• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Klukowa Huta Ceynowy Floriana

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Klukowa, Huta, Floriana i Ceynowy

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15889458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27851013 15889458 Bez prowizji dla kupującego!Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej – Warszawa Białołęka, ul. OlesinNa sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej i zielonej części warszawskiej Białołęki - Kobiałka, przy ul. Olesin. Inwestyc...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 549 900 PLN (8 469 zł/m2)

5
3
183 m2
2025
15880012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27614352 15880012 Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej , Lokalizacja: Trąbki, gm. Biskupice - tylko 8 km od Wieliczka i ok. 20 minut od Kraków BEZ PROWIZJI prowizji oraz PCC System płatności 2575% powierzchnia całkowita: 104,23 m...

Trąbki (Małopolskie, gm. Biskupice)

779 034 PLN (7 491 zł/m2)

5
-
104 m2
2026
15889100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27845228 15889100 Dom premium basen, sauna nieruchomość topLuksusowa nieruchomość 5 minut od granicy Wrocławia.Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 265 m², położony na dużej, pięknie zagospodarowanej działce okolice zachodniej ...

Wrocław (Leśnica) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 000 PLN (12 075 zł/m2)

6
2
265 m2
2021
15888742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27823114 15888742 PROMOCJA!! Ok. Grota Roweckiego Dom 5 pokoi GarażDla OBCOKRAJOWCÓWPolecamy na sprzedaż bardzo energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, możliwość Zakupu PRZEZ OBCOKRAJOWCÓW BEZ ZGODY Oferta dla osób z samochodem, pracujących we Wrocławiu – Krzy...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

949 998 PLN (6 786 zł/m2)

5
2
140 m2
2026
15888190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27806577 15888190 DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ 2018 ROK WROCŁAW - KRZYKI OŁTASZYN OKOLICA UL KutrzebyPrzedstawiam Państwu gotowy do zamieszkania, energooszczędny dom szeregowy idealny dla rodziny 2+1 lub 2+2, bez remontu, z bardzo niskimi kosztami utrzymania. Dojazd ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 199 900 PLN (9 999 zł/m2)

4
2
120 m2
2018
15887991 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27799646 15887991 Ok. Grora Roweckie Top dom4pokKanalizaja2024Polecamy na sprzedaź komfortowy, przestronny i ładnie urządzony dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 115 m² (całkowita z poddaszem ok 150 m²), położony w jednej z najbardziej spokojnych i p...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 490 004 PLN (8 278 zł/m2)

4
2
180 m2
2024
15887977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27797899 15887977 Ok Lesnica Piekny Dom 4 pok LuxTopNa sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 104m2 położony na działce o powierzchni 140m2. Na parterze znajduje się łazienka z prysznicem, spiżarnia, otwarta kuchnia z jadalnią i przestronnym s...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

929 990 PLN (7 750 zł/m2)

4
2
120 m2
-
15887851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27795680 15887851 OSTATNI SKRAJNY - GOTOWY DO ODBIORUNa sprzedaż wyjątkowe lokale mieszkalne w zabudowie bliźniaczej!!! BEZ PCC BEZ PROWIZJI5 minut od Środy Śląskiej!!!Polecamy na sprzedaż lokale mieszkalne w zabudowie bliźniaczej, położone w niezwykle malowniczej sc...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

799 999 PLN (6 478 zł/m2)

5
2
123.5 m2
2025
15887711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27792146 15887711 DOSKONAŁA LOKALIZACJA ok Grota Roweckiego POLECAM I ZAPRASZAM WSZYSTKICH ZAINTEResowanych DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ POW. 109 M2, DZIAŁKA 136 M2Dom w zabudowie szeregowej, segment środkowy o pow. 109 m2, działka 136 m2 Rok budowy 2021, media miejski...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 444 000 PLN (10 314 zł/m2)

5
1
140 m2
2021
15887673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27790109 15887673 Przedstawiam wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Kiełczowie – idealny dla rodziny szukającej przestrzeni, komfortu i niskich kosztów utrzymania.Dostępny od 1 sierpnia.Najważniejsze atuty nieruchomości:pełny bliźniak – niezależny budynek ...

Kiełczów (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

1 595 000 PLN (10 940 zł/m2)

5
2
145.8 m2
2009
15887656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27789926 15887656 Wysoki Standard! 5pok Garaż w bryle!.INWESTYCJA O PODWYŻSZONYM STANDARDZIEBEZ PROWIZJI BEZ PCCPolecam na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej, zielonej części Iwin (gmina Siechnice), zaledwie 1 km od granicy Wrocła...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 198 999 PLN (7 919 zł/m2)

5
3
151.4 m2
2026
15887114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27777294 15887114 bez PCC IV 2026 Wysoki standard! Garaż!Ostatnie bliźniaki w promocyjnej cenie !Oferta bez podatku PCC oraz prowizji.Polecam na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 115 m2, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. M...

Szukalice (Dolnośląskie, gm. Żórawina)

950 000 PLN (8 190 zł/m2)

4
3
116 m2
2026