• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Kędzierówka Brzozowa Polana

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Polana, Kędzierówka i Brzozowa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15893221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27904385 15893221 Na sprzedaż oferujemy przestronny dom o powierzchni 138 m2 ,usytuowany w spokojnej malowniczej miejscowości Białe Błota. Dom do zamieszkania. Dom znajduje się na działce o powierzchni 670 m2 , co stanowi idealną przestrzeń dla osób poszuku...

Białe Błota (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

1 300 000 PLN (9 420 zł/m2)

3
-
138 m2
-
15893224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27904384 15893224 Nowa oferta. Nowoczesny bungalow w prestiżowej lokalizacji - Niemcz ROZPOCZĘCIE BUDOWY W SIERPNIU 2026r Na sprzedaż wyjątkowy dom typu bungalow w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji - Niemcz, cenionej za spokój, bliskość natury oraz ...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

2 800 000 PLN (11 200 zł/m2)

5
-
250 m2
-
15893223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27904383 15893223 NOWA OFERTA! Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 62 m², położony na działce 479 m² w atrakcyjnej lokalizacji - Kapuściska. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Najważniejsze informacj...

Bydgoszcz (Kapuściska) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

700 000 PLN (11 290 zł/m2)

11
-
62 m2
-
15888736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rezerwacja! Dom z ogrodem 555 m² | 3 sypialnie 27822026 15888736 Nowoczesny dom z ogrodem 555 m² bezczynszowy 3 sypialnie cena do negocjacjiSzukasz domu, który łączy komfort życia, prywatność i niskie koszty utrzymania?To miejsce, w którym możesz zamieszkać wygodnie - bez kompromisów.Na sprzedaż nowoczesny dom ...

Kościerzyna (Pomorskie, gm. Kościerzyna)

650 000 PLN (8 784 zł/m2)

4
1
74 m2
2020
15862317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27224360 15862317 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Domki deweloperskie, 4 pokoje z ogródkiem, tereny zielone na granicy Wrocławia Widawa ,obrzeża. Planowany odbiór inwestycji IV kwartał 2027r. BESTATE Nieruchomośc...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

949 000 PLN (9 396 zł/m2)

4
2
101 m2
2025
15846377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26884587 15846377 Komfortowy dom po przebudowie duża działka 843m2 garaż 2-stanowiskowy Tarnowskie Góry, Strzybnica Na sprzedaż funkcjonalny i przestronny dom jednorodzinny zlokalizowany w spokojnej części Tarnowskich Gór przy ul. Zag&am...

Tarnowskie Góry (Strzybnica) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

1 290 000 PLN (4 175 zł/m2)

6
-
309 m2
2010
15812019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26454394 15812019 Parterowy dom z ogrodem w Bojszowach Na sprzedaż parterowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej części Bojszów. Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o wygodnym funkcjonowaniu na jednym poziomie, bez...

Bojszowy (Śląskie, gm. Bojszowy)

850 000 PLN (6 439 zł/m2)

4
-
132 m2
2025
15712382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24421708 15712382 +Nieruchomość jest położona w okolicach letniej rezydencji rządowej w okolicach wypoczynkowej miejscowości Wilga. +Położona jest w malutkiej miejscowości, z dala od zgiełku, zjazd jest +Dojazd do nieruc...

Łaskarzew (Mazowieckie, gm. Łaskarzew)

900 000 PLN (3 600 zł/m2)

6
2
250 m2
1991
15866586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27320951 15866586 Polecamy ofertę sprzedaży komfortowego domu mieszkalnego usytuowanego w dzielnicy Krzyki, na osiedlu Wojszyce. Miejsce ciche i spokojne, z bezpośrednim dostępem do zielonego, zadrzewionego skweru.Budynek mieszkalny zrealizowany został jako segment sk...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 550 000 PLN (12 061 zł/m2)

5
-
211.42 m2
1987
15869100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27401442 15869100 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni 146,93m2, na działce o powierzchni 500 m2, zlokalizowany w Pogroszewie, w gm. Ożarów Mazowiecki. W najbliższej okolicy szkoła podstawowa, przystanek autobusowy 350 m. Stan budynku: dewe...

Pogroszew (Mazowieckie, gm. Ożarów Mazowiecki)

1 160 000 PLN (7 945 zł/m2)

5
-
146 m2
2026
15866801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27328545 15866801 Na sprzedaż parterowy budynek usługowo-mieszkalny z poddaszem użytkowym o powierzchni ok. 210 m2 , zlokalizowany w centralnej części Suchedniowa. Parter budynku o powierzchni ok. 110 m2 przeznaczony pod działalność handlowo-usługową, poddasze st...

Suchedniów (Świętokrzyskie, gm. Suchedniów)

740 000 PLN (3 524 zł/m2)

2
2
210 m2
1918
15839150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26741524 15839150 Na sprzedaż dom parterowy (z poddaszem użytkowym) w stanie przedstawionym na zdjęciach, o powierzchni użytkowej 143,65 m2 (całkowita 155,54 m2) zlokalizowany na nowo powstałym osiedlu domków jednorodzinnych w Lisowie, gm. Morawica. Na chwilę obe...

Lisów (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

255 000 PLN (1 645 zł/m2)

4
1
155 m2
2020