• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Czarnochowice

Znalezionych ofert: 3

15886796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27766961 15886796 DOM WOLNOSTOJĄCY CZARNOCHOWICEE - GM. WIELICZKA Do sprzedaży rezydencja o pow. ok. 500 m2, posadowiona na 25 arowej działce w Czarnochowicach, w odległości 2,5 km od Wieliczki. Malownicza okolica z jednoczesnym szybkim dostępem do Krakowa. Do ...

Czarnochowice (Małopolskie, gm. Wieliczka)

2 670 000 PLN (4 306 zł/m2)

10
3
620 m2
1994
15729486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24761995 15729486 Ekskluzywna Rezydencja w Czarnochowicach – Komfort, Przestrzeń i PrestiżPHB ma zaszczyt zaprezentować wyjątkową nieruchomość – elegancką rezydencję położoną w zielonej i spokojnej okolicy, zaledwie 2,5 km od centrum Wieliczki.Styl i charakterDom zos...

Czarnochowice (Małopolskie, gm. Wieliczka)

2 670 000 PLN (4 450 zł/m2)

10
3
600 m2
2003
15517047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20303057 15517047 *zdjęcia należą do Właściciela oferty Budynek mieszkalno - usługowy z potencjałem inwestycyjnym Oferujemy na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni 463 m 2 znajdujący się na działce o powierzchni 2045 m 2 . Nieruchomość składa ...

Czarnochowice (Małopolskie, gm. Wieliczka)

6 480 000 PLN (13 996 zł/m2)

5
2
463 m2
2012