• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Miłoszyce

Znalezionych ofert: 5

15893725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27917537 15893725 Wygodny Dom w zabudowie bliźniaczej - segment prawy, dwukondygnacyjny o powierzchni łącznej 109,85m2 zrealizowany na z działce o powierzchni 293,94m2. Dom posiada: - strefę tj. dzienną na parterze o pow...

Miłoszyce (Dolnośląskie, gm. Jelcz-Laskowice)

777 000 PLN (6 167 zł/m2)

4
2
126 m2
2026
15625015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
GOTOWY DO ODBIORU-WOLNOSTOJĄCY 22711650 15625015 BEZ PCC BEZ PROWIZJICENA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERACENA 835 000 ZŁPolecam gotowy do odbioru dom wolnostojący posadowiony na działce 500 m2.Osiedla położone z dala od głównej drogi, co zapewnia ciszę.Bliskość lasu i rozległych terenów zielonych sprawi...

Miłoszyce (Dolnośląskie, gm. Jelcz-Laskowice)

835 000 PLN (6 374 zł/m2)

4
2
131 m2
2024
15508751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z dochodem-część wynajęta Żabce 20115309 15508751 Mam przyjemność przestawić Państwu przestronny dom w miejscowości Miłoszyce, świetna lokalizacja z dostępem do pełnej infrastruktury.Budynek dwukondygnacyjny o powierzchni całkowitej  270 m2, posadowiony na działce o powierzchni 1100 m2.Oferta tylko ...

Miłoszyce (Dolnośląskie, gm. Jelcz-Laskowice)

1 270 000 PLN (4 704 zł/m2)

5
2
270 m2
2016
15795631 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26100392 15795631 NOWA NISKA CENA DO KOŃCA 2025 ROKUBEZ PROWIZJI I BEZ PODATKU PCCInwestycja zlokalizowana 15 km od Wrocławia, w Miłoszycach, niedaleko Jelcza Laskowic. Na 500-metrowej działce posadowione są domy wolnostojące, parterowe o pow. 93 m2 z 39-metrowym pod...

Miłoszyce (Dolnośląskie, gm. Jelcz-Laskowice)

845 000 PLN (6 450 zł/m2)

5
2
131 m2
2025
15525066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
dom w cenie mieszkania | koło Wrocławia | las 20498794 15525066 KLIENT NIE PŁACI PROWIZJI - ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERABRAK PODATKU PCC 2%Do sprzedania nowy dom w zabudowie bliźniaczej w Miłoszycach, tylko 10 km od granic Wrocławia, 3 km do Jelcza Laskowic.Gotowy jeszcze w tym roku!Dom B.12AZadzwoń i zapytaj...

Miłoszyce (Dolnośląskie, gm. Jelcz-Laskowice)

729 000 PLN (5 786 zł/m2)

5
2
126 m2
-