• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Myślenice Władysława Łokietka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Łokietka i Władysława

Znaleźliśmy 43 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Myślenice

15884508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27705701 15884508 Na sprzedaż parterowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 91 m², położony na działce budowlanej 707 m² (wymiary: ok. 43,3 x 16,5 m) w Myślenicach przy ul. Średniawskiego. Budynek z 1996 roku, dostępny od zaraz. Na działce ...

Myślenice (Małopolskie, gm. Myślenice)

520 000 PLN (5 714 zł/m2)

3
-
91 m2
1996
15613998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22485922 15613998 Gospodarstwo o pow. 1,27 HA z zabudową zagrodową w Osieczanach na pograniczu z Myślenicami. Oferujemy na sprzedaż gospodarstwo o powierzchni 1,27 HA położone w Osieczanach, 4.8km od centrum Myślenic. W ramach istniejącej zabudow...

Myślenice (Małopolskie, gm. Myślenice)

1 350 000 PLN (6 000 zł/m2)

5
-
225 m2
1984
15876899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27558421 15876899 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOBWIESZCZENIENaczelnik Urzędu Skarbowego w Myślenicach podaje do publicznej wiadomości, że 19.05.2026 r. o godzinie 11:00 w siedzibie Urzędu Skarbowego w Myślenicach przy ul. Hipolita Cegielskiego nr 2, w pomiesz...

Myślenice (Małopolskie, gm. Myślenice)

208 600 PLN (1 086 zł/m2)

7
-
192 m2
-
15394739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17582008 15394739 Dom wolnostojący na 7 arowej, widokowej działce w Myślenicach. Dom wg projektu ma 255,5 m2 powierzchni użytkowej na 3 kondygnacjach (przyziemie, wysoki parter, poddasze). W skład parteru wchodzi: salon wraz z jadalnią - 45,7 m2, kuchnia - 9,6 m2, ła...

Myślenice (Myślenice) (Małopolskie, gm. Myślenice)

598 000 PLN (2 345 zł/m2)

8
2
255 m2
2001
15893278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27906296 15893278 Najbardziej prestiżowa część Myślenic, nowoczesny typ "stodoła". Dom jest środkowym segmentem w zabudowie szeregowej, w urokliwym miejscu, pełnym zieleni i spokoju w sercu myślenickiego Zarabia. Zlokalizowany jest w w nowocz...

Myślenice (Małopolskie, gm. Myślenice)

999 000 PLN (12 333 zł/m2)

4
2
81 m2
2022
15443268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18673570 15443268 Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 255 m2 położony w malowniczej miejscowości Głogoczów, w sąsiedztwie Mogilan.     LOKALIZACJA: Głogoczów to podkrakowska miejscowość położona w najbliższym sąsiedztwie: Mogilan, Libertowa...

Głogoczów (Małopolskie, gm. Myślenice)

3 980 000 PLN (15 608 zł/m2)

6
3
255 m2
2005
15722671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24622350 15722671 homfi prezentuje na wyłączność, na sprzedaż wolnostojący dom z dużą działką w Zawadzie pod Krakowem Ta elegancka nieruchomość jest podmiejskim azylem dla osób ceniących sobie spokój, w dużej odległości od nowego odcinka S7. LOKALIZACJA I BUDYNEK:Funk...

Zawada (Małopolskie, gm. Myślenice)

1 299 000 PLN (11 567 zł/m2)

4
2
112.3 m2
2015
15711561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24405366 15711561 Jeśli szukasz miejsca, w którym dzieci mogą bezpiecznie dorastać, a codzienność nie oznacza kompromisów ten dom w Zasani spełni te oczekiwania.Nieruchomość położona jest w spokojnej, zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z w...

Zasań (Małopolskie, gm. Myślenice)

2 250 000 PLN (9 000 zł/m2)

5
3
250 m2
2020
15892188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27898203 15892188 Komfortowe osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych w Zawadzie - idealne miejsce dla Twojej rodziny!!! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowo powstającego kameralnego osiedla domów jednorodzinnych w Zawad...

Zawada (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

1 290 000 PLN (8 269 zł/m2)

5
2
156 m2
2025
15858745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27154330 15858745 Na sprzedaż - urokliwy dom w otoczeniu natury Łęki, gm. Myślenice Na sprzedaż wyjątkowo położony budynek mieszkalny, który doskonale sprawdzi się również jako dom letniskowy. Nieruchomość znajduje się w malowniczej miejscowości Łęki (gmina Myśl...

Łęki (Małopolskie, gm. Myślenice)

1 175 000 PLN (13 056 zł/m2)

3
1
90 m2
2006
15806853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26354466 15806853 Nowoczesny Dom - Willa Premium - Myślenice Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny o charakterze willowym, zlokalizowany w gminie Myślenice - w spokojnym, kameralnym otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej, z szybkim dojazdem do Kra...

Zawada, Zawada

1 999 999 PLN (6 689 zł/m2)

5
1
299 m2
2024
15870353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27427666 15870353 KRZYSZKOWICE - DOM Z WIDOKIEM NA GÓRY - DUŻA DZIAŁKA 17 AR - 18 KM OD OBWODNICY A4 LOKALIZACJA: Oferowany na sprzedaż dom znajduje się w miejscowości Krzyszkowice , gm. Myślenice w odległości 18 km od południowej obwodnicy A4. ...

Krzyszkowice (Małopolskie, gm. Myślenice)

2 200 000 PLN (5 851 zł/m2)

5
1
376 m2
2019