• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Janowo Pelplińska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Pelplińska

Znaleźliśmy 7 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Janowo

15775872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25688369 15775872 Polecam do sprzedaży zadbaną działkę ROD o powierzchni 400 m2. Na działce znajduje się częściowo wyremontowany domek o powierzchni 35 m2 ze strychem do adaptacji. W dużym pokoju zamontowano kominek, woda całoroczna . Do końca roku przewiduje się podł...

Janowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Dąbrowa Chełmińska)

155 000 PLN (388 zł/m2)

11
-
400 m2
-
15736686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękny, nowoczesny dom, koło Starogardu Gdańskiego 24876851 15736686 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Janowie, w otoczeniu zieleni, zaledwie kilka minut od Starogardu Gdańskiego.Budynek o powierzchni 187 m2, posadowiony na pięknie zagospodarowanej działce 7090 m2., 2 kilometry od Starogardu Gdańskiego.Dom...

Janowo (Pomorskie, gm. Starogard Gdański)

2 999 000 PLN (14 281 zł/m2)

4
2
210 m2
2022
15757241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25295284 15757241 Na sprzedaż budynek usługowo-handlowy położony w m. Róg, gmina Janowo, powiat nidzicki , woj. warm.-maz. Dotychczas przez wiele lat był tam prowadzony sklep spożywczo- przemysłowy.Lokal o pow. użytkowej 75 m² posadowiony na działce 1400 m² (nr ewid....

Róg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Janowo)

155 000 PLN (2 067 zł/m2)

2
-
75 m2
1980
15885471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący z przepięknym ogrodem 27732012 15885471 PRZEPIĘKNY RODZINNY DOM W SERCU RUMI JANOWO, SZYBKIE WYDANIEOFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZELOKALIZACJANieruchomość położona jest w Rumi dzielnicy Janowo, przy ul. Katowickiej. Dzielnica świetnie skomunikowana, w pobliżu szkoły i sklepy. DOMDom ...

Rumia (Janowo) (Pomorskie, gm. Rumia)

1 950 000 PLN (12 037 zł/m2)

5
2
162 m2
2008
15880928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27616620 15880928 Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży wolnostojącego domu jednorodzinnego, usytuowanego na urokliwej działce o powierzchni 1600 m, położonej we wsi Janowo malowniczym zakątku niedaleko Międzyrzecza i Pszczewa, znanego jako miejscowości turystyczn...

Janowo (Lubuskie, gm. Pszczew)

349 000 PLN (3 490 zł/m2)

3
-
100 m2
-
15753187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom inwestycyjny w Rumi przy SKM 25191787 15753187 Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy.Dom inwestycyjny Rumia Janowo 3 mieszkania przy SKM TrójmiastoNa sprzedaż dom inwestycyjny w Rumi Janowie,...

Rumia (Janowo) (Pomorskie, gm. Rumia)

1 139 000 PLN (7 593 zł/m2)

6
3
150 m2
1994
15895943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja! Dom w zabudowie szeregowej Rumia 27963069 15895943 Oferta tylko w Pepper House!Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej ( skrajny szereg) w Rumi Janowo. To wyjątkowa nieruchomość łącząca komfort życia w spokojnej otoczonej zielenią okolicy z zaletami doskonałego skomunikowania w ramach Trójmiasta.Dom z...

Rumia (Janowo) (Pomorskie, gm. Rumia)

990 000 PLN (9 000 zł/m2)

5
2
110 m2
2009