• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Czarnowo

Znalezionych ofert: 5

15889248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący w Czarnowie! 27846217 15889248 Opis nieruchomościOpis nieruchomości:Na sprzedaż dom parterowy wybudowany w 2004r. o powierzchni 118m² + 36m2 garaż, idealny dla rodziny poszukującej komfortu i spokoju. Dom położony jest w Czarnowie, 5 km od Fordonu. .Charakterystyka domu:Powierzchn...

Czarnowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Zławieś Wielka)

850 000 PLN (5 519 zł/m2)

5
2
154 m2
2004
15796300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący w Czarnowie! 26116004 15796300 HOT OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!DOM WOLNOSTOJĄCY PIĘTROWY!!!CZARNOWO!!!Na sprzedaż dom piętrowy 183m2 wolnostojący na dużej działce 2030m2!ATUTY:-Dom w pełni wyposażony!- 6 pokoi!- 3 łazienki!- Przestronny salon z wyjściem na zadaszony tar...

Czarnowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Zławieś Wielka)

1 390 000 PLN (7 596 zł/m2)

6
3
183 m2
2010
15508812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na osiedlu blisko miasta / 86 m2 20115601 15508812 Dom - Czarnowo - 6 km od Bydgoszczy Fordonu - bez podatku PCCZ przyjemnością prezentuję ofertę domu wolnostojącego na nowym osiedlu w podbydgoskim Czarnowie. Lokalizacja ta z pewnością sprawdzi się dla rodzin z dziećmi, ceniących sobie bliskość natu...

Czarnowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Zławieś Wielka)

530 000 PLN (6 163 zł/m2)

3
-
86 m2
-
15560742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21338138 15560742 Rezerwacja - umowa przedwstępna ! Novator Nieruchomości przedstawia Państwu komfortowy, przestronny dom wolnostojący jednorodzinny projektu „Miłorząb” o powierzchni użytkowej 217,71m2 w uroczej lokalizacji w miejsc...

Czarnowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Zławieś Wielka)

1 200 000 PLN (5 530 zł/m2)

7
3
217 m2
2011
15270768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14348075 15270768 Na sprzedaż doskonała i niestandardowa nieruchomość , posiada duży potencjał i możliwości .Dom w kształcie litery L część zamieszkała wykończona , część niezamieszkała w standardzie deweloperskim.Piękny dom typu dworek o pow. 926,33m2 , położony na d...

Stare Czarnowo (Zachodniopomorskie, gm. Stare Czarnowo)

3 750 000 PLN (4 048 zł/m2)

11
6
926.33 m2
2011