• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Nakło Nad Notecią Kochanowskiego Jana

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Kochanowskiego i Jana

Znaleźliśmy 13 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Notecią Nad Nakło

11635757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 81123 11635757 Dom wolnostojący z zabudowaniam i gospodarczymi i garażami. Dom o powierzchni całkowitej ok 650 m2. Na parterze: podwójny garaż samochodowy- 70 m2 pomieszczenie socjalne z łazienką i wc - 22 m2 5 pomieszczeń piwnicznych - 210 m2 hol wejściowy- 10 ...

Suchary (Kujawsko-Pomorskie, gm. Nakło nad Notecią)

800 000 PLN (1 231 zł/m2)

8
-
650 m2
2003
15734597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
*Kamienica przy nakielskim rynku 24840960 15734597 Oferta dotyczy sprzedaży kamienicy w centrum Nakła nad Notecią usytuowanej przy samym rynku miasta. Budynek posiada dwa poziomy. Parter to trzy pomieszczenia handlowo-usługowe.Obecnie działający sklep o powierzchni 75 mkw., lokal 12 mkw., oraz pomies...

Nakło nad Notecią (Kujawsko-Pomorskie, gm. Nakło nad Notecią)

2 290 000 PLN (6 326 zł/m2)

6
1
362 m2
1890
15670218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duży dom z cudownym ogrodem - Nakło 23636836 15670218 Duży dom na sprzedaż w Nakle nad Notecią - idealny dla rodziny lub pod działalność!Tylko w naszym biurze, oferta na wyłączność.Roma Deka Specjalista ds. nieruchomośćitel: 508-332-248Z przyjemnością zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjąt...

1 000 000 PLN (4 167 zł/m2)

6
2
240 m2
2008
15701032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piętro domu z ogrodem 24210020 15701032 Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży piętra domu do którego przynależy 440 mkw. działki.Budynek powstał w 1966 roku zbudowany z czerwonej cegłyDach został pokryty papąElewacja została wykonana ze styropianu 10 cm.Nieruchomość została wyposażona w dw...

325 000 PLN (3 916 zł/m2)

3
1
83 m2
1966
15887073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas!, Dom w stanie surowym zamkniętym! 27775263 15887073 Dom stan surowy zamknięty Potuliceosiedle domków, wysoka jakość wykończenia,Pow. całkowita 146 mkw.użytkowa 133 mkw.wys. budynku  3,60 mszer. elew. fr.   9,00 mdł. bud.            6,00 mdom składa się z:parter:przedsionek       5,5 mkw.pom.. gosp.   ...

Potulice (Kujawsko-Pomorskie, gm. Nakło nad Notecią)

489 000 PLN (3 349 zł/m2)

6
2
146 m2
2026
15820197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Nakle nad Notecią 26607351 15820197 Przestronny dom jednorodzinny typu „kostka” - spokojne osiedle Nakło nad NoteciąNa sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni . 94 mkw, położony na spokojnym osiedlu w Nakło nad Notecią. Klasyczna bryła „kostki” oraz funkcjonalny układ po...

620 000 PLN (6 596 zł/m2)

6
2
94 m2
1978
15510004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulny dom w okolicach Nakła Nad Notecią 20121839 15510004 Oferuję na sprzedaż dom w Polichnie, 4 kilometry od Paterka w cichej i spokojnej okolicy na osiedlu domków jednorodzinnych.Dom wybudowany z pustaków, dach pokryty betonową dachówką, ogrzewanie na ekogroszek.Dom ma powierzchnię 123 m2, składa się z sa...

Polichno (Kujawsko-Pomorskie, gm. Nakło nad Notecią)

780 000 PLN (6 341 zł/m2)

3
1
123 m2
2012
15857877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica w Nakle | 3 lokale | 342 m² | 550 tys. 27134452 15857877 Kamienica inwestycyjna w sercu Nakła nad NoteciąNa sprzedaż wyjątkowa kamienica, położona w ścisłym centrum Nakła nad Notecią - bezpośrednio przy rynku. To nieruchomość o ponadczasowym charakterze, łącząca historyczną architekturę z ogromnym potencja...

550 000 PLN (1 608 zł/m2)

6
4
342 m2
1905
15826417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26645234 15826417 Do sprzedaży polecamy piękny przestronny dom wolnostojący o powierzchni 160 m 2 w doskonałej lokalizacji w Nakle nad Notecią. Nieruchomość po generalnym remoncie, składa się z praktycznie zagospodarowanego wiatrołapu, dużego salonu otwartego na k...

Nakło nad Notecią (Os. w. łokietka) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Nakło nad Notecią)

1 999 000 PLN (12 494 zł/m2)

4
1
160 m2
2005
15822326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26645232 15822326 Do sprzedaży polecamy absolutnie piękny, zupełnie nowy dom dwukondygnacyjny o powierzchni 155m 2 usytuowany w Nakle nad Notecią. Parter domu składa się z przestronnego salonu z wyjściem na taras, w pełni wyposażonej kuchni połączonej z jadalnią o...

1 100 000 PLN (7 097 zł/m2)

4
-
155 m2
2022
15864828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27276803 15864828 Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży domu przy ul. Czesława Miłosza w Nakle . Dom dwupiętrowy , nowoczesny , zadbany. W 2025r przeszedł remont . Wymienione zostały okna na trzyszybowe , drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne. Na podłogach kafle c...

1 100 000 PLN (2 412 zł/m2)

4
-
456 m2
-
15659704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy dom szkieletowy pod Nakłem nad Notecią 23447172 15659704 Nowoczesny Dom Szkieletowy w Standardzie Pasywnym - Wieszki, Kujawsko-PomorskieCena: 580 000,00złLokalizacja: Wieszki, 89-100 (7 km od Nakła nad Notecią, 12 km od Szubina)Powierzchnia: 105 m²Działka: 1207 m²Stan: surowy zamkniętyTechnologia: Dom szki...

Wieszki (Kujawsko-Pomorskie, gm. Nakło nad Notecią)

580 000 PLN (5 524 zł/m2)

4
2
105 m2
2023