• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 218

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15820392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26646756 15820392 Na sprzedaż dom wolnostojący z widokiem na łąki (Pola Witkowickie) z aktualnym pozwoleniem rozbudowy. Z przyjemnością prezentujemy wolnostojący dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej urokliwych i prestiżowych części Krakowa - ...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 280 000 PLN (7 529 zł/m2)

4
2
170 m2
1920
15890765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27883640 15890765 Dom, Kraków, ul Rumiakowa, 165 m 2 , działka 10 a, 1697 tys zł. Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny z 2023 roku, położony w Krakowie przy ul. Rumiankowej. Nieruchomość posadowiona na działce 10 arów , w pełnej własnoś...

Kraków (Nowa Huta), RUMIANKOWA

1 697 000 PLN (9 428 zł/m2)

6
2
180 m2
2023
15410681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17922636 15410681 Dom na 11 ar działce, dom, pracownia, siedziba firmy. Zapraszam Państwa do poznania oferty domu w Krakowie, 7 km od Rynku Głównego, z bardzo dobrą komunikacją i dojazdem do centrum. Dom z cegły, pokryty dachówką, jasny, funk...

Kraków (Prądnik Biały), Gaik

2 500 000 PLN (7 289 zł/m2)

6
2
343 m2
2014
15876200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27532923 15876200 Dom Bliźniak 156 m² ogródek garaż ul. Kobierzyńska Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 156 m², położony na działce 2,13 ara, w bardzo atrakcyjnej lokalizacj...

Kraków, Kobierzyńska

1 865 000 PLN (8 634 zł/m2)

5
2
216 m2
2015
15831858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26700172 15831858 WYJĄTKOWE MIEJSCE - NAJLEPSZA LOKALIZACJA - PRZEGORZAŁY - ZWIERZYNIEC - DOM 260 m2 LOKALIZACJA: Z ogromną przyjemnością prezentuję dom z duszą w klasycznym stylu, położony w prestiżowej części Krakowa, pomiędzy Kopcem Kościuszki i dumnie pa...

Kraków (Zwierzyniec), Kamedulska

2 600 000 PLN (10 000 zł/m2)

5
1
260 m2
1988
15702947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24241679 15702947 Do sprzedaży wolnostojący dom położony w cichej okolicy - na krakowskich Bielanach. Rozkład pomieszczeń: - piwnica - 2 pomieszczenia piwniczne, garaż - parter - 2 pokoje, kuchnia, łazienka, schowek, przedpokój - piętro - 2 pokoje, kuchni...

Kraków (Zwierzyniec), Sokola

1 100 000 PLN (6 077 zł/m2)

4
1
181 m2
1960
15888576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27817191 15888576 KOMFORTOWY DOM PARTEROWY NA DZIAŁCE 10 ARÓW - GOTOWY DO ZAMIESZKANIA LOKALIZACJA: Tam gdzie kończy się Kraków, tam zaczynają się Niepołomice. To właśnie tutaj w odległości 1,5 km od granicy Niepołomic na działce 1000 ...

Kraków (Nowa Huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 899 000 PLN (12 493 zł/m2)

4
1
152 m2
2023
15483269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19558570 15483269 Mam przyjemność zaoferować Państwu wolnostojący dom o pow. użytkowej 379,6m 2 z lat 30. XX wieku zlokalizowany w Krakowie na Prądniku Czerwonym. Dom znanego architekta Wacława Krzyżanowskiego , zaprojektowany przez niego i wybudowany przed woj...

Kraków (Prądnik Czerwony), Pocieszka

3 280 000 PLN (8 654 zł/m2)

11
3
379 m2
1937
15848974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26953872 15848974 NOWE DOMY W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ - PODGÓRKI TYNIECKIE, KRAKÓW Stan deweloperski 202,10 m² 2 segmenty do wyboru od 8500 złm² Nowoczesny dom bliźniaczy, który łączy wyso...

Kraków (Podgórze), Podgórki Tynieckie

860 000 PLN (8 515 zł/m2)

6
1
101 m2
2025
15841566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26791823 15841566 NOWE DOMY W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ - PODGÓRKI TYNIECKIE, KRAKÓW Stan wykończony 202,10 m² do wyboru 2 segmenty od 15 000 złm² Nowoczesny dom bliźniaczy, który łączy wyso...

Kraków (Podgórze), Podgórki Tynieckie

1 550 000 PLN (15 347 zł/m2)

6
2
101 m2
2025
15734302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24817201 15734302 Przestronny dom z widokową działką przy lesie Wolskim - Kraków Zwierzyniec Nieruchomość w prestiżowej lokalizacji: Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom wolnostojący, usytuowany w jednej z najbardziej cenionych części Krakowa. Bliskoś...

Kraków (Zwierzyniec), Księcia Józefa

4 980 000 PLN (12 450 zł/m2)

7
1
400 m2
2010
15703961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24254054 15703961 OFERTA SPRZEDAŻY - DOM Z POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM W KRAKOWIE - SWOSZOWICE Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący zlokalizowany w prestiżowej i zielonej dzielnicy Swoszowice w Krakowie. Nieru...

Kraków (Swoszowice), Chałubińskiego

2 500 000 PLN (6 345 zł/m2)

8
1
394 m2
2004