• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Kuligów Radzymińska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Radzymińska i Kuligów

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15894363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment środkowy 138 m2, 4 pokoje, Wola Gołkowska 27941046 15894363 1 199 000 zł SPRZEDAŻ 138,62 m2 Segment środkowy Wola Gołkowska gmina PiasecznoBEZ PODATKU PCC ! ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA ! Opłata rezerwacyjna 1% ! 0% PROWIZJI !II ETAP INWESTYCJI - Dostępne 2 lokale z 4.Przedmiotem sprzedaży jest segme...

Wola Gołkowska (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 199 000 PLN (8 688 zł/m2)

4
2
138 m2
2026
15890477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment w Bobrowcu I 129 m2 I działka 323 m2 27877731 15890477 Cena: 1 145 000 zł SPRZEDAŻ 129 m² BOBROWIEC GMINA PIASECZNO DOSTĘPNY OD ZARAZ!!!BEZ PCC I BEZ PROWIZJI AGENCJIPrzedmiotem sprzedaży jest segment o powierzchni użytkowej 129 m², z garażem oraz dodatkowymi miejscami parkingowymi przed budynkiem. D...

Bobrowiec (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 145 000 PLN (8 876 zł/m2)

4
2
129 m2
2025
15888186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5 pokoi, garaż, gotowe domy, Wola Przypkowska 27805956 15888186 924 000 zł I SPRZEDAŻ I 145 M2 DOM WOLNOSTOJĄCY działka 500 m2 I WOLA PRZYPKOWSKA I GMINA TARCZYNOstatnie 3 domy !!!Przedmiotem sprzedaży jest dom WOLNOSTOJĄCY w stanie deweloperskim, o pow. użytkowej 145,35 m2, na działce 500 m2 z garażem jednosta...

Wola Przypkowska (Mazowieckie, gm. Tarczyn)

924 000 PLN (6 372 zł/m2)

5
3
145 m2
2024
15887924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z garażem 116,13 m2, Marysin, gm. Lesznowola 27797132 15887924 Sprzedaż I 1 070 000 zł I Lokal w domu dwulokalowym 116,13 m2 I Działka 495 m2 I Marysin I gm. Lesznowola I pow. piaseczyńskiBez prowizji agencji !!!  Współpracujemy z doradcami kredytowymi, którzy pomogą sprawdzić Twoją zdolność kredytową.Przedmiote...

Marysin (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 070 000 PLN (9 224 zł/m2)

4
2
116 m2
2022
15887740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Skrajny dom z ogrodem | 155,96m2 | Baszkówka 27792177 15887740 SKRAJNY SEGMENT Z DUŻYM OGRODEMSPRZEDAŻ I 1 180 000 I 155,96 m2 LOKAL JEDNORODZINNY BASZKÓWKAZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA BEZ PCC MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PRZEZ CUDZOZIEMCÓW BEZ ZGODY MSWIAPrzedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej dwulokalo...

Baszkówka (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 180 000 PLN (7 195 zł/m2)

5
1
164 m2
2026
15882418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wawer - Aleksandrów I 94m2 I segment z ogródkiem 27663545 15882418 919 000 zł  I SPRZEDAŻ 94,14 m2   WAWER - ALEKSANDRÓWDWA OSTATNIE DOMY!BEZ PODATKU PCC! ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!WPŁATY POSZCZEGÓLNYCH TRANSZ NA RACHUNEK POWIERNICZY DEWELOPERA!BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW DLA KUPUJĄCEGO ZA OBSŁUGĘ INWESTYCJI PRZ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

919 000 PLN (9 777 zł/m2)

4
2
94 m2
2025
15720915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24595215 15720915 Sprzedam gotowy do wprowadzenia dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 110m2 z pięknym widokiem, i otaczającą dom zielenią. Lokalizacja nieruchomości bardzo urokliwa, w pobliżu zabudowa domków jednorodzinnych. Bardzo dobrze...

Maszewo (Zachodniopomorskie, gm. Maszewo)

689 000 PLN (6 264 zł/m2)

4
2
110 m2
2022
15672420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjny 300m dom w Chyliczkach k/Konstancina 23692165 15672420 Chyliczki dom 300m2 sprzedaż   działka 1160m2 2 599 000 zł Link do wirtualnego spaceru: https:sb360.onlineb1tiqyPrzedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny o powierzchni 300 m2, na działce o powierzchni 1160 m2.Dom znajduje się w sąsiedztwie tere...

Chyliczki (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

2 599 000 PLN (8 663 zł/m2)

6
2
300 m2
2000
15648012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duży bliźniak w pobliżu Konstancina Jeziorny 23246069 15648012 Jastrzębie - Piaseczno sprzedaż dom 330m2 powierzchnia całkowita 160 m2 użytkowa działka 1229m2 1 349 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 330 m2 (powierzchnia użytkowa 160 m2) na d...

Konstancin-Jeziorna (Jastrzębie) (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 320 000 PLN (4 000 zł/m2)

5
2
330 m2
1994
15474643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19388488 15474643 Okazja: Umeblowany dom z pięknym ogrodem. Szukasz domu, który łączy codzienną wygodę z atmosferą prawdziwego domowego ogniska! Ten 180-metrowy, w pełni wykończony budynek w Raszkowie został zaprojektowany tak, by żyło się w nim lekko - i to od p...

Raszków (Wielkopolskie, gm. Raszków)

680 000 PLN (3 778 zł/m2)

7
1
180 m2
1997
15897035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27993003 15897035 Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 134,99 m² położony jest w doskonałej lokalizacji na Bielanach - Młociny ulica Pułkowa. Powierzchnia działki 270 m. Położenie zapewnia bliskość terenów rekreacyjnych Lasu Młocińskiego,...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 950 000 PLN (14 552 zł/m2)

5
-
134 m2
-
15895639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27962056 15895639 Wyjątkowe siedlisko z dostępem do rzeki – natura, prywatność i ogromny potencjał inwestycyjnySą miejsca, które po prostu spełniają określone potrzeby… i są też takie, które budzą emocje od pierwszego momentu. Ta nieruchomość należy właśnie do tej dru...

Długosiodło (Mazowieckie, gm. Długosiodło)

828 999 PLN (16 580 zł/m2)

2
1
50 m2
2017