• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Karwiany

Znalezionych ofert: 5

15891255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27893197 15891255 Dom Lux Premium 5 pokoi GARAŻ - OkazjaDom 5-pokojowy o powierzchni 156 m² znajdujący się na działce o powierzchni całkowitej 204 m² Karwiany, okolica ul. BananowejParter:Salon 35 m² z wyjściem na ogród z tarasem 45 m²,Łazienka 4 m²,Pomieszczenie gosp...

Karwiany (Dolnośląskie, gm. Żórawina)

1 299 900 PLN (7 222 zł/m2)

5
-
180 m2
2014
15891254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27893196 15891254 DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ 2018 ROK WROCŁAW - KRZYKI OŁTASZYN OKOLICA UL KutrzebyPrzedstawiam Państwu gotowy do zamieszkania, energooszczędny dom szeregowy idealny dla rodziny 2+1 lub 2+2, bez remontu, z bardzo niskimi kosztami utrzymania. Dojazd ...

Karwiany (Dolnośląskie, gm. Żórawina)

1 199 000 PLN (9 992 zł/m2)

4
2
120 m2
2018
15889452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27850806 15889452 PIĘKNY DOM O POWIERZCHNI OKOŁO 146M2 POŁOŻONY NA DZIAŁCE O POWIERZCHNI 254M2 W KARWIANACHDOM PODZIELONY JEST NA STREFĘ WYPOCZYNKOWĄ MIESZCZĄCĄ SIĘ NA PARTERZE W KTÓREJ SKŁAD WCHODZĄ:-SALON Z OTWARTĄ KUCHNIĄ I BEZPOŚREDNIM WYJŚCIEM NA TARAS.-OTWARTA K...

Karwiany (Dolnośląskie, gm. Żórawina)

1 330 000 PLN (9 110 zł/m2)

4
-
146 m2
2018
15590891 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 21990490 15590891 Opiekun oferty:Aleksandra Dzielnickatel. 602 101 602Na sprzedaż dwukondygnacyjny, skrajny segment na południu Wrocławia, wybudowany w 2019 r. Prężnie rozwijające się Karwiany są zaledwie 3 km od granicy z wrocławskim Ołtaszynem.Pięknie wykończony z w...

Karwiany (Dolnośląskie, gm. Żórawina)

1 200 000 PLN (10 714 zł/m2)

5
-
112 m2
2019
15566379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 21479451 15566379 Na sprzedaż wyjątkowy, luksusowy dom jednorodzinny w Karwianach, zaledwie 20 minut od centrum Wrocławia. Dom o powierzchni 115 m², wykończony w wysokim standardzie, łączy elegancję z nowoczesnymi technologiami.W skład domu wchodzi:1 piętro:* przedsio...

Karwiany (Dolnośląskie, gm. Żórawina)

1 200 000 PLN (10 435 zł/m2)

5
-
115 m2
2019