• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Jastrzębia Góra

Znalezionych ofert: 25

15806827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jastrzębia Góra - przestronny pensjonat! 26353005 15806827 Pensjonat Inwestycja na sprzedaż - Jastrzębia Góra 700 m od plaży 55 miejsc noclegowychPoszukujesz gotowej, dochodowej inwestycji nad morzem?Na sprzedaż funkcjonujący, doskonale zlokalizowany pensjonat w jednej z najpopularniejszych miejscowości t...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

2 450 000 PLN (4 083 zł/m2)

12
3
600 m2
1970
15823583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe, gotowe bliźniaki zaledwie 600 m. od morza 26651308 15823583 Niepowtarzalne osiedle domów bliźniaczych położonych w malowniczej lokalizacji - w Rozewiu tuż przy Jastrzębiej Górze, przy ulicy Garnizonowej, zaledwie 600 metrów od plaży. Dom gotowy do odbioru i wykończony pod klucz. Sprzedaż bez podatku PCC. Pomi...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

985 000 PLN (16 417 zł/m2)

3
2
60 m2
2025
15881345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Propozycja dla inwestora | Jastrzębia Góra | 306m2 27629311 15881345 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż przestronny, 3-kondygnacyjny dom wolnostojący o powierzchni 306 m2 położony w spokojnej części Jastrzębiej Góry, zaled...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

1 850 000 PLN (6 046 zł/m2)

12
5
306 m2
1980
15670451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23648051 15670451 NA SPRZEDAŻ DOM NA GRANICY TERENU NATURA 2000 BARDZO BLISKO MORZAOferowany budynek znajduje się na granicy Jastrzębiej Góry i Tupadeł ok 700 m od MARZA i PLAŻY.NOWY dom 182,94 m2 sprzedawany jest w stanie deweloperskim.W skład nieruchomości wchodzą:P...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

1 700 000 PLN (9 341 zł/m2)

5
2
182 m2
2025
15818225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość 300 m od plaży 26644830 15818225 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Nieruchomość w Jastrzębiej Góra w bezpośrednim sąsiedztwie plaży.Nieruchomość położona w Jastrzębiej Górze, jednej z najbardziej r...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

2 490 000 PLN (6 730 zł/m2)

12
5
370 m2
1960
15778823 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25760006 15778823 Dom inwestycyjny w Jastrzębiej Górze ul. Droga RybackaWyjątkowa nieruchomość w sercu nadmorskiego kurortuNa sprzedaż przestronny dom o powierzchni całkowitej ok. 980 m², położony na działce o powierzchni 955 m². Nieruchomość znajduje się w jednej z ...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

2 120 000 PLN (2 163 zł/m2)

12
-
980 m2
1990
15864808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27274211 15864808 NA SPRZEDAŻ DOM TYPU BLIŹNIAK ok 1 km OD MORZA I PLAŻY w TUPADŁACH NA GRANICY JASTRZĘBIEJ GÓRY I ROZEWIAOferowana nieruchomość znajduje się na zamkniętym  osiedlu na którym znajdują się 2 budynki typu biźniak ( domy jednorodzinne dwulokaowe )- wjazd ...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

959 000 PLN (11 554 zł/m2)

3
1
83 m2
2026
15863399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27245543 15863399 WITAM NA ZAMKNIĘTYM OSIEDLU ' PRZY BRZOZIE ' ZEWNĘTRZNY BASAN DLA WŁAŚCICIELI DOMKÓWDUŻY OGRODZONY OBSZARPRZYNALEŻNE OGRÓDKI w CENIENAZIEMNE MIEJSCE POSTOJOWE w CENIEPIWNICA w CENIETO ATUTY TEJ NIERUCHOMOŚCI !!!NA SPRZEDAŻ DOM DOM TYPU BLI...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

470 000 PLN (9 792 zł/m2)

3
1
48 m2
2026
15723941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24646422 15723941 NA SPRZEDAŻ DOM TYPU BLIŹNIAK ok 1 km OD MORZA I PLAŻY w TUPADŁACH NA GRANICY JASTRZĘBIEJ GÓRY I ROZEWIAOferowana nieruchomość znajduje się na zamkniętym BARDZO ŁADNIE zagospodarowanym osiedlu na którym znajdują się 4 budynki typu biźniak- wjazd prze...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

949 000 PLN (11 573 zł/m2)

3
2
82 m2
2022
15862484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27229127 15862484 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIPROMOCJA ŚWIĄTECZNA OGRANICZONA W CZASIE!Przedstawiam Państwu nowoczesne, nowe, 3-pokojowe domki - 44 m²każdy - inwestycja Morska Przystań, 15 min pieszo do plaży w miejscowości Jastrzębia Góra.Do wyboru posiadam...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

519 999 PLN (11 818 zł/m2)

3
-
44 m2
2025
15853415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
9 apartamentów i 140m2 mieszkalne, 400 m od plaży 27050089 15853415 3 letni dom z 9 apartamentami i mieszkaniem o powierzchni 140 m2. Piękna nadmorska lokalizacja, 400 m od plaży. Zapraszam Cię do zapoznania się z tą wyjątkową nieruchomością, która przynosi pewne zyski !  Warunki zakupu mogą mieć kilka opcji:Jedną z ...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

2 790 000 PLN (5 073 zł/m2)

12
5
550 m2
2021
15848730 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom/ Inwestycja- 600m do plaży- 7 pokoi- Ogród 26947395 15848730 Lokalizacja:Wyjątkowa lokalizacja w sercu nadmorskiego kurortu - Jastrzębia Góra to najbardziej wysunięta na północ miejscowość w Polsce, ceniona za spektakularne klify, szerokie plaże i prestiżowy, kameralny charakter.Dom położony jest w spokojnej, ...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

1 290 000 PLN (7 588 zł/m2)

7
3
170 m2
1980