• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Grabina Malinowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Malinowa

Znaleźliśmy 5 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Grabina

15700715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24196005 15700715 Freedom Nieruchomości prezentuje wyjątkowy, wolnostojący dom, znajdujący się w Grabinie. Malownicze otoczenia lasów i bliskość jeziora Górskiego są niewątpliwie atutem tej nieruchomości. Z racji bardzo bliskiej odległości do granicy Płocka jest to id...

Grabina (Mazowieckie, gm. Łąck)

2 990 000 PLN (7 597 zł/m2)

4
2
393.6 m2
2023
15694218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24079267 15694218 Dom do generalnego remontu z dużą działką – GrabinaJeśli szukasz nieruchomości z potencjałem i nie boisz się wyzwań remontowych – ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż dom o powierzchni 88 m², położony na działce 11,43 ara w cichej i zielonej miejsc...

Grabina (Opolskie, gm. Biała)

125 000 PLN (1 420 zł/m2)

3
1
88 m2
-
15881643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27642382 15881643 Twój azyl wśród lasów - dom na sprzedaż w Grabinie! Marzysz o spokojnym miejscu blisko natury, a jednocześnie z dobrym dojazdem do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż przytulny, całoroczny dom położony w malowniczej miejscowości Grab...

Grabina (Mazowieckie, gm. Łąck)

750 000 PLN (4 688 zł/m2)

5
-
160 m2
-
15239283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13551118 15239283 UWAGA: WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA POKRYWA TYLKO SPRZEDAJĄCY.  Oferujemy na sprzedaż unikalną nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Grabina Radziwiłłowska, gmina Puszcza Mariańska, województwo mazowieckie. To idealna propozycja dla osób pos...

Grabina Radziwiłłowska (Mazowieckie, gm. Puszcza Mariańska)

350 000 PLN (7 000 zł/m2)

1
-
50 m2
1990
15876381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27536307 15876381 Do sprzedaży znajdujące się w Grabinie Radziwiłłowskiej gm. Puszcza Mariańska siedlisko z działką o powierzchni 12900 m2 składającą się z 2 działek ewidencyjnych- 11800 m2 (działka przeznaczona w planie pod tereny rolnicze przeznaczone do zalesień- 4...

Grabina Radziwiłłowska (Mazowieckie, gm. Puszcza Mariańska)

659 000 PLN (4 393 zł/m2)

3
-
150 m2
1962