• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Katowice

Znalezionych ofert: 18

15849667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26977155 15849667 Prestiżowa lokalizacja - Bażantowo, Katowice Na sprzedaż dom wolnostojący, podpiwniczony , położony w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych dzielnic Katowice - Bażantowie . Bażantowo to unikatowe „miasto w mieście&rdqu...

Katowice (Kostuchna) (Śląskie, gm. Katowice)

1 250 000 PLN (7 353 zł/m2)

4
-
170 m2
2007
15892444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27898775 15892444 Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom dwukondygnacyjny w prestiżowej lokalizacji tuż przy Parku Kościuszki w KatowicachNieruchomość położona jest w jednej z najbardziej pożądanych części Katowic w otoczeniu zieleni, a jednocześnie z szybkim dostę...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

2 500 000 PLN (10 000 zł/m2)

4
-
250 m2
1990
15890358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27875894 15890358 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerBezpośrednio od właścicielaDom 154 m² w Katowicach (Dąbrówka Mała)Tytuł: Okazja: Przestronny dom 154 m² w Katowicach – Dąbrówka Mała, ul. Biniszkiewicza 57Opis:Na sprzedaż dom o powierzchni 154 m², położon...

Katowice (Dąbrówka mała) (Śląskie, gm. Katowice)

900 000 PLN (5 844 zł/m2)

6
-
154 m2
1995
15664025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23541280 15664025 Na sprzedaż: Budynek mieszkalno-usługowy z potencjałem inwestycyjnym o pow. działki 540m2, Katowice Piotrowice Cena: 1 250 000 zł PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY,SMS-y MOGĄ NIE DOCHODZIĆ!Oferujemy wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w poł...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

1 250 000 PLN (4 167 zł/m2)

1
-
300 m2
1920
15872269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dwór, zamek, pałac 27488971 15872269 Na sprzedaż luksusowa rezydencja w prestiżowej dzielnicy Katowic - Podlesie Oferuję wyjątkową nieruchomość o powierzchni ok. 300 m², położoną na działce ok. 1200 m², w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Katowicach - Po...

Katowice (Podlesie) (Śląskie, gm. Katowice)

2 720 000 PLN (9 067 zł/m2)

6
3
300 m2
2026
15831048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26685774 15831048 Opiekun ofertyWojciech ZającPośrednik Obrotu Nieruchomościamitel.602 101 602Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą na sprzedaż całość dwóch identycznych segmentów w zabudowie bliźniaczej (bliźniak) o łącznej powierzchni użytkowej ok. 220 m, u...

Katowice (Śląskie, gm. Katowice)

2 500 000 PLN (11 364 zł/m2)

6
4
220 m2
1978
15843727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26813388 15843727 Opiekun ofertyWojciech Zająctel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnej, wyremontowanej kamienicy, 10 min od samego centrum Katowic.Kamienica z lokalem użytkowym i mieszkaniami, położona w Katowicach przy jednym z głównych depta...

Katowice (Śląskie, gm. Katowice)

2 300 000 PLN (5 502 zł/m2)

10
4
418 m2
-
15888724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27821483 15888724 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJILokalizacja: Katowice – Zarzecze ul. Grota Roweckiego, druga linia zabudowyPowierzchnia domu: 225 m²Powierzchnia działki: 926 m²Cena: 1 487 000 zł⸻Kluczowe atuty:LokalizacjaKatowice – Zarzecze, jedna z najbardzie...

Katowice (Zarzecze) (Śląskie, gm. Katowice)

1 487 000 PLN (6 609 zł/m2)

5
-
225 m2
-
15883999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestrzeń, natura i wygoda - do sprzedaży duży dom z pięknym ogrodem! 27691529 15883999 Oferujemy do sprzedaży przestronny dom wolnostojący, zlokalizowany w dobrze skomunikowanej części miasta na pograniczu Janowa i Szopienic przy ul. Lwowskiej. Budynek jest w całości podpiwniczony, posiada parter, piętro oraz poddasze.POWIERZCHNIA Na ...

Katowice (Szopienice), Lwowska

1 150 000 PLN (5 044 zł/m2)

7
2
228 m2
1937
15650444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23315892 15650444 Przedstawiam ofertę sprzedaży - kamienicy położonej w Katowicach - Ligocie blisko Uniwersytetu Medycznego - ciekawa propozycja inwestycyjna. Idealne na: - Podział na mieszkania - inwestycja pod wynajem - Mały akademik - Dostawienie kolejnego budyn...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

2 750 000 PLN (9 167 zł/m2)

10
-
300 m2
-
15866664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27323316 15866664 Polecamy do sprzedaży piętrowy dom o powierzchni użytkowej ok. 140 m2, usytuowany na działce o powierzchni 559 m2 położony w Katowicach dzielnica Brynów. Budynek wybudowany w 1973 roku z cegły, otynkowany, dach pokryty papą termozgrzewalną. Działka o...

Katowice (Brynów) (Śląskie, gm. Katowice)

1 800 000 PLN (10 588 zł/m2)

8
3
170 m2
1973
15812330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamiennica Pracująca - Centrum Katowic, 26484112 15812330 Wyjątkowa oferta na sprzedaż - piętro kamienicy + przyziemie o łącznej powierzchni 211,93 m²Nieruchomość położona w ścisłym centrum Katowic, ul. Warszawska, w pobliżu Uniwersytetu Śląskiego.Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni 14...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

1 500 000 PLN (7 109 zł/m2)

10
-
211 m2
1980