• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Legionowo Bukowiec

Znalezionych ofert: 3

15889630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27856561 15889630 DOM Z DUSZĄ. DLA TYCH, KTÓRZY WIDZĄ WIĘCEJ NIŻ ŚCIANY.Są domy nowe, idealne i przewidywalne.I są takie miejsca jak to - z charakterem, historią i energią, której nie da się wybudować od zera.Ten dom nie próbuje być instagramowy.On daje coś znacznie c...

Legionowo (Nowy bukowiec) (Mazowieckie, gm. Legionowo)

2 790 000 PLN (12 400 zł/m2)

6
1
225 m2
1970
15753491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ogródek 109 m2/ Blisko terenów zielonych/ 25198133 15753491 Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność, wygodę i ekologię.Inwestycja Grudzie 37 to kameralne osiedle czterech budynków jednorodzinnych dwulokalowych w cichej i zielonej części Legionowa.Kluczowe atuty Lokalu 1BPowierzchnia użytkowa: 95.21 m²....

Legionowo (Bukowiec) (Mazowieckie, gm. Legionowo)

809 000 PLN (7 223 zł/m2)

5
2
112 m2
2026
15753490 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ogródek/ Blisko terenów zielonych/ Kameralne 25198132 15753490 Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność, wygodę i ekologię.Inwestycja Grudzie 37 to kameralne osiedle czterech budynków jednorodzinnych dwulokalowych w cichej i zielonej części Legionowa.Kluczowe atuty Lokalu 1APowierzchnia użytkowa: 99,40 m²....

Legionowo (Bukowiec) (Mazowieckie, gm. Legionowo)

785 000 PLN (7 929 zł/m2)

4
2
99 m2
2026