• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Chróścina Opolska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Opolska i Chróścina

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15862895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Połowa bliźniaka na sprzedaż w gm. Wierzbinek 27233917 15862895 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.OFERTA SPRZEDAŻY - POŁOWA BLIŹNIAKA W ZARYNIU (GM. WIERZBINEK)Na sprzedaż połowa domu w zabudowie bliźniaczej położona w spokojnej miejscowości Zaryń, w gminie Wierzbinek. Nieruchomość ...

Zaryń (Wielkopolskie, gm. Wierzbinek)

130 000 PLN (867 zł/m2)

4
1
150 m2
-
15715175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowy dom blisko tężni 24484795 15715175 Do sprzedania 5-pokojowy 1-piętrowy dom wolnostojący 148m2 z 1997 r., na działce 800m2, Konstancin Jeziorna.Gotowy do wprowadzenia się, idealny dla rodziny.Prestiżowa lokalizacja, blisko do przystanków autobusowych z szybkim dojazdem do Warszawy. W s...

Konstancin-Jeziorna (Konstancin) (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 800 000 PLN (12 162 zł/m2)

5
-
148 m2
1997
15713041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom rekreacyjny 24431697 15713041 Na sprzedaż: Domek letniskowy w Rusinowie - 1,5 km od morza Lokalizacja: Miejscowość Rusinowo położona jest pomiędzy popularnymi nadmorskimi letniskami - Wiciem a Jarosławcem - w odległości około 13 kil...

Rusinowo (Zachodniopomorskie, gm. Postomino)

229 000 PLN (6 543 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15704668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek mieszkaniowo-usługowy, zakup inwestycyjny 24269640 15704668 Na sprzedaż 4-kondgnacyjny budynek 650m2 z 2011r z windą posadowiony na działce 553m2, Praga-Południe, Gocławek.Budynek usługowo-mieszkaniowy, w całości wynajęty, super propozycja dla inwestora.Przy lokalu przystanki autobusowe i tramwajowe, duży ruc...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 800 000 PLN (12 000 zł/m2)

8
-
650 m2
2011
15885738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zielona enklawa | Dom całoroczny z sadem i lasem! 27739982 15885738 Na sprzedaż działka z wyremontowanym domem całorocznym w konstrukcji szkieletowej w Kopkach (powiat otwocki) tuż obok rzeki Świder.Na działce znajduje się własny sad z jednej strony i prywatny las sosnowo- świerkowy z drugiej.Całość znajduje się w ot...

Kopki (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

1 190 000 PLN (12 143 zł/m2)

3
1
98 m2
2021
15881548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27638185 15881548 Ostatni ETAP !!(oferta 0 % prowizji )Środkowy segment Dom w zabudowie szeregowej W stanie deweloperskim z instalacjami i piecem.C.O. gazowe ! Prosta bryła utrzymana w nowoczesnej stylistyce przyciąga uwagę i wpisuje się w najnowsze trendy na rynku de...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

699 000 PLN (6 078 zł/m2)

4
2
115 m2
2020
15872163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27486355 15872163 Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny wybudowany w 2012 roku według indywidualnego projektu, łączący komfort życia prywatnego z funkcjonalnością przestrzeni biznesowej. Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o wygodzie mieszkańców oraz możliwo...

Choszczno (Zachodniopomorskie, gm. Choszczno)

1 050 000 PLN (3 750 zł/m2)

5
3
280 m2
2012
15868046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Prestiż bliżej serca miasta niż Wilanów | 244 m2 27363419 15868046 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Michałowice, ul. Ogrodowa 7 - osiedle Ville OgrodowaRodzaj zabudowy: segmenty jednorodzinne w zabudowie bliźniaczejMetraż: 244 m² powierzchni użytkowejPowierzchnia dodatkowa: 86 m² (balkony i taras na dachu)Powierzchnie...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 430 000 PLN (9 959 zł/m2)

6
3
244 m2
2026
15866588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Przedsprzedaż | 205 m2 27320953 15866588 PRZEDSPRZEDAŻ TYLKO U NASINFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. ZabielskaRodzaj zabudowy: 4 segmenty w zabudowie bliźniaczejMetraż: 133,25 m² powierzchni użytkowej + poddasze nieużytkowe 71,48 m²Powierzchnia całkowita: 204,73 m²Powierzch...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 599 000 PLN (12 023 zł/m2)

6
3
133 m2
2027
15833952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Majówka Residence- tu luksus, staje się standardem 27106229 15833952 Nowa Rezydencja klasy premium Majówka - tuż pod PabianicamiMajówka Residence - luksus, który staje się standardem!!!Wyjątkowa rezydencja z segmentu ultra-premium, położona w prestiżowej i kameralnej miejscowości Majówka, tuż pod Pabianicami, w otocz...

Majówka (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 705 360 PLN (8 238 zł/m2)

4
2
207 m2
2025
15789317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25935660 15789317 Przestronny dom wolnostojący z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej - Świdnica!Na powierzchnię domu składają się dwie części - możliwość zrobienia dwóch niezależnych mieszkań! Dom z lat 30 ubiegłego wieku, który został rozbudowany w 1995...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 250 000 PLN (4 496 zł/m2)

7
2
278 m2
1939
15654843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący | Kameralne osiedle | SMART HOME 23378564 15654843 DOM WOLNOSTOJĄCY NA KAMERALNYM I CICHYM OSIEDLUDescription in English available on request.Najważniejsze informacje - Ul. Rosy, Wilanów- 276,35 m2- działka 1202 m2 (około 39 x 31 m)- wybudowany w 2017 roku, wykończony w 2018 r.- 4 pokoje (z opcją prz...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 750 000 PLN (13 538 zł/m2)

4
2
277 m2
2017