• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Krzywopłoty Paderewskiego Por. Stanisława

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: por., Stanisława, Paderewskiego i Krzywopłoty

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15858920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27157430 15858920 Dom w zabudowie szeregowej Osiedle Zawiszów, Świdnica!Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej (skrajny segment), położony na cenionym osiedlu Zawiszów w Świdnicy.Nieruchomość o powierzchni ok. 245 m, usytuowana na działce o powierzchni ok....

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 190 000 PLN (4 857 zł/m2)

6
2
245 m2
1994
15766600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25506475 15766600 Parterowy dom wolnostojący na dużej działce - Lutomia Górna!Na powierzchnię domu składa się przestronny salon z jadalnią oraz aneksem kuchennym z wyjściem na taras i ogród, trzy sypialnie, łazienki, pomieszczenie gospodarcze, hol oraz wiatrołap.Dom o...

Lutomia Górna (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 450 000 PLN (17 470 zł/m2)

4
1
83 m2
2023
15766598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25506473 15766598 Nowy dom wolnostojący - STANDARD PREMIUM!Idealny dla osób wymagających, ceniących sobie komfort i wygodę!Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne. Parter domu stanowi część dzienną: salon z jadalnią oraz otwartą kuchnią, spiżarnia, ła...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 967 000 PLN (12 529 zł/m2)

4
2
157 m2
2024
15706679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24307837 15706679 Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 114 m2, oddany do użytku w 2015 roku - gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów! Dom i działka: Nowoczesne ogrzewanie gazowe oraz panele słoneczne do podgrzew...

Bęczyn (Małopolskie, gm. Brzeźnica)

990 000 PLN (8 684 zł/m2)

4
2
114 m2
2015
15889118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27845234 15889118 Okolice ul. Grota-Roweckiego Dom bliźniak 5 pokoi Garaż Dla obcokrajowcówPROMOCJA DO 1 MAJA 2026 r. !!!!! Na sprzedaż bardzo energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w kameralnej okolicy w rejonie ul. Grota-Roweckiego. Możliwość zak...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

949 999 PLN (7 540 zł/m2)

5
-
126 m2
2025
15889069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27842637 15889069 Okazja! Promocja ! Nowoczesny bliźniak 100 m² z działką 415 m² – komfort, przestrzeń i natura Nowa niższa cena!!!!!!!! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, która łączy wygodę nowoczesnego budownictwa z klimatem spokojnej, zielonej okolicy. Połowa dom...

Wrocław (Leśnica) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

798 999 PLN (7 950 zł/m2)

5
1
100.5 m2
2025
15889028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27841895 15889028 Ok. Opolska Bliźniak4 pok125m2Lux Polecamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej położony okolice ul. Opolska , na spokojnym osiedlu. Nieruchomość została wykończona w podwyższonym standardzie, z dbałością o jakość materiałów oraz komfort codzienn...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 149 000 PLN (9 119 zł/m2)

4
2
126 m2
2016
15888988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27838327 15888988 Na sprzedaż GOTOWY Dom typu bliźniak okolice Sułowskiej Oferujemy nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z działką o powierzchni 500 m². Możliwość wyboru strony PRAWALEWA. Inwestycja w spokojnej i zielonej okolicy, z szybkim dojazdem do Wrocławia.Uk...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

865 000 PLN (7 205 zł/m2)

4
2
120.05 m2
2025
15888741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27823115 15888741 Blizniak Okazja - cena PROMOCJAOk Karwiany szukalice Ostatni bliźniak w promocyjnej cenie !Oferta bez podatku PCC oraz prowizji.Polecam na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 115 m2, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej o...

Szukalice (Dolnośląskie, gm. Żórawina)

949 999 PLN (7 917 zł/m2)

5
3
120 m2
2026
15863630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksusowy dom z prywatną linią brzegową 27253851 15863630 HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!Wyjątkowy, nowoczesny dom położony na dużej działce z bezpośrednim dostępem do jeziora  to idealna propozycja dla osób ceniących komfort, przestrzeń i bliskość natury. Nieruchomość oferuje 209,69 m² funkc...

Zgorzałe (Pomorskie, gm. Stężyca)

3 990 000 PLN (19 091 zł/m2)

5
-
209 m2
2020
15891325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27894979 15891325 WrocławokoliceKlecina5pok.premiumdombliźniakPrezentujemy Państwu na sprzedaż piękną wille w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Czekoladowej we Wrocławiu.18 budynków dwulokalowych, tym 4 w zabudowie bliźniacze, 36 lokali o zróżnicowanych układach pomies...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 449 000 PLN (8 524 zł/m2)

5
-
170 m2
2025
15623213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na dużej działce! 22668929 15623213 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Dom na dużej działce blisko Przechlewa! Lokalizacja:Na sprzedaż urokliwy dom w malowniczej miejscowości Zdrójki, położonej w wojew...

Zdrójki (Pomorskie, gm. Przechlewo)

465 000 PLN (3 577 zł/m2)

4
1
130 m2
1950