• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Czekanów

Znalezionych ofert: 1

15897841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28010946 15897841 Luksusowy dom pasywny w Czekanowie z nowoczesnymi rozwiazaniami. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu o powierzchni 250 m²,na działce 940 m2 zlokalizowanego w spokojnej miejscowości Czekanów ,kilkanaście min...

Czekanów (Śląskie, gm. Zbrosławice)

2 299 000 PLN (9 196 zł/m2)

4
1
250 m2
2025