
15884233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27696339 15884233 `OFERTA OD DEWELOPERA, BEZ PCC, BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO! Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach– zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem, oferuje Państwu zdecydowa...

Cesarzowice (Dolnośląskie, gm. Środa Śląska)

1 650 000 PLN (10 377 zł/m2)

5
3
159 m2
2025
15677170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na prestiżowym osiedlu | Standard PREMIUM | 23785883 15677170 NIESPOTYKANA ARCHITEKTURA W STANDARDZIE PREMIUMPODPISZ UMOWĘ DEWELOPERSKĄ I ODBIERZ PREZENT!Kompletna instalacja fotowoltaiczna z panelami w cenie domu.Dlaczego ten dom to Twoja najlepsza inwestycja?- 0% prowizji i bez podatku PCC! - Pełna pomoc w fi...

Cesarzowice (Dolnośląskie, gm. Środa Śląska)

1 499 000 PLN (9 428 zł/m2)

5
-
159 m2
-
15770916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 160m2 z ogrodem w wysokim standardzie 25567230 15770916 Świąteczna promocja 1 399 000,00zł NIESPOTYKANA ARCHITEKTURA W STANDARDZIE PREMIUMDlaczego ten dom to Twoja najlepsza inwestycja?- 0% prowizji i bez podatku PCC! - Pełna pomoc w finansowaniu, oferta 16 banków w jednym miejscu! - Możliwość wykończenia...

Cesarzowice (Dolnośląskie, gm. Środa Śląska)

1 399 000 PLN (8 799 zł/m2)

5
-
159 m2
2025
15881725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27645594 15881725 Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez PCC! Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem! To prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy – zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. ...

Cesarzowice (Dolnośląskie, gm. Środa Śląska)

1 590 000 PLN (10 000 zł/m2)

5
3
159 m2
2025