• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Konstancin-Jeziorna

Znalezionych ofert: 39

12525410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 84562 12525410 Przytulny dom, w zadbanym ogrodzie, zaledwie 100 m od ściany Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Dom wykończony wewnątrz drewnem i kamieniem, W pokoju dziennym kominek. Ogrzewanie ekonomiczne podłogowe, nowy piec gazowy dwufunkcyjny.Bardzo ładna stol...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 500 000 PLN (8 065 zł/m2)

6
2
186 m2
1998
15643122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23127234 15643122 Dom posadowiony na działce ( 2250m 2 ) w doskonałej lokalizacji Konstancina. Poziom zero to przestronny hall (21m 2 ) . salon ( ca 30 m2) z wyjściem na taras i ogród, kuchnia. W drugiej części zupełnie nie zależne dwa pokoje,garderoba i łazienka.(...

Konstancin-Jeziorna (Skolimów) (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

5 000 000 PLN (10 000 zł/m2)

8
-
500 m2
1999
14885683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 4006377 14885683 Nowo powstająca kameralna inwestycja zlokalizowana na pograniczu Wilanowa i Konstancina-Jeziornej,  składająca się z dwóch lokali w zabudowie bliźniaczej. Nowoczesna architektura domu, funkcjonalnie rozplanowana przestrzeń i zadbane,prestiżowe sąsied...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 500 000 PLN (10 870 zł/m2)

5
3
230 m2
2023