• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Nakło Strzelecka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Strzelecka

Znaleźliśmy 18 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Nakło

15654517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwurodzinny dom z budynkiem gospodarczym, Nakło 23372501 15654517 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej w miejscowości Nakło, zaledwie 10 km od Opole. Na dużej działce o powierzchni 62,5 ara znajduje się dom mieszkalny, zabudowania gospodarcze oraz pole uprawne o powierzchni około 40 arów. T...

Nakło (Opolskie, gm. Tarnów Opolski)

769 000 PLN (3 064 zł/m2)

6
2
251 m2
1960
15878941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27602832 15878941 Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym zlokalizowany w spokojnej i rozwijającej się części Nakła Śląskiego, w powiecie tarnogórskim. Nieruchomość położona jest na ustawnej działce o powierzchni 372 m² i stanowi doskonałą...

Nakło Śląskie (Śląskie, gm. Świerklaniec)

490 000 PLN (5 326 zł/m2)

4
2
92 m2
2026
15878940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27602830 15878940 Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim zlokalizowany w spokojnej i rozwijającej się części Nakła Śląskiego, w powiecie tarnogórskim. Nieruchomość położona jest na przedostatniej działce o powierzchni 315 stanowi doskonałą pro...

Nakło Śląskie (Śląskie, gm. Świerklaniec)

560 000 PLN (6 087 zł/m2)

4
2
92 m2
2026
15722198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24616713 15722198 Nowoczesny, Komfortowy Dom w dzielnicy Świerklańca na Granicy Nakło ŚląskieOrzech! Do sprzedaży oferta domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 136 m2 + 40 m2 garaż wolnostojący w Nakle Śląskim. Nieruchomość usytuowana na działce o powierzchn...

Nakło Śląskie (Śląskie, gm. Świerklaniec)

1 290 000 PLN (7 330 zł/m2)

5
2
176 m2
2018
15878939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27602829 15878939 Nietypowy dom z wysokim parterem 3,5 m duża działka 787 m², ogromny potencjał!Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowe rozwiązania. To propozycja dla klientów ceniących przestrzeń, charakter i moż...

Nakło Śląskie (Śląskie, gm. Świerklaniec)

600 000 PLN (4 444 zł/m2)

3
-
135 m2
2012
15734597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
*Kamienica przy nakielskim rynku 24840960 15734597 Oferta dotyczy sprzedaży kamienicy w centrum Nakła nad Notecią usytuowanej przy samym rynku miasta. Budynek posiada dwa poziomy. Parter to trzy pomieszczenia handlowo-usługowe.Obecnie działający sklep o powierzchni 75 mkw., lokal 12 mkw., oraz pomies...

Nakło nad Notecią (Kujawsko-Pomorskie, gm. Nakło nad Notecią)

2 290 000 PLN (6 326 zł/m2)

6
1
362 m2
1890
15670218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duży dom z cudownym ogrodem - Nakło 23636836 15670218 Duży dom na sprzedaż w Nakle nad Notecią - idealny dla rodziny lub pod działalność!Tylko w naszym biurze, oferta na wyłączność.Roma Deka Specjalista ds. nieruchomośćitel: 508-332-248Z przyjemnością zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjąt...

1 000 000 PLN (4 167 zł/m2)

6
2
240 m2
2008
15701032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piętro domu z ogrodem 24210020 15701032 Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży piętra domu do którego przynależy 440 mkw. działki.Budynek powstał w 1966 roku zbudowany z czerwonej cegłyDach został pokryty papąElewacja została wykonana ze styropianu 10 cm.Nieruchomość została wyposażona w dw...

325 000 PLN (3 916 zł/m2)

3
1
83 m2
1966
11635757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 81123 11635757 Dom wolnostojący z zabudowaniam i gospodarczymi i garażami. Dom o powierzchni całkowitej ok 650 m2. Na parterze: podwójny garaż samochodowy- 70 m2 pomieszczenie socjalne z łazienką i wc - 22 m2 5 pomieszczeń piwnicznych - 210 m2 hol wejściowy- 10 ...

Suchary (Kujawsko-Pomorskie, gm. Nakło nad Notecią)

800 000 PLN (1 231 zł/m2)

8
-
650 m2
2003
15826417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26645234 15826417 Do sprzedaży polecamy piękny przestronny dom wolnostojący o powierzchni 160 m 2 w doskonałej lokalizacji w Nakle nad Notecią. Nieruchomość po generalnym remoncie, składa się z praktycznie zagospodarowanego wiatrołapu, dużego salonu otwartego na k...

Nakło nad Notecią (Os. w. łokietka) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Nakło nad Notecią)

1 999 000 PLN (12 494 zł/m2)

4
1
160 m2
2005
15822326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26645232 15822326 Do sprzedaży polecamy absolutnie piękny, zupełnie nowy dom dwukondygnacyjny o powierzchni 155m 2 usytuowany w Nakle nad Notecią. Parter domu składa się z przestronnego salonu z wyjściem na taras, w pełni wyposażonej kuchni połączonej z jadalnią o...

1 100 000 PLN (7 097 zł/m2)

4
-
155 m2
2022
15864828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27276803 15864828 Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży domu przy ul. Czesława Miłosza w Nakle . Dom dwupiętrowy , nowoczesny , zadbany. W 2025r przeszedł remont . Wymienione zostały okna na trzyszybowe , drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne. Na podłogach kafle c...

1 100 000 PLN (2 412 zł/m2)

4
-
456 m2
-