• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Gniezno Cierpięgi

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Cierpięgi

Znaleźliśmy 6 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Gniezno

15606243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22324458 15606243 Przedstawiamy na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w Gnieźnie, przy ul. Żwirki i Wigury.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu w atrakcyjnej części Gniezna, zlokalizowanego przy ul. Żwirki i Wigury, praktycznie w ce...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

499 000 PLN (3 564 zł/m2)

4
2
140 m2
1965
15875908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27601127 15875908 Szukasz nieruchomości w świetnej lokalizacji, którą możesz dostosować do własnych potrzeb lub wykorzystać jako inwestycję? Ta oferta daje naprawdę duże możliwości! Na sprzedaż dom położony w centrum Gniezna przy ul. Cierpięgi, na działce o powierzchn...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

349 000 PLN (3 490 zł/m2)

4
1
100 m2
1950
15614023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22485969 15614023 Oferta dostępna wyłącznie w biurze BESTATE Nieruchomości, kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający. Wirtualny spacer po nieruchomości, obejrzyj koniecznie https:panoramy.galactica.plvirgo472655 Szukasz luksusowego domu w...

Gniezno (Kiszkowo) (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 950 000 PLN (8 228 zł/m2)

5
2
237 m2
2012
15863705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27254996 15863705 Szukasz domu, do którego możesz wprowadzić się od razu, a jednocześnie mieć dużą działkę z potencjałem na przyszłość? Ta nieruchomość łączy komfort życia z realną możliwością dalszego zysku. Modliszewko...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 100 000 PLN (9 565 zł/m2)

5
2
115 m2
1962
15580543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zamieszkaj pod lasem 21773608 15580543 Szukasz wymarzonego domu pod lasem? Zależy Ci na ciszy, spokoju i bliskości przyrody? Lepszej oferty nie znajdziesz!Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu na sprzedaż, położonego w malowniczej miejscowości Kalina pod Gnieznem (Osiedle ...

Kalina (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

950 000 PLN (5 053 zł/m2)

6
2
188 m2
2010
15866363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27319047 15866363 Polecamy na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom!Nieruchomość zlokalizowana w Gnieźnie, oddalona 5 minut od centrum.Dom o powierzchni 137 m2 składa się z:-> Parteru : salon, jadalnia z wyjściem na balkon, kuchnia, spiżarnia, łazienka, koryta...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

629 000 PLN (4 591 zł/m2)

4
-
137 m2
-