• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Konarzewo Różańcowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Różańcowa i Konarzewo

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15891387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom idealny dla dwóch rodzin w Białych Błotach 27896626 15891387 Nowa Oferta Domu w centralnej części Białych Błot.Dostępny wyłącznie w naszej ofercie. Budynek wolnostojacy, wybudowany w latach 80tych XXw. Bardzo solidna konstrukcja, ze ścianami dwudziałowymi gdzie mur ma około 40cm grubości (dwudziałowy z pustką ...

Białe Błota (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

750 000 PLN (4 688 zł/m2)

6
2
160 m2
1985
15886763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimatyczny dom z ogrodem I Dwie działki I Krzelów 27766572 15886763 Dom na sprzedaż 1040 m² na dwóch działkach 96 m² domu + 158 m² zabudowań gospodarczych Krzelów 1h od WrocławiaNa sprzedaż zadbany dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej miejscowości Krzelów (gmina Wińsko, powiat wołowski). To idealna p...

Krzelów (Dolnośląskie, gm. Wińsko)

565 000 PLN (5 885 zł/m2)

3
1
96 m2
1938
15885217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
170mkw | Ogród 50mkw | Cisza i Spokój | Zieleń 27720718 15885217 Atuty nieruchomości w skrócie:Segment środkowy 170mkw ogród 50mkw 2007 r. 4 pokoje klimatyzacja garaż blisko szkoła i przedszkole zielona i cicha okolica DomSegment środkowy o powierzchni 170mkw z miejscem garażowym w bryle budynku oraz przy...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (6 471 zł/m2)

4
2
170 m2
2007
15878758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wielopoziomowy dom z garażem i ogrodem 27599027 15878758 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 135 m², położonego na działce 378 m², w spokojnej i zielonej części Kolonii Gosławickiej w Opolu. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób po...

Opole (Kolonia gosławicka) (Opolskie, gm. Opole)

990 000 PLN (7 333 zł/m2)

5
2
135 m2
2016
15877598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący z niezależną kawalerką | 277 m² | 27574084 15877598 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego o powierzchni całkowitej 277 m², położonego na zagospodarowanej, zielonej działce. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz dodatkową, niezależną kawalerką....

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 390 000 PLN (8 628 zł/m2)

6
2
277 m2
1975
15864104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z ogromnym potencjałem pod Poznaniem 27264701 15864104 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego, położonego w podpoznańskiej miejscowości Wiry. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy z dogodnym dojazdem do trasy szybkiego ruchu oraz autostrady A2. Dom usytuowany jest zal...

Wiry (Wielkopolskie, gm. Komorniki)

1 290 000 PLN (7 167 zł/m2)

6
2
180 m2
1985
15891325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27894979 15891325 WrocławokoliceKlecina5pok.premiumdombliźniakPrezentujemy Państwu na sprzedaż piękną wille w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Czekoladowej we Wrocławiu.18 budynków dwulokalowych, tym 4 w zabudowie bliźniacze, 36 lokali o zróżnicowanych układach pomies...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 449 000 PLN (8 524 zł/m2)

5
-
170 m2
2025
15891189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27890890 15891189 Oferujemy na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji w Murowańcu . Nowoczesna architektura , przyjazny układ oraz doświetlenie pomieszczeń nadaje budynkowi charakter domu dla rodziny z dziećmi Powierzchnia użytkowa ...

Murowaniec (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

840 000 PLN (5 714 zł/m2)

5
-
147 m2
-
15858920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27157430 15858920 Dom w zabudowie szeregowej Osiedle Zawiszów, Świdnica!Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej (skrajny segment), położony na cenionym osiedlu Zawiszów w Świdnicy.Nieruchomość o powierzchni ok. 245 m, usytuowana na działce o powierzchni ok....

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 190 000 PLN (4 857 zł/m2)

6
2
245 m2
1994
15766600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25506475 15766600 Parterowy dom wolnostojący na dużej działce - Lutomia Górna!Na powierzchnię domu składa się przestronny salon z jadalnią oraz aneksem kuchennym z wyjściem na taras i ogród, trzy sypialnie, łazienki, pomieszczenie gospodarcze, hol oraz wiatrołap.Dom o...

Lutomia Górna (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 450 000 PLN (17 470 zł/m2)

4
1
83 m2
2023
15766598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25506473 15766598 Nowy dom wolnostojący - STANDARD PREMIUM!Idealny dla osób wymagających, ceniących sobie komfort i wygodę!Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne. Parter domu stanowi część dzienną: salon z jadalnią oraz otwartą kuchnią, spiżarnia, ła...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 967 000 PLN (12 529 zł/m2)

4
2
157 m2
2024
15706679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24307837 15706679 Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 114 m2, oddany do użytku w 2015 roku - gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów! Dom i działka: Nowoczesne ogrzewanie gazowe oraz panele słoneczne do podgrzew...

Bęczyn (Małopolskie, gm. Brzeźnica)

990 000 PLN (8 684 zł/m2)

4
2
114 m2
2015