• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Częstochowa

Znalezionych ofert: 66

14931966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 4985015 14931966 Dom w pięknej okolicy, wśród zieleni, w spokojnym miejscu, w odleglości okolo 17km. od Częstochowy, w stanie surowym otwartym o powierzchni 153m, na działce o powierzchni 1300m, szerokości 25m.Dom w sąsiedztwie nowych domów, przy drodze gminnej, z m...

Częstochowa (Długi kąt) (Śląskie, gm. Częstochowa)

350 000 PLN (2 288 zł/m2)

11
-
153 m2
2021
13400480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 1694524 13400480 Do sprzedaży dwie sąsiadujące ze sobą kamienice w centrum o łącznej powierzchni mieszkalnej ok 1200mkw obejmujące 26 lokali mieszkalnych : - 11 mieszkań jest wolnych i 1 lokal użytkowy W sumie powierzchnia dwóch kamienic z lokalmi użytkowymi 1273...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

2 200 000 PLN (1 833 zł/m2)

11
-
1200 m2
1899
13400323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 34034 13400323 KAMIENICA po gruntownym remoncie w BARDZO DOBREJ lokalizacji, przy drodze o dużym natężeniu ruchu samochodowego i pieszego.Obecnie w stanie surowym zamkniętym, wylewki na posadzkach, sciany tynkowane, dach pokryty papą 3d, nowe stropy, okna, klatka s...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

2 300 000 PLN (6 389 zł/m2)

11
-
360 m2
-
15867497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w wyjątkowej dzielnicy Lisiniec, Częstochowa 27347112 15867497 Na sprzedaż bardzo zadbany dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych dzielnic Częstochowy - Lisiniec.Nieruchomość znajduje się przy kameralnej, ślepej uliczce, co stanowi ogromną zaletę - brak ruchu przelotow...

Częstochowa (Śląskie, gm. Częstochowa)

1 399 000 PLN (7 249 zł/m2)

5
2
193 m2
-
15699946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne domy w zabudowie szeregowej – Północ 24178530 15699946 Zamieszkaj komfortowo w nowoczesnym domu o podwyższonym standardzie, z ogrodem i garażem - na spokojnym osiedlu z doskonałym dojazdem do centrum.✅ Lokalizacja, która łączy spokój i wygodę      Nowe osiedle w północnej dzielnicy Częstochowy to idealna...

Częstochowa (Północ) (Śląskie, gm. Częstochowa)

720 000 PLN (5 255 zł/m2)

5
1
137 m2
2025
15711219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom 250 m² na dużej działce 2000 m² 24394443 15711219 Na sprzedaż komfortowy i solidnie wybudowany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 250 m², położony na dużej, zagospodarowanej działce o powierzchni 2000 m² w spokojnej dzielnicy Częstochowy - Dźbów.Nieruchomość idealna dla osób szukających przes...

Częstochowa (Dźbów) (Śląskie, gm. Częstochowa)

1 250 000 PLN (5 000 zł/m2)

6
-
250 m2
2004
15620436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wygodny dom na Parkitce 22607582 15620436 Dobrze rozplanowany, wykończony materiałami najwyższej jakości dom szeregowy z ogrodem w stanie deweloperskim - pompa ciepła  z instalacjami grzewczymi w cenie.Nieruchomość składa się z obszernego salonu połączonego z kuchnią, z wygodną łazienką dla ...

Częstochowa (Parkitka) (Śląskie, gm. Częstochowa)

530 000 PLN (7 794 zł/m2)

4
2
68 m2
2025
14446810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek handlowo-usługowy w Centrum 32753 14446810 Na sprzedaż atrakcyjny budynek handlowo-usługowy w samym centrum Częstochowy.Budynek ma 3 kondygnacje. (parter, piętro i piwnice)Powierzchnia 127,5 m2.Wejście bezpośrednio z chodnika.Bardzo dobre połączenie komunikacją miejską (tramwaj oraz autobusy ...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

459 000 PLN (3 614 zł/m2)

3
1
127 m2
1990
15737102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom stan deweloperski 24884164 15737102 Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Częstochowa, StradomPowierzchnia użytkowa: 138,85 m²Działka: 392 m²Cena: 730 000 zł - stan deweloperskiOpis nieruchomościNa sprzedaż atrakcyjny, piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w spokojnej ...

Częstochowa (Stradom) (Śląskie, gm. Częstochowa)

730 000 PLN (5 290 zł/m2)

4
2
138 m2
2025
15519949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duży dom Tysiąclecie 20377647 15519949 Dobrze zlokalizowany, rozległy dom z ogrodem, sauną, miejscem do rekreacji.Doskonały pod działalność gospodarczą dla biur, małego pensjonaty oraz szeregu innych funkcji.Blisko szkoła, przedszkole, kościół.Autobus miejski 125m od domu, tramwaj 500m, c...

Częstochowa (Śląskie, gm. Częstochowa)

799 999 PLN (2 000 zł/m2)

8
3
400 m2
-
15459082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w zabudowie szeregowej Północ 19021794 15459082 Zamieszkaj komfortowo w nowoczesnym domu o podwyższonym standardzie, z ogrodem i garażem - na spokojnym osiedlu z doskonałym dojazdem do centrum. Stan surowy - zamknięty.Istnieje możliwość dokończenia budowy do stanu deweloperskiego w cenie 728 000 z...

Częstochowa (Północ) (Śląskie, gm. Częstochowa)

620 000 PLN (4 526 zł/m2)

5
2
137 m2
2025
15856736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27104342 15856736 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerJeżeli ważna jest dla Państwa wygodna lokalizacja z szybkim dojazdem do centrum Częstochowy, cicha, spokojna i dyskretna okolica, mamy do sprzedania podpiwniczony dom piętrowy, zlokalizowany w zielonej dzi...

Częstochowa (Wrzosowiak) (Śląskie, gm. Częstochowa)

560 000 PLN (4 308 zł/m2)

4
-
130 m2
1974