• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Iwiny Miodowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Miodowa

Znaleźliśmy 17 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Iwiny

15893207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27904111 15893207 Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 105,27m2 (powierzchnia całkowita 122,18m2) + opcjonalnie poddasze o powierzchni 29,30m2 z działką o powierzchni 239,31m2. Dom ma klasyczny układ, dwupoziomowy ze strefa dzienną...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Warta Bolesławiecka)

1 299 000 PLN (10 648 zł/m2)

4
3
122 m2
2026
15893706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27917540 15893706 Dom w zabudowie szeregowej - segment środkowy, dwukondygnacyjny o powierzchni łącznej 103,02m2 + poddasze nieużytkowe, dom z działką o powierzchni 149m2. DOM zaprojektowany jest w wygodny, ergonomiczny sposób i posiada: ...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Warta Bolesławiecka)

1 099 000 PLN (10 670 zł/m2)

5
2
103 m2
2026
15893728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27917539 15893728 REZERWACJA OFERTY Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 105,27m2 (powierzchnia całkowita 122,18m2) + opcjonalnie poddasze o powierzchni 29,30m2 z działką o powierzchni 187,77m2. Dom ma klasyczny ...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Warta Bolesławiecka)

1 149 000 PLN (9 418 zł/m2)

4
3
122 m2
2026
15238142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom_Skrajny_Brochów_Widok_Na_Łąkę 13531612 15238142 Na sprzedaż piękny szereg skrajny z widokiem na tereny zieloneTuż przy granicy miasta!Oddanie: Czerwiec 2024W cenie: -monitoring-ogrzewanie podłogowe-wideodomofony-rekuperacjaKameralna i rodzinna inwestycja. Osiedle tworzą 4 szeregi budynków o niskie...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

999 000 PLN (6 244 zł/m2)

5
2
160 m2
2023
15894110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27925532 15894110 Otoczenie nieruchomości: Iwiny to dynamicznie rozwijająca się miejscowość położona w gminie Siechnice, bezpośrednio przy południowo-wschodniej granicy Wrocławia. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokojnej, kameralnej przestrzeni do życia, z ...

Iwiny (Iwiny) (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 299 000 PLN (8 490 zł/m2)

5
2
153 m2
2027
15792143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy Bliźniak/ 4-5 pokoi/ ogródek/garaż 26006621 15792143 Idealna propozycja dla rodziny szukającej komfortu i spokojuPrzedstawiam przestronny bliźniak o powierzchni 122m2 w atrakcyjnej lokalizacji - Iwiny, tuż przy granicy Wrocławia. To wyjątkowa okazja dla osób ceniących komfort życia w zielonym, spokojny...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 149 000 PLN (9 418 zł/m2)

6
2
122 m2
2026
15795957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26109920 15795957 Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, komfortowe domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, położone w spokojnej, zielonej okolicy na pograniczu Jagodna i Brochowa. To idealna propozycja dla osób, które szukają przestrzeni, wygody oraz bliskości natury,...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

990 000 PLN (8 413 zł/m2)

5
-
117.67 m2
2026
15847422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26914375 15847422 Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za „sąsiadów” ciszę i spokój. Bliskość Wrocławia, a zar...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Warta Bolesławiecka)

960 000 PLN (7 559 zł/m2)

5
3
127 m2
2026
15894111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27925533 15894111 Otoczenie nieruchomości: Iwiny to dynamicznie rozwijająca się miejscowość położona w gminie Siechnice, bezpośrednio przy południowo-wschodniej granicy Wrocławia. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokojnej, kameralnej przestrzeni do życia, z ...

Iwiny (Iwiny) (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 199 000 PLN (7 837 zł/m2)

5
2
153 m2
2027
15894107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27923652 15894107 Otoczenie nieruchomości: Iwiny to dynamicznie rozwijająca się miejscowość położona w gminie Siechnice, bezpośrednio przy południowo-wschodniej granicy Wrocławia. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokojnej, kameralnej przestrzeni do życia, z ...

Iwiny (Iwiny) (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 499 000 PLN (9 797 zł/m2)

5
2
153 m2
2026
15888208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27806912 15888208 Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 105,27m2 (powierzchnia całkowita 122,18m2) + opcjonalnie poddasze o powierzchni 29,30m2 z działką o powierzchni 187,77m2. Dom ma klasyczny układ, dwupoziomowy ze strefa dzienną...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Warta Bolesławiecka)

1 199 000 PLN (9 828 zł/m2)

4
2
122 m2
2027
15883978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27691753 15883978 Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za „sąsiadów” ciszę i spokój. Bliskość Wrocławia, a zar...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Warta Bolesławiecka)

960 000 PLN (7 559 zł/m2)

5
3
127 m2
2026