• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Nowa Łuka Jaworowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Łuka i Jaworowa

Znaleźliśmy 102 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Nowa

10892994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedania dom wolnostący 80812 10892994 Powierzchnia 200 m2,całkowicie podpiwniczony, na działce 7971, dwie szklarnie o powierzchni 1200 m2,z możliwością kontrolowanej, podłączone urządzenia, uprawy konopi leczniczych lub innych roślin, hala produkcyjna 500 m2, wysokość  hali 8 me...

Dąbrówka Nowa, Dąbrówka Nowa

950 000 PLN (4 750 zł/m2)

4
1
200 m2
1985
15722197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24616719 15722197 Prezentujemy klimatyczny dom 160m2 wraz z dużą działką inwestycyjną oraz budowlaną , która dzieli się na : Działka inwestycyjna, możliwość budowy hali, parkingu : 21101 m2 Działka Budowlana(mieszkaniowa) : 3014m2 Działka Budowlana(mieszkaniowa): 13...

Nowa Wieś (Śląskie, gm. Mierzęcice)

3 978 185 PLN (155 zł/m2)

4
-
25736 m2
1960
15680184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23824796 15680184 Na sprzedaż siedlisko w miejscowości Nowa Wieś (gmina Kuczbork - Osada, powiat Żuromiński). Nieruchomość oznaczona działką nr 241 o powierzchni 28 arów, znajduje się przy drodze powiatowej Nr 4601W Nowa Wieś - Działdowo. Posiadłość zabudowana jest do...

Nowa Wieś (Mazowieckie, gm. Kuczbork-Osada)

280 000 PLN (2 545 zł/m2)

4
-
110 m2
-
15583623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21849978 15583623 Nowa Wieś ul. Główna, gm. Michałowice, powiat pruszkowski - do sprzedaży solidnie wybudowany budynek mieszkalny jednorodzinny z LOKALEM HANDLOWO-USŁUGOWYM na parterze !- 200 m stacja kolejki WKD Nowa Wieś (30min do centrum Warszawy),- 950 m Szkoła Po...

Nowa Wieś (Mazowieckie, gm. Michałowice)

1 540 000 PLN (7 639 zł/m2)

5
-
201.59 m2
2006
15822575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26596214 15822575 KLIMATYCZNY DOM NA SPRZEDAŻ W SERCU GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH LOKALIZACJANieruchomość położona jest w miejscowości Huta Nowa, w gminie Bieliny, w samym sercu Gór Świętokrzyskich. Lokalizacja zapewnia spokój, bliskość terenów leśnych i atrakcji turystycznyc...

Huta Nowa (Świętokrzyskie, gm. Bieliny)

570 000 PLN (4 560 zł/m2)

4
-
125 m2
2002
15334286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duży dom , 7 pokoi , pipwnica , garaż ! Super lokalizacja ! 16089877 15334286 Oferujemy Państwu do sprzedaży duzy dom położony w Nowej Soli, dom o powierzchni użytkowej 200m2 + piwnica i garaż. Dom wybudowany w tradycyjnej technologii, położony na zagospodarowanej działce 5ar. Z tyłu działki budynek gospodarczy. Na parterz...

Nowa Sól, ul. Jedności Robotniczej

849 998 PLN (4 250 zł/m2)

7
2
200 m2
-
15871848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom jednorodzinny ponimiecki, działka 513mkw, super lokalizacja, wszystkie media, 2 garaże ! 27477402 15871848 Oferujemy Państwu dom jednorodzinny do remontu, zlokalizowany w Nowej Soli, przy ul. Wojska Polskiego . Dom poniemiecki z cegły, piętrowy. W nieruchomości wszystkie media , gaz, prąd , kanaliza itp. Dom do własnej aranżacji. Nieruchomość położona na ...

Nowa Sól, ul. Wojska Polskiego

449 000 PLN (4 082 zł/m2)

5
1
110 m2
-
15851406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z potencjałem gm. Bakałarzewo 27012884 15851406 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję na sprzedaż dom z duszą i potencjałem dla nowego nabywcy w miejscowości Nowa Kamionk...

Nowa Kamionka (Podlaskie, gm. Bakałarzewo)

490 000 PLN (61 zł/m2)

3
1
8056 m2
1990
15859798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Domek 40 m² z tarasem, Nowa Łuka, cisza i zieleń 27175703 15859798 Szukasz miejsca, gdzie możesz odpocząć od miasta i mieć własną przestrzeń blisko natury? Ta działka zabudowana domem letniskowym w Nowej Łuce to propozycja dla osób, które chcą mieć gotowe miejsce do wypoczynku bez konieczności remontów. Sprawdzi się...

Nowa Łuka (Podlaskie, gm. Narewka)

290 000 PLN (7 250 zł/m2)

2
1
40 m2
2015
15831779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26699300 15831779 Piękny, duży dom z niesamowitym potencjałem, działka 1700 metrów z licznymi nasadzeniami i zagospodarowana w 100%. Sam budynek wzniesiony z pustaka, po gruntownym remoncie obejmującym min. wymianę dachu w 2007 roku. Nieruchomość została ocieplona, w ...

Dąbrówka Nowa (Kujawsko-Pomorskie, gm. Sicienko)

1 250 000 PLN (3 906 zł/m2)

6
2
320 m2
2007
15161277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11304062 15161277 Na sprzedaż dostępny jest uroczy dom wolnostojący w malowniczej miejscowości Nowa Góra. Ten przestronny dom o powierzchni około 100 metrów kwadratowych zapewnia wiele możliwości dla nowych właścicieli.ROZKŁAD POMIESZCZEŃDom składa się z:- Przestronne...

Nowa Góra (Małopolskie, gm. Krzeszowice)

668 000 PLN (6 680 zł/m2)

3
-
100 m2
1980
10523865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w spokojnej okolicy 78435 10523865 Dom posiada taras (częściowo zadaszony) i doskonale utrzymane ogródki z przodu i z tyłu budynku. Dom jest podpiwniczony ( garaż na dwa samochody, pomieszczenie gospodarcze ).Znajduje się salon , jadalnia z kuchnią, 2 łazienki . 4-y sypialnie Dom...

Nowa Sól, Podbrzeze Dolne 1

310 000 PLN (2 067 zł/m2)

5
2
150 m2
-