• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Grzybowo

Znalezionych ofert: 20

15533969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Twój dom nad morzem | 123 m² | Ogród i garaż 20685898 15533969 Dom bliźniaczy 123 m² + garaż + ogród Grzybowo blisko morzaCena zgodna z ofertą Inwestora - bez prowizji od kupującegoBiuro RS Real Estate Szczecin prezentuje nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w kameralnej inwestycji na terenie Gr...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

931 456 PLN (6 424 zł/m2)

6
-
145 m2
2025
15872515 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zamieszkaj nad morzem — nowoczesny bliźniak 59/2 27495930 15872515 Dom bliźniaczy 123 m² + garaż + ogród Grzybowo blisko morzaCena zgodna z ofertą Inwestora - bez prowizji od kupującegoBiuro RS Real Estate Szczecin prezentuje nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w kameralnej inwestycji na terenie Gr...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

931 456 PLN (6 424 zł/m2)

6
-
145 m2
2025
15848978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26954012 15848978 Dom NAD MORZEM  tylko 10 minut pieszo do piaszczystej plaży. Czy nie brzmi jak marzenie?Na sprzedaż dom jednorodzinny  posiadający odrębne mieszkanie z osobnym wejściem o pow. całkowitej 301 m2, zlokalizowany tuż przy jednej z głównych ulic nadmorski...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 800 000 PLN (9 302 zł/m2)

7
4
301 m2
2000
15782267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25839072 15782267 Ekskluzywna Inwestycja Życia: Ośrodek Wypoczynkowy "Klaudia" w Grzybowie - Twój Kąsek Bałtyckiego Raju! TYLKO W AGENCJI INVEST RENT : OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! Ośrodek Wypoczynkowo-Mieszkaniowy "Klaudia&amp...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

6 500 000 PLN (6 722 zł/m2)

12
5
967 m2
-
15437672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 18543255 15437672 Na sprzedaż dom w wyjątkowej lokalizacji, położony zaledwie 150 metrów od pięknej, szerokiej i piaszczystej plaży w Grzybowie. Jest to idealne miejsce do wypoczynku jak i do zamieszkania. Bliskość parku nadmorskiego, ścieżek pieszych i rowerowych ora...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 290 000 PLN (12 790 zł/m2)

4
2
100.86 m2
2007
15419482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18123702 15419482 Na sprzedaż dochodowy pensjonat położony w Grzybowie w odległości około 1 km od pięknych i piaszczystych plaż. Budynek został oddany do użytku w 2013 roku, jest w pełni umeblowany i wyposażony, świetnie prosperujący i generujący systematyczne dochody...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 050 000 PLN (6 833 zł/m2)

12
13
300 m2
2013
15694937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24094704 15694937 Rodzinny dom w Grzybowie, blisko plaży ! Cudownie zlokalizowany dom w zabudowie bliźniaczej, dla rodziny. Powierzchnia użytkowa 147,5m2. Posadowiony na zagospodarowanej działce o powierzchni 557m2, na działce jest niewielka altana i przejście do ga...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 680 000 PLN (9 825 zł/m2)

5
2
171 m2
2000
14599542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 147434 14599542 Dom jednorodzinny z osobnym wejściem dla turystów i podwójnym garażem. Ogrodzony, z wysokim, zielonym żywopłotem i brama wjazdową na żwirowy parking dla wszystkich o gości. Zadbany ogród z wypielęgnowaną przestrzenią ...

Grzybowo, Kościelna

1 700 000 PLN (5 667 zł/m2)

10
5
300 m2
2007