• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Malbork

Znalezionych ofert: 13

15897775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28009676 15897775 Malbork, 20 maja 2026 r.OGŁOSZENIEBURMISTRZ MIASTA MALBORKAogłasza w dniu 26 czerwca 2026 r. o godz. 10.00 drugi ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej, stanowiącej własność Miasta Malborka1. Opis nieruchomości...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

243 450 PLN (3 661 zł/m2)

4
-
66.5 m2
-
15897766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28009560 15897766 Malbork, 2026-05-20OGŁOSZENIEBURMISTRZ MIASTA MALBORKAogłasza w dniu 28 lipca 2026 r. o godz. 11.00 drugi ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej, stanowiącej własność Miasta Malborka1. Opis nieruchomościNieruch...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

528 188 PLN (2 628 zł/m2)

4
-
201 m2
-
15897767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28009558 15897767 Malbork, 20 maja 2026 r.OGŁOSZENIEBURMISTRZ MIASTA MALBORKAogłasza w dniu 28 lipca 2026 r. o godz. 12.30 drugi ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej, stanowiącej własność Miasta Malborka1. Opis nieruchomościN...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

2 615 164 PLN (3 340 zł/m2)

8
-
783.02 m2
-
15897750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28009510 15897750 Malbork, 20 maja 2026 r.OGŁOSZENIEBURMISTRZ MIASTA MALBORKAogłasza w dniu 26 czerwca 2026 r. o godz. 11.00 trzeci ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej, stanowiącej własność Miasta Malborka1. Opis nieruchomośc...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

360 000 PLN (4 186 zł/m2)

2
-
86 m2
-
15897749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28009509 15897749 Malbork, 20 maja 2026 r.OGŁOSZENIEBURMISTRZ MIASTA MALBORKAogłasza w dniu 28 lipca 2026 r. o godz. 12.00 drugi ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej, stanowiącej własność Miasta Malborka1. Opis nieruchomościN...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

1 097 364 PLN (11 674 zł/m2)

4
-
94 m2
-
15818627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z dużą działką 1365 m² – Malbork, Wielbark 26603831 15818627 Dom z dużą działką Malbork - Wielbark 3 garażeNa sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w Malbork, w spokojnej i cenionej dzielnicy Wielbark, przy ul. Wincenta Pola.Nieruchomość znajduje się na dużej działce o powierzchni 1 36...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

450 000 PLN (5 625 zł/m2)

5
1
80 m2
1960
15710034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24369423 15710034 Zachęcam do kontaktu i osobistego zapoznania się z ofertą. To OKAZJA, aby stać się właścicielem domu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Polsce. Nie czekaj, zainwestuj w przyszłość już dziś!Inwestując w ten dom, zyskujesz nie tylko miejsc...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

800 000 PLN (2 286 zł/m2)

8
1
350 m2
1992
15887020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27773552 15887020 OFERTANa sprzedaż dom wolnostojący o charakterze mieszkalno-usługowym, położony w samym sercu Malborka przy ul. Sikorskiego. Nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym – idealna zarówno do zamieszkania, jak i prowadzenia działalności gospodarczej....

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

859 000 PLN (4 295 zł/m2)

5
-
200 m2
1990
15392650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom na sprzedaż w Malborku! 17542741 15392650 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Nowoczesny dom z udogodnieniami w Malborku!Urokliwie położna nieruchomość na spokojnym osiedlu z pięknie zaaranżowanym ogrodem ora...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

1 395 000 PLN (6 284 zł/m2)

4
2
222 m2
2015
15870993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27451365 15870993 Oferta: Na sprzedaż nieruchomość w Malborku, która daje wygodę życia i wiele możliwości na przyszłość. To dom z dwoma samodzielnymi lokalami mieszkalnymi, dzięki czemu świetnie sprawdzi się dla dużej rodziny, dwóch pokoleń, pod wynajem albo do połącz...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

1 300 000 PLN (7 263 zł/m2)

7
-
179 m2
1920
15864258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27264878 15864258 OfertaNa sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 250 m², położony przy ul. Jaśminowej w Malborku. To nieruchomość wyróżniająca się na tle okolicy - jedyny dom o tak dużym metrażu, powiększony dzięki zabudowie górnej oraz jedyny z ...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

979 000 PLN (3 916 zł/m2)

9
3
250 m2
1980
15688496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23990017 15688496 Na sprzedaż przestronny budynek mieszkalny położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Malborka - przy ul. Kraszewskiego. Nieruchomość idealna zarówno dla dużej rodziny, jak i inwestora poszukującego możliwości uzyskania dochodu z najmu.BUDYN...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

699 000 PLN (3 039 zł/m2)

6
2
230 m2
-