• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Lublin

Znalezionych ofert: 31

15888303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27808992 15888303 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINOWA INWESTYCJA – JUŻ W SPRZEDAŻY WYBIERZ SWOJĄ LEPSZĄ POŁOWĘ Prawdziwy DOM z przestrzenią. Poczuj swobodę i komfort życia.Super lokalizacja! Lublin Sławin ✨ Dlaczego warto?✔ 149 m² powierzchni użytko...

Lublin (Sławin) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 295 000 PLN (8 691 zł/m2)

5
-
149 m2
2026
15870748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27438451 15870748 Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110 m2, usytuowany na działce ok 400 m2, położony w bardzo dobrej lokalizacji.Nieruchomość świetnie sprawdzi się zarówno jako dom do zamieszkania, jak i pod cichą działalność gospodarczą (biuro,...

Lublin (Konstantynów) (Lubelskie, gm. Lublin)

949 000 PLN (8 627 zł/m2)

5
2
110 m2
1978
15778736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25756242 15778736 Na sprzedaż oferujemy kamienicę z 1882 roku, usytuowaną w samym Śródmieściu Lublina, przy głównej ulicy Tysiąclecia. To niezwykle atrakcyjna lokalizacja, gwarantująca doskonałą ekspozycję i ogromny potencjał inwestycyjny. Budynek o powierzchni 1600 m...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

5 400 000 PLN (3 375 zł/m2)

11
-
1600 m2
1882
15706044 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24297141 15706044 Przedstawiamy nowy obiekt wystawiony na sprzedaż w Lublinie. Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej lokalizacji — przy ul. Nałęczowskiej, w południowej części Lublina. Wjazd do Lublina ze strony Nałęczowa. Obszar ten łączy wygodny do...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

8 850 000 PLN (2 423 zł/m2)

12
-
3652 m2
1995
15449927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18821224 15449927 Wyjątkowa nieruchomość mieszkalno-usługowa o łącznej powierzchni 380 m2, położona w doskonałej lokalizacji - Lublin, Sławin. To idealna propozycja dla osób, które chcą połączyć miejsce zamieszkania z prowadzeniem działalności, jak również dla inwesto...

Lublin (Sławin) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 670 000 PLN (4 395 zł/m2)

9
2
380 m2
1982
15854021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Parterowy Dom pod Lublinem 27069834 15854021 Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCCMam do zaoferowania parterowy dom w zabudowie bliźniaczej w nowej inwestycji w miejscowości Dominów o powierzchni ok. 137 mkw. nr budynku cDomy połączone garażem99,02 mkw. to powierzchnia użytkowa domu, na któ...

Lublin (Abramowice) (Lubelskie, gm. Lublin)

980 000 PLN (7 153 zł/m2)

4
1
137 m2
2027
15871986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy segment przy Dożynkowej 27482903 15871986 Funkcjonalny segment z ogródkiem - gotowy na Twoją historię!Segmentu o powierzchni użytkowej 173,11 m2 z garażem w bryle budynku.Na parterze znajduje się przestronny salon z jadalnią tworząc razem strefę dzienną o powierzchni ponad 35 m². Dodatkowo n...

Lublin (Ponikwoda) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 145 000 PLN (6 619 zł/m2)

4
2
173 m2
2026
15866818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom przy Bliskiej 27329214 15866818 Oferta dotyczy sprzedaży domu nr 2 - w zabudowie szeregowej.Ostatni dostępny domWażne terminy:- budowa rozpoczęta.- pozwolenie na budowę - decyzja pozytywna wydana październik br.- uzyskanie pozwolenia na użytkowanie koniec 2026 roku.Informacje o nie...

Lublin (Szerokie) (Lubelskie, gm. Lublin)

797 000 PLN (10 218 zł/m2)

5
2
78 m2
2026
15866232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy segment przy Goździkowejjj 27316373 15866232 Funkcjonalny segment z ogródkiem - gotowy na Twoją historię!Segmentu o powierzchni użytkowej 129 m2 z garażem w bryle budynku.Dostępne są również segmenty o innych powierzchniach - zadzwoń i zapytaj o szczegóły oferty.Zewnętrzne miejsce postojowe - c...

Lublin (Ponikwoda) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 055 000 PLN (8 178 zł/m2)

5
2
129 m2
2026
15836511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26712717 15836511 Do sprzedania duży dom w świetnej lokalizacji. W pobliżu cała infrastruktura miejska, potrzebna do codziennego funkcjonowania- szkoła, przedszkola, przystanek MPK, sklepy. Jednocześnie można cieszyć się bliskością natury- rzeczka, las, skansen, ogró...

Lublin (Sławin), Poli Gojawiczyńskiej

890 000 PLN (4 111 zł/m2)

6
2
216.5 m2
1981
15807749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26378517 15807749 Duży dom z ogródkiem - Sławin10 min od centrum!Idealny dla większej rodziny.OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE!Dom:Dobrze zlokalizowany, atrakcyjny dom. W skład domu wchodzi: 5 sypialni, salon, kuchnia, 2 łazienki, garaż, taras, pomieszczenia g...

Lublin (Sławin) (Lubelskie, gm. Lublin)

890 000 PLN (2 967 zł/m2)

6
2
300 m2
1975
15798375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Parterowy Dom pod Lublinem 26167069 15798375 Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCCMam do zaoferowania parterowy dom w zabudowie bliźniaczej w nowej inwestycji w miejscowości Dominów o powierzchni ok. 137 mkw. nr budynku 1.aDomy połączone garażem104,27 mkw. to powierzchnia użytkowa domu, na ...

Lublin (Abramowice) (Lubelskie, gm. Lublin)

980 000 PLN (7 153 zł/m2)

4
1
137 m2
2027