• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Mikstat

Znalezionych ofert: 2

15888573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27816892 15888573 Wyjątkowa okazja! Do kupienia dom w Centrum Mikstatu. Standardowy dom z dużym ogrodem, osobnym garażem i budynkiem gospodarczym. Położony w atrakcyjnej lokalizacji dom dla całej rodziny może być oddany w Twoje ręce od zaraz. Na parterze trzy...

Mikstat (Wielkopolskie, gm. Mikstat)

450 000 PLN (3 913 zł/m2)

5
1
115 m2
-
15653653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23355897 15653653 Duży dom z potencjałem Mikstat!!! Nieruchomość położona jest w miejscowości Mikstat oddalonej ok. 13 km od Ostrzeszowa i 11km od Grabowa nad Prosną. Działka (pow. 0,0615 ha), na której znajduje się dom i garaż. Dom do remontu ...

Mikstat (Wielkopolskie, gm. Mikstat)

399 000 PLN (2 871 zł/m2)

7
-
139 m2
-