• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Konopnica Leśna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Leśna

Znaleźliśmy 8 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Konopnica

15856839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Siedlisko na wsi 27106255 15856839 Siedlisko na sprzedaż - Szynkielów, gmina Gmina KonopnicaNa sprzedaż siedlisko położone w urokliwej i spokojnej miejscowości Szynkielów, w gminie Konopnica. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu zieleni, pól i luźnej zabudowy jednorodzinnej, co gwara...

Szynkielów (Łódzkie, gm. Konopnica)

205 360 PLN (4 191 zł/m2)

2
1
49 m2
1960
15485130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19608538 15485130 Z przyjemnością przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom zlokalizowany w malowniczej miejscowości Motycz.LOKALIZACJA Motycz od lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród osób ceniących sobie ciszę spokój a jednocześnie bliskość Lublina. Bard...

Motycz (Lubelskie, gm. Konopnica)

799 000 PLN (3 329 zł/m2)

6
-
240 m2
1994
15643104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom jak z Bajki nad rzeką Wartą 23127055 15643104 Magiczny Azyl nad Wartą - Przestrzeń, Spokój i Bliskość NaturyZjawiskowy dom z półbali w Konopnicy - z antresolą, fotowoltaiką i ogrodem.Wyobraź sobie poranek w miejscu, gdzie budzi Cię śpiew ptaków, zza przeszklonego tarasu sączy się złote światło, ...

Konopnica (Łódzkie, gm. Konopnica)

899 360 PLN (7 495 zł/m2)

3
1
120 m2
2012
15693061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24057143 15693061 Przestronny dom jednorodzinny w Radawcu Dużym – idealny dla rodziny! Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży komfortowego domu położonego w urokliwej i spokojnej miejscowości Radawiec Duży, zaledwie 15 minut od centrum Lublina.PODSTAWOWE INFORM...

Radawiec Duży (Lubelskie, gm. Konopnica)

1 349 000 PLN (6 132 zł/m2)

6
2
220 m2
2008
15896606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27984029 15896606 Wyjątkowa okazja! Przedstawiamy komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 176 m (całkowitej 270 m), usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 2950 m. Nieruchomość zlokalizowana jest na działce o wymiarach 42 m szerokoś...

Zemborzyce Podleśne (Lubelskie, gm. Konopnica)

1 850 000 PLN (6 852 zł/m2)

5
2
270 m2
2006
15857697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27130614 15857697 Oferujemy Państwu wolnostojący dom jednorodzinny położony w Maryninie, w gminie Konopnica. Dom o tradycyjnej bryle, oferujący funkcjonalną przestrzeń do codziennego użytkowania, z możliwością zamieszkania oraz dalszej modernizacji i dostosowania do w...

Marynin (Lubelskie, gm. Konopnica)

929 000 PLN (7 553 zł/m2)

4
2
123 m2
1975
15645434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Urocze siedlisko w otoczeniu natury 23196716 15645434 Wyjątkowe siedlisko czeka na Nowego Właściciela!Pośród malowniczych krajobrazów, gdzie witają nas zielone tereny, a powietrze nasycone jest zapachem polnych kwiatów i śpiewem ptaków, niczym ukryty klejnot, spoczywa to niezwykłe siedlisko. Położone w ...

Szynkielów (Łódzkie, gm. Konopnica)

975 360 PLN (4 601 zł/m2)

5
1
212 m2
-
15654309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23368261 15654309 Na sprzedaż dom mieszkalny w Rychłocicach gmina Konopnica, powiat wieluński, województwo łódzkie.Wieś jest częścią parku krajobrazowego, obszaru chronionego, którego celem jest ochrona unikatowych krajobrazów, dolin rzek (Warty, Widawki, ich dopływów...

Rychłocice (Łódzkie, gm. Konopnica)

490 000 PLN (5 765 zł/m2)

3
1
85 m2
1996